881

Odp: Ręcę opadają.

http://wiadomosci.onet.pl/poznan/17-lat … stwo/qrxef

Dziewczyna się starała i taki koniec....

...jak mawiał Sofronow.

882

Odp: Ręcę opadają.

jak mi się prasa przypcha to zawsze wyłączam sprzęt i wyciągam słomę nigdy odwrotnie, w kombajnie to samo nigdy nie robię jak coś jest włączone.

883

Odp: Ręcę opadają.

Ja pier**l , szoook {przepraszam za przekleństwo}.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

884

Odp: Ręcę opadają.

Zrozumiałe stwierdzenie.

885

Odp: Ręcę opadają.

szkoda dzieciaka .  licho nie śpi ,kolega rolnik z sąsiedniej wsi tak się cieszył z nowego ciągnika i maszyn z programu unijnego ,tak opijali sprzęt że poszedł spać a na rano trup. 51 lat i do piachu ,o i radość,

Leszek   dla kolegów'

886

Odp: Ręcę opadają.

Dziewczyna musiała miec dziadka w wermachcie  albo cholera wie co że tak skończyła....
Sprawiedliwość boska....

887

Odp: Ręcę opadają.

Szkoda dziewczyny .Była by dobrą gospodynią która nie boi się wsiąść na ciągnik.Rodzinka teraz się zleci i będzie podział łupów ,a pomóc to nie miał kto.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

888

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

Dziewczyna musiała miec dziadka w wermachcie  albo cholera wie co że tak skończyła....
Sprawiedliwość boska....

Za taki wpis to powinieneś od kazdego forumowicza w mordę trzy razy dostać. Dowiedz się więcej o sytuacji tej dziewczyny co zginęła i wtedy się wypowiadaj! Ignorancie pier**l....

889 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-07-23 22:01:51)

Odp: Ręcę opadają.

Chyba mnie nie zrozumiałeś.
To co ją w życiu spotkało oraz to jak skończyła swój żywot wygląda jak jakaś kara.....
Dziewczyna niczym sobie nie zasłuzyła na taki los, więc jakiś jej dziad czy pradziad musiał coś przeskrobać....

Licz się ze słowami. U nas można powiedzieć "Ku*****a ale traktuur" albo "ja pier**l ale kłosy"
Ty kolego trochę przesadzasz. Może i jestem ignorantem, a może analfabetą piszącym nie zrozumiałe wypowiedzi ale na pewno nie jestem pierd......
Pozdrawiam

890

Odp: Ręcę opadają.

A ja myślałem ze nasze forum w końcu wolne od zarazy i robactwa, a tu patrz jedna gnida się uchowała i nic sie nie poprawiła. Dalej wyzywa innych i umoralnia mimo że sama moralności nie ma. Waz się piwosz ogarnij....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

891

Odp: Ręcę opadają.

a ta ;sprawiedliwość boska; to nie przegięcie .?  to ma znaczenie  co robił dziadek albo ojciec ?nie zrozumiałem ? dziewczyna paskudnie zgineła!!!!!!! .to jest smutne. ważyć trzeba słowa ,

Leszek   dla kolegów'

892

Odp: Ręcę opadają.

No dobra sprawiedliwoś boska powinna być w cudzysłowie bo ten jak widać nie jest sprawiedliwy. O to mi chodziło....

893 Ostatnio edytowany przez androl (2014-07-24 07:16:55)

Odp: Ręcę opadają.

Niektórzy koledzy jak widać nie zrozumieli sarkazmu Krzyśka, nad naszym losem.

894 Ostatnio edytowany przez koseś (2014-07-24 07:33:08)

Odp: Ręcę opadają.

A ja jak zobaczyłem to w telewizji i spojrzałem na swoją córkę co ma 16lat to normalnie łzy mi popłynęły, jak twardą kobietą musiała być ta dziewczynka .

895

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

A ja jak zobaczyłem to w telewizji i spojrzałem na swoją córkę co ma 16lat to normalnie łzy mi popłynęły, jak twardą kobietą musiała być ta dziewczynka .

No właśnie dziewczynka a  w mediach mówią o niej kobieta

mdw

896

Odp: Ręcę opadają.

chyba kto ma rozum to wie, że "media" mówią to co chcą ludzie usłyszeć, zobaczyć, przeczytać. Dla mnie to dziecko co nie pozwoliło zmarnować pracy rodziców i poświeciło za to życie... jaka jest prawda to już sie na tamtym świecie dowie to dziewczę..

897

Odp: Ręcę opadają.

Wujek ma porzeczke czarna w ekologi i przyszli po próby i okazało sie ze  ma pozostałosci po jakimś porysku owadobujczym. co ciekawe to wujek niczym nie pryskał tzn pryskał jakimis odrzywkami i to nowym opryskiwaczem więc nie mam mowy o pozostałościciach. przyznał sie tez że jesienią dawał trochę nawozu a tego tez nie wykryli wykryli to czego nie robił. Jsk im udowodnic ze sie mylą?

Rolnik z powołania:-)

898

Odp: Ręcę opadają.

Przemówić do kieszeni ..

899

Odp: Ręcę opadają.

zrobić swoją analizę...

900

Odp: Ręcę opadają.

Ekologia cala