1

Temat: Uszczelniacze

Witam. Gdzie moge kupić uszczelniacze do siłownika koła do pługu b200?? Szukałem już na internecie i nie znalazłem ...

2

Odp: Uszczelniacze

to nie są żadne wynalazki. Maszety i oringi praktycznie w każdym sklepie z częściami dostaniesz a pozostałe elementy z pcv możesz sobie darować bez tego też chodzi choć....

3

Odp: Uszczelniacze

Trojan nie piszesz skąd jesteś - to po całej Polsce mamy Ci szukać części .

4

Odp: Uszczelniacze

Jestem ze świętokrzyskiego ale myślałem bardziej o przesyłce...

5

Odp: Uszczelniacze

Pytam bo nie daleko jest sklep - dość zaopatrzony ale to pomorskie , masz tel. 523972603 ale nie wiem czy wysyłają .

6

Odp: Uszczelniacze

a rozbierał ktoś może ten siłownik i wie co tam siedzi? tzn ile oringów zimeringów itp?

7 Ostatnio edytowany przez koseś (2012-10-07 18:55:25)

Odp: Uszczelniacze

Wpisz Afa Płock w gogle a będziesz miał firmę co produkuje między innymi zestawy do pługa b201 Albo masz http://www.alfa-pl.com/

8

Odp: Uszczelniacze

W dziale katalogi jest katalog od B-201 sprawdź sobie

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

9

Odp: Uszczelniacze

Kurde rozebrałem ten siłownik i są tam 3 zimeringi i 1 oring, oring kupiłem od razu bez problemu w ten sam dzień w sklepie niedaleko, ale zimeringów za cholere nie mogę nigdzie dostać, byłem już w Staszowie, Kielcach, Krakowie i nigdzie nie mają...

10

Odp: Uszczelniacze

Podaj rozmiar jego to prędzej będzie.

11

Odp: Uszczelniacze

A skąd mam wiedzieć jaki to rozmiar? big_smile

12

Odp: Uszczelniacze

jest taki wynalazek jak suwmiarka, nawet jak nie ma starej gumy to mierząc siłownik ......

13

Odp: Uszczelniacze

No wiem że jest taki wynalazek ale nie mam teraz tych zimeringów przy sobie bo dałem je koledze który był dzisiaj w kielcach i miał poszukać takich ale nie znalazł natomiast rozebrany siłownik jest w imadle u innego kolegi :stu:

14

Odp: Uszczelniacze

a w morawicy byłeś jak się na busko jedzie po prawej stronie tam maja łożyska i uszczelniacze

15

Odp: Uszczelniacze

boberek666 dzięki za info jutro przejade smile

16

Odp: Uszczelniacze

numer tele 41-311-44-66 Morawica ul wolności 3