Temat: Podnośnik łanu

Gdzie można kupić podnośniki do łanu do fortschritta 514 albo od czego pasują .

2

Odp: Podnośnik łanu

Ja zamiast podnośnika łanu mam specjalne pazury które podnoszą położoną pszenicę

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: Podnośnik łanu

Możesz kupić w Greene coś około 67zł za sztukę

4

Odp: Podnośnik łanu

Szeryfie prosze o zdjecie

5

Odp: Podnośnik łanu

podnośniki łanu za 65zł za sztuke ..  kurde to oryginał classa są tańsze bo ino  30zł ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Podnośnik łanu

obiecane zdjęcie palców podbierających

http://img191.imageshack.us/img191/4759/img20120723112840.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

7

Odp: Podnośnik łanu

takiego patentu jeszcze nie widziałem jak się sprawuje?

8

Odp: Podnośnik łanu

Ja również mam takie , bardzo przydatne.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

9

Odp: Podnośnik łanu

Ja tez mam takie cudo,sprawuje sie to bardzo dobrze i chetnie bym dołozył po kilka jak bym dostał takie

10

Odp: Podnośnik łanu

Ja braki dorabiałem z sprężyny od otwierania tylnej klapy z samochodu BMW 320 z lat 80.Ta sama średnica , chodzi mi o takie sprężyste pręty .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

11

Odp: Podnośnik łanu

Ja mam  podnośniki ale tego nigdy nie widziałem oświećcie mnie jak to działa i gdzie to się montuje ?

12

Odp: Podnośnik łanu

To działa w ten sposób że jak jest wylega to podnosi ją do góry tak żeby kosa ucieła no i oczywiscie pomaga wsadzic do hedera,naprawde dobre to jest, można powiedziec ze na wyledze drze zboże.Dobrze sie wyge z tym kosi.Tylko ja musiałem troche poskracać te prety bo sie powyciagały i o kose zaczepiały to je profilaktycznie skróciłem i opuszczam teraz heder na sam dół bez kolizji.Zamontowane to jest w otworach na motowidle

13

Odp: Podnośnik łanu

Ja jak kosze lege to motowidło max do przodu i do dołu prędkość obrotów motowideł większa od jazdy. te podnośniki podają wtedy tak jakby garściami , jak leży w poprzek to 2 .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

14 Ostatnio edytowany przez jano323 (2012-08-15 19:42:07)

Odp: Podnośnik łanu

ja jak widzę te podnośniki niby do  łanu to mi się żygać chce ,a te szpice boczne to do czego niby służą ? ludzie je zakładają i jeszcze malują na czerwono po co ? żeby krowy sąsiadowi nie przebić ?? ja je wywaliłem w pierwszym roku na złom , to nie do żyta ani do rzepaku bo to nie rozdziela tylko pcha kupę masy , jak już to od bizona z regulacją kąta ,
do podnoszenia poległego służą motowidła wysuwne albo korba w 512  i trochę umiejętności a nie zbędny balast (złom).

15

Odp: Podnośnik łanu

http://allegro.pl/listing/listing.php?o … p-prz-0429
które będą pasowały do 514 ? oczywiście rozchodzi się aby w jak najniższej cenie.

gg 5118068

16

Odp: Podnośnik łanu

Ja mam oryginalne do forsza, ile byś ich potrzebował? Nie pamiętam ile za nie płaciłem ale ten gość ma
http://olx.pl/oferta/czesci-do-kombajno … 3;promoted

E 516 na części
Telefon 695 076 269

17

Odp: Podnośnik łanu

Zadzwoń też pod ten nr 600597685 - Szymon - okolice Chojnowa
Kupowałem u niego oryginały po chyba 10 zł/szt.

18

Odp: Podnośnik łanu

potrzebuje na długość całego hedera czyli hmmm 13-14 ?

gg 5118068

19 Ostatnio edytowany przez bartu2 (2018-07-04 18:15:55)

Odp: Podnośnik łanu

Witam drogich kolegów ile zakładacie  podnośników łanu poległego zboża i gdzie można kupić do E 514 oczywiście używki  dzięki za odpowiedz

20

Odp: Podnośnik łanu

Płocisz. 10zł/szt

Siły na zamiary zmierz....