61

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Wymieniając olej hydrauliczny w 323 stary spuszczamy ze skrzyni i zbiornika czy to wszystko? ? ?

62

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

ok dzięki tomek1974 wink

63

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

InfinityPG napisał/a:

Wymieniając olej hydrauliczny w 323 stary spuszczamy ze skrzyni i zbiornika czy to wszystko? ? ?

to wszystko

64

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

tomek1974 napisał/a:
InfinityPG napisał/a:

Wymieniając olej hydrauliczny w 323 stary spuszczamy ze skrzyni i zbiornika czy to wszystko? ? ?

to wszystko

Cokolwiek wymyślisz i tak z 10 litrów zostanie w układzie, więc nowy dopasuj do tego co spuszczasz bo nie masz wyboru.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

65

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

MAREKPE napisał/a:
tomek1974 napisał/a:
InfinityPG napisał/a:

Wymieniając olej hydrauliczny w 323 stary spuszczamy ze skrzyni i zbiornika czy to wszystko? ? ?

to wszystko

Cokolwiek wymyślisz i tak z 10 litrów zostanie w układzie, więc nowy dopasuj do tego co spuszczasz bo nie masz wyboru.

Jest jakiś hydrauliczno przekladniowy na oko ciut gesciejszy od Agrola U ... jest trochę zmęczony wiec musi wjechać świeży Agrol U;)
Kupić go 100 litrów?

66

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

80 góra 90

67

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Oki dzięki za info; )

68

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

U mnie też dzisiaj zaczęła się wymiana olei. Do skrzyni agrol u a do silnika turdus. Macie jakiś patent na szybkie wlanie oleju do skrzyni bo przez filtr to wieki potrwa.

69

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Wyjmujesz filtr do mycia i olej lejesz bez problemu, ja tak robię.

70

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

tak wlałem dzisiaj 20 litrów ale długo to trwało

71

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Roberto323 napisał/a:

tak wlałem dzisiaj 20 litrów ale długo to trwało

bez filtra długo trwało ???

72

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

ja wlewam tak odkręcam śrubki na filterku od wspomagania ,zdejmuje dekielek,wkładam jakiś lejek,odpalam maszynę i leje olej a pompa daje do zbiornika a z zbiornika do skrzyni.

73

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Odświeżam temat panowie mam niewielki problem, mam w 323 zalany olejem agrol Utto akurat nie mam w domu na zapasie juz na dolewke a troche kapie mu tu i tam (na wałku wom) troszkę ubędzie zawsze na hydraulice bo cały czas uzywam itd i przydało by sie dolać mu a mam w domu na stanie zapas z bizona hydraulicznego HL-46 jak sie nie myle, mogę go dolać? Nie gryzą sie te oleje?

74

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Patryk3802 napisał/a:

Odświeżam temat panowie mam niewielki problem, mam w 323 zalany olejem agrol Utto akurat nie mam w domu na zapasie juz na dolewke a troche kapie mu tu i tam (na wałku wom) troszkę ubędzie zawsze na hydraulice bo cały czas uzywam itd i przydało by sie dolać mu a mam w domu na stanie zapas z bizona hydraulicznego HL-46 jak sie nie myle, mogę go dolać? Nie gryzą sie te oleje?

ja bym nie dolewał bo to innej klasy oleje .

Leszek   dla kolegów'

75

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Ja też bym nie mieszał ... Kup Agrol U i będzie głowa spokojna

76

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

tylko agrol, hl-46 jest olejem tylko hydraulicznym.

77

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

dokupiłem agrolu i dolałem takze Hl nie dolewałem, Agrol U jest przekłodniowo hydrauliczny. Na próbę wziąłem w szklance wymieszałem 50/50 HL z Utto i mieszalne są nie gryzą sie oba oleje.

78

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

to nie jest kwestia mieszania się tylko chodzi o to że całkowicie zmieniasz wartość oleju który jest w traktorze, właściwie czynisz go gorszym.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

79

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Patryk3802 napisał/a:

dokupiłem agrolu i dolałem takze Hl nie dolewałem, Agrol U jest przekłodniowo hydrauliczny. Na próbę wziąłem w szklance wymieszałem 50/50 HL z Utto i mieszalne są nie gryzą sie oba oleje.

już ci koledzy tłumaczą !! się nie zważą te  oleje ale własciwości oleju pogorszysz .

Leszek   dla kolegów'

80

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Ok w porządku już wszystko wiem.... Mimo wszystko zanim koledzy odpisali testy zrobiłem a teraz podzieliłem się tylko z wynikami...