861

Odp: Ręcę opadają.

Ja też nie wierzyłę i raczej nie wierzę, ale samochód rozdupczyłem w piętek trzynastego.... Zbieg okoliczności? Zawieś czerwoną szmatę na oborze, może pomoże.

862

Odp: Ręcę opadają.

ja mialem zawsze problemy z kombajnem w żniwa bo mam takiego sąsiada odkond założyłem czerwone wstąszki na lusterkach problemy ustały więc coś w tym jest

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

863

Odp: Ręcę opadają.

Ja prawdę mówiąc też w pierwszym roku miałem na kombajnie, ale po roku zdjąłem i jak się zajrzy do grata co nieco to już czwarty rok będzie kosił.

864

Odp: Ręcę opadają.

Zabobony .

865

Odp: Ręcę opadają.

Kiedyś podobno jeżeli jakąś kobietę uznano za czarownicę to wrzucano ją do najgłębszego stawu w wiosce. Gdy utonęła wszyscy żałowali sad , bo przecież gdyby była czarownicą to by nie utonęła. Natomiast gdy dopłynęła do brzegu, no to czarownica, wtedy kamień do szyi i z powrotem do stawu smile .

866

Odp: Ręcę opadają.

Co zabawne to że nie wierze nie znaczy że nie mam pecha w piątek rozwaliłem rękę młotkiem że do dziś ledwo nią ruszam a w tym tygodniu zaczynam żniwa a kombajn nie złożony,

867

Odp: Ręcę opadają.

marian892 napisał/a:

Koledzy czy wierzycie w uroki klątwy i takie tam podobne ??  Wydaje mi się że właśnie mam z czymś takim do czynienia. Powoli tracę siły do prowadzenia hodowli bydła

miałem  takie   coś    z   32  dojnych  w  ciagu   miesiaca  lub  dwóch     poszło   7  lub  8  sztuk   i   kazda   na   co   inne        zdechła  ,   i  ta  bezsilnosc:/      rozstałem  sie   z   byłą    wyjechała    i  spokOj:)   ludzie  mogą   zauraczac    nawet   bez   swiadomosci   tego   .   takie   moje  zdanie

maszyny Fortschritt  geniale   w  swojej prostocie   ale  jakże  przemyślane   ,wyciągnij    skrzynie  biegów  w  e512   a  w   bizonie  big_smile  wymontuj     silnik   w  zt300   a   w  dużym   ursusie  .

868

Odp: Ręcę opadają.

Niedawno zmarł rolnik z wioski który gdy jeszcze hodował świnki, minimum 2 razy w roku podstępem ściągał do swojego chlewika mojego tatę że niby jak on spojrzał świnki lepiej się chowały. Ojczulek niechętnie tam szedł, bo skoro gość wierzy w takie gusła to gdyby przypadkiem coś się stało winny by był oczywiście on.

869

Odp: Ręcę opadają.

Ja w to wierze i muszę jakoś z tym walczyć. Za dużo tych przypadków

870

Odp: Ręcę opadają.

Koledzy dzisiaj rano ocieliła się krowa, ciele nie ma odruchu ssania. Zalewałem go trzy razy. znacie jakiś sposób żeby mu pomóc?? Jak dożyje do rana myślę co dalej

Odp: Ręcę opadają.

Musisz poić na siłę tylko uważać żeby płuc nie zalać. Po kilku razach zacznie pić.

872

Odp: Ręcę opadają.

Od wczoraj miałem utrapienie z obornikiem.Najpierw awaria w dwóch cyklopach potem rozrzutnik i tak po parunastu godzinach majsterkowania dziś od 14 zacząłem wozić.Tragedia w tym roku same awarie.

873

Odp: Ręcę opadają.

Panowie to faktycznie tragedia co tam się stało koło Żagania w szambie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

874

Odp: Ręcę opadają.

masakra, az trudno uwiezyc

mdw

875

Odp: Ręcę opadają.

No właśnie dziś w PZU rano byłem i dziewczyna mówiła co się stało ale jakoś nie mogłem uwierzyć.

876

Odp: Ręcę opadają.

Takie tragedie sie powtarzają co kilka lat i ludzie się nic nie uczą. Jedno idzie za drugim tu odliczyli do 8 ...... masakra

877

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek jakby Ci córka wpadła do takiego zbiornika nie chciałbyś jej ratować? To były chwile a jeden chciał drugiego ratować i czasu na myślenie nie było, bo odruch był inny. Co nie zmienia faktu że to ogromna tragedia.

878

Odp: Ręcę opadają.

A ja się obawiam głodu... ugory nie odrosły a kukurydze mają w większości przypadków 1.3-2metry i koniec wzrostu, schną i zaczeły kwitnąc więc zbiór marny sad suuusza

879

Odp: Ręcę opadają.

U nas kukurydza się zwija w rurki.
Córka..... hmmm ratuje się z głową ...... mam też drugą córkę która potrzebuje ojca.... Nie znam szczegółów ale nie wskakuje się do szamba. są bosaki grabie linki patyki.
Siarkowodór wystarczy jeden głęboki oddech i tracisz przytomność a przy wysokim stężeniu jest nie wyczuwalny. do tego dwutlenek węgla podobnie jeden oddech i leżysz , metan ......

880

Odp: Ręcę opadają.

Ciekawe czy w panice byś o tym pomyślał?

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h