4,881

Odp: Ręcę opadają.

Stwierdziłem że to tu pasuje
https://www.youtube.com/watch?v=eztABRmOosc

4,882

Odp: Ręcę opadają.

hehe skąd ja to znam

"rabota na dwa dniajed pagoda pazwalajaniet a balszoje niechodziet "

u nas w lesie to standard bo zawsze jak piękna pogoda i roboty jest na dzień to się musi coś *** bo by było za pięknie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,883

Odp: Ręcę opadają.

Te składanie na sznurek i silikon mistrzostwo.

4,884

Odp: Ręcę opadają.

Mówiłem, że na wiosnę będzie ptasia grypa. Myliłem się bo już jest w lubelskim.

4,885

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Mówiłem, że na wiosnę będzie ptasia grypa. Myliłem się bo już jest w lubelskim.

Jakoś to dziwne... ASF od lubelskiego, to też.... Chcą wykończyć nasze rolnictwo

4,886

Odp: Ręcę opadają.

teraz tylko wyglądać BSE

gg 5118068

4,887

Odp: Ręcę opadają.

I jak tu żyć? Ciekawe kiedy ludzki pomór będzie...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,888 Ostatnio edytowany przez androl (2020-01-03 15:43:56)

Odp: Ręcę opadają.

Laszek napisał/a:

I jak tu żyć? Ciekawe kiedy ludzki pomór będzie...

Moja matula w takich sytuacjach od zawsze mówi że "każdy kiedyś będzie miał swój koniec świata". 2 km ode mnie jest cmentarz choleryczny. Cmentarz a jest to zarośnięta górka, bez jakichkolwiek zewnętrznych śladów pochówku. Tylko z przekazów ustnych ludzie o nim wiedzą a i to nie wszyscy.

4,889

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:
Laszek napisał/a:

I jak tu żyć? Ciekawe kiedy ludzki pomór będzie...

Moja matula w takich sytuacjach od zawsze mówi że "każdy kiedyś będzie miał swój koniec świata". 2 km ode mnie jest cmentarz choleryczny. Cmentarz a jest to zarośnięta górka, bez jakichkolwiek zewnętrznych śladów pochówku. Tylko z przekazów ustnych ludzie o nim wiedzą a i to nie wszyscy.

Gdzie dokładniej ?

4,890 Ostatnio edytowany przez androl (2020-01-03 21:03:09)

Odp: Ręcę opadają.

W Żochach przy szosie do Kraszewa ta zarośnięta góreczka naprzeciw przedostatnich zabudowań.
https://imgur.com/V2Q3WPT
Zaznaczyłem czarną strzałką, coś tam w prawo dół moje gospodarstwo wink

4,891

Odp: Ręcę opadają.

Ja widze ze rolnictwo w polsce będzie miał ciężko i to bardzo, choc pesymista nigdy nie byłem

Rolnik z powołania:-)

4,892

Odp: Ręcę opadają.

Co do cmentarza cholerycznego to na granicy mojej wsi też jest , a właściwie na jego miejscu rośnie stary las sosnowy , o cmentarzu mało kto wie , przypomina o  tym tylko kapliczka przybita do drzewa x lat temu.

4,893

Odp: Ręcę opadają.

Czytalem artykul o tej ptasiej grypie co znaleźli w wlkp i bylo ze te zagazowane ptoki przyjadą do mnie po sąsiedzku na utylizacje. No bardzo ciekawe że heniu ma tyle drobiu u siebie bo w każdej wiosce po sąsiedzku jest kilka a nawet kilkanaście jego kurników i teraz w samo centrum będzie targać założoną padline do utylizacji...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,894

Odp: Ręcę opadają.

Raptem 2km ode mnie.Znam rodzine dobrzy pracowici ludzie.Cud ze zyja.Kto moze niech pomoze.
http://waszeradiofm.pl/aktualnosci/dom- … leria-foto

4,895

Odp: Ręcę opadają.

Wiecie może co w przypadku ptasiej grypy z płodami rolnymi? Nic nie robia czy może jest szansa na utylizację? Mam to gówno już kilometr ode mnie i tak myśle, czy zboża nie pchać do sprzedania.

4,896

Odp: Ręcę opadają.

No to by był debilizm do kwadratu żeby utylizować zboże które jest na terenie ptasiej grypy...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,897

Odp: Ręcę opadają.

U mnie gdy ten niby cały asf był to jeden od trzody chlewnej, musiał sprzedać zboże i kupić za to paszor... Rok minał i znowu swoim karmi

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,898

Odp: Ręcę opadają.

Gmina zarzadziła, żeby przy polach i posesjach uporzadkować i wycinać wszystkie samosiejki i drzewa żeby zwiększyć widoczność. Drzewa właziły w drogę. Wyciałem i czekałem aż wyschnie trochę do rębaka. Nie było mnie na wekendzie i po drzewie mało zostało. Widzieli białego busa z rębakiem i myśleli ludzie że to ja. albo nic nie widzieli. Jako jedyny z gminy zrobiłem przy wszystkich dzialkach porzadek i jeszcze ktoś skorzystał. Najlepiej nic nie robić.

4,899

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Gmina zarzadziła, żeby przy polach i posesjach uporzadkować i wycinać wszystkie samosiejki i drzewa żeby zwiększyć widoczność. Drzewa właziły w drogę. Wyciałem i czekałem aż wyschnie trochę do rębaka. Nie było mnie na wekendzie i po drzewie mało zostało. Widzieli białego busa z rębakiem i myśleli ludzie że to ja. albo nic nie widzieli. Jako jedyny z gminy zrobiłem przy wszystkich dzialkach porzadek i jeszcze ktoś skorzystał. Najlepiej nic nie robić.

Koło mnie jak drogę robili to w biały dzień kradli, tylko kamizelki założyli i krążyli non stop. U mnie nie dali rady bo pogoniliśmy ich ostro.

4,900

Odp: Ręcę opadają.

Właśnie nikt nic nie wie, resztki zrębki po rębaku zostały. Zrębka identyczna do tej co zostawili ci co cięli gałęzie które leżały już wcześniej ścięte pod liniami energetycznymi. Dziw mnie bierze, że w dzisiejszych czasach dalej ma to miejsce.