41

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

wspomaganie masz na orbitrolu?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

42

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

tak. ale co ono ma wspólnego? hydraulika pracuje bez zarzutów ale po dniu pracy muszę dolać z 5l oleju do hydrauliki. przecieków zewnętrznych narazie brak

43

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Jeśli masz na orbitrolu to jedyne co mi przychodzi do głowy to uszczelniacz w pompie głównej ten na foto

http://img833.imageshack.us/img833/1429/9gxr.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

44

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

poluzowałem pompę i jest sucho, jutro biorę się za siłownik podnośnika

45

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Pytanie do kolegów którzy wymieniali uszczelniacze w siłowniku podnośnika w F303, czy to była ta przyczyna teleportowania się oleju z hydrauliki do skrzyni ?.

46

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

w moim przypadku tak

47

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Forsze już zagarażowane na zimę, wiosną trzeba będzie zrobić i chyba wolę w F303 wymontować podnośnik niż pompę chociaż to droższa opcja.

48

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Witam Panowie Mam 323a Dzisiaj Zmieniłem Pompę Wspomagania Na Ruską 16 Jes Niby Okej Ale Jak Kręcę Kierownica To Jest Tak Jakby Skakała . I Moje Drugie Pytanie Tutaj Pod Akumulatorem Jest Zbiornik Na Olej Czy Tam Się Leje Olej Do Skrzyni I Do Wspomagania Bo Ja Dzisiaj Nalałem Hipolu 6 Weszło 15 L Bo Tyle Miałem I Teraz Niewiem Co To Robić Z Tymi Olejami .

49

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

w 323 jest jeden olej do wspomagania i hydrauliki wchodzi go tam ok 95l jak będzie mniej to będzie gorzej łapac wiem u mnie jest ciut mniej i na nierównościach już kiera ciężej chodzi

Nie ma to jak FORTSCHRITT

50

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

aha to juz wie a jakim olejem najlepiej jest zalać ten układ

51

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

hipol 6 jak się rozgrzeje to rzadszy od wody, 1 tyś wykopać z pod ziemi i wymienić cały na agrol u, tam i od frytek może być w tym koktajlu.

52

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

agrol albo hl 68 jak tam chesz byle dużo. Na zbiorniczku masz wężyk, jak ciągnik stoi równo to w wężyku powinno być z 1cm  powietrza oczywiście od góry...

53

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

ok to juz wiem a panowie po wymianie pompy wspomagania na tą ruską 16 tak przy skręcaniu skacze kierownica i co to przesto że jest za mało oleju czy jak

54

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Oleju mam zawsze na maks. i to skakanie nieraz mi się trafi gdy ugniatam obornik na pryzmie, ale ciągnik prawie w pionie staje.

55

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

mi też kiera skacze czasami sie przycina nawet nie wiem musze jeszcze raz do orbitrolu zajrzeć

Nie ma to jak FORTSCHRITT

56

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Ruska 16 to nie najlepszy wybór wiem po sobie , pompa ma za małą wydajność i czasem nie nadąża obsłużyć hamulca , sprzęgła i kierownicy

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

57

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

dziwne u mnie na 16 wszystko chodzi miodzio :)już 8 lat

58

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

no i olej dolany pompa zmieniona i gra gitara  DZIĘKI KOLEDZY !!!!!

59

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Drodzy koledzy , mam pytanie czy mozna mieszac olej przekladniowy z hydraulicznym w forszaju zt 323 i jaki bylby najlepszy waszym zdaniem do silnika olej ?

60

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

pod żadnym warunkiem nie wolno mieszać jedynie agrol u coś tam może znieść ,co do silnika to każdy dobry 15w40 byle nie superol.