4,561 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2019-03-19 19:19:43)

Odp: Ręcę opadają.

Wysłać małolata po piwo.... i wrócić do sklepu z policją z taką miną lol:lol::lol::lol::lol: big_smile...
Z chamem trzeba po chamsku

4,562

Odp: Ręcę opadają.

Miałem wczoraj kończyć pryskać rzepak po południu, wszystko uszykowane... Jakiś ch... mi stodołę podpalił... Tyle roboty co miałem itd... Dziś nie dało rady opryskać, dysze pozatykane, całe głowice co niektóre też... Jak to wyczyścić? Ehh...

4,563

Odp: Ręcę opadają.

Dało się ugasić?

4,564

Odp: Ręcę opadają.

Tak, wywaliłem wszystkie gaśnice co miałem do czasu przyjazdu straży a przyjechała bardzo szybko. Miałem szczęście bo wiatr odganiał ogień, tak to kaplica by była...

4,565

Odp: Ręcę opadają.

Na pewno podpalenie ?

4,566

Odp: Ręcę opadają.

Tak, instalacja była w zupełnie innym miejscu.

4,567

Odp: Ręcę opadają.

Kurde to naprawdę popadające. No chyba ze jakieś gówniarze na fajkach byli i się przestraszyli.

Siły na zamiary zmierz....

4,568

Odp: Ręcę opadają.

nie zalazłes komus za skórę?

Rolnik z powołania:-)

4,569

Odp: Ręcę opadają.

Zazdrosnych pełno jest... Z sąsiadów tylko jeden przybiegł pomóc i kilku ze wsi, reszta stała i się cieszyłą...

4,570

Odp: Ręcę opadają.

Paweł bez obrazy może za mocno odstajesz od reszty i to komuś przeszkadza.

4,571

Odp: Ręcę opadają.

Skurwesyństwo ludzkie nie zna granic. U sąsiada jak się paliło to leciałem pomoc jak szło

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,572

Odp: Ręcę opadają.

Pietia napisał/a:

Paweł bez obrazy może za mocno odstajesz od reszty i to komuś przeszkadza.

Wiesz jestem najmłodszym rolnikiem we wsi a mam nowy sprzęt i to ludzi boli... No i najwięcej hektarów. A ja tam nikomu nie zaglądam, jak chcą to niech kupują lepszy sprzęt itd nic mi do tego.

4,573

Odp: Ręcę opadają.

No dokładnie. Kolega wioskę dalej jak kupił nowego jd to pojechałem bo opić i bardzo fajnie że kupił. Niech mu służy a nie żebym teraz miał chorą zazdrość i żebym mu życzył co by mu się spalił... "podłość ludzka nie zna granic"

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,574

Odp: Ręcę opadają.

No tak, ale zatrzymać się czasem i pogadać bezinteresownie nawet z kilkuhektarowym nie zawadzi.

4,575

Odp: Ręcę opadają.

I z takim malorolnym jak ja też się napije. Każdy robi jak chce i gowno mi do tego.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,576

Odp: Ręcę opadają.

Pawel21990 napisał/a:
Pietia napisał/a:

Paweł bez obrazy może za mocno odstajesz od reszty i to komuś przeszkadza.

Wiesz jestem najmłodszym rolnikiem we wsi a mam nowy sprzęt i to ludzi boli... No i najwięcej hektarów. A ja tam nikomu nie zaglądam, jak chcą to niech kupują lepszy sprzęt itd nic mi do tego.

a w jakieś pole nie wepchnąłeś się komuś?

Rolnik z powołania:-)

4,577

Odp: Ręcę opadają.

https://www.youtube.com/watch?v=PD0UT-KaLu0

4,578

Odp: Ręcę opadają.

I pomyśleć że Grześkowiak mógł zostać księdzem. Skończył seminarium duchowne, ale nie został wyświęcony.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

4,579 Ostatnio edytowany przez Pietia (2019-03-27 22:26:05)

Odp: Ręcę opadają.

Powiem wam tak kolega z klasy  Romek trochę  przeinwestował ze sprzętem nabrał tego trochę i w zeszłym roku jeszcze dobrał MF z 5 wywrotkiem wszystko w kredycie i trochę chyba popłynął bo na dzień dzisiejszy jeszcze żadnych azotowych nie posiał. Ma trochę zaległości za stary rok i ma problemy aby coś dostać na przedłużony termin płatności. Jak rozmawiałem z nim 10 dni temu twierdził ze musi byki sprzedać to kupi nawóz.

Trochę mi go szkoda sam jest i to wszystko ciągnie krowy bydło i pole po nocach ryje, zatrudnić nikogo do pomocy nie chce rodzina trochę pokręcona jego, urodziła mu się córka partnerka się wyprowadziła byli ze sobą może ze dwa lata.

4,580

Odp: Ręcę opadają.

Ja jak sie sprowadziłem, domek postawiłem i *** na 30stce to kolegów było że hej, teraz dwa forsze, bizon i trochę ziemi w dzierżawie to na wsi odwacają sie jak przejeżdzam nie wiem ale to chyba jest zazdrość ale o co? O park starych gratów, o gówniane dwa blaszaki, nawet wyobraźcie sobie jeden wracając z pracy robi koło żeby przejechać koło mnie czy laweta stoi czy jeżdze, wiem to od dobrego kolegi jedynego który mi pozostał na wiosce i w sumie sam zauważyłem że przejeżdza koło mnie.
Nawet dzierżawe jak chciałem wziąść to gość oddał innemu pomimo że połowe dopłat dzierżawcom zabiera i każe podatek zapłacić, a ja oddaje dopłaty.
I każdy myśli że bóg wie co człowiek ma a realnie to od pierwszego do pierwszego ledwo starcza, a czasu nie ma na nic

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile