41

Odp: cena forschnita

szeryf okazał prawy narożnik z radiem i klawiszami od nawiewu.
Krzychu podał całość od spodu z kierownicami nawiewu.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

42

Odp: cena forschnita

Dzienx fenol smile poprostu starczyło się dobrze przyjżeć. W sumie, nie bylem w takiej maszynie jeszcze, więc nie ma co sie dziwic smile

43

Odp: cena forschnita

Rozumiem że różnice w perspektywie zauważyłeś ... ? a "wyposażenie" to już zależy od poprzedniego właściciela.

44

Odp: cena forschnita

Kriss ja zaczynam się nosic ze sprzedażą swojego forsza, nie jest to co prawda ideał ale kiedy bym nie wsiadł to nigdy nie zawiódł więc jak byś chciał to zapraszam zobaczysz sobie a może i się uda coś w polu zrobic bo jeszcze pługa nie odpiąłem.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

45

Odp: cena forschnita

Puki co się tylko orjetuje, biorąc pod uwagę że się na ciągnikach nie znam, zaczynam juz teraz.
Prawdopodobnie zdecyduje się na fortsrita, ale kupno to za jakis czas. Więc w tej chwili dzienki.

46

Odp: cena forschnita

kriss proponuję najpierw poćwiczyć pisownie nazwy ciągnika ,na początek wystarczy.

47

Odp: cena forschnita

Ej nieczepiaj się, ten Fortschritt ma taką nazwę że literowki są tu zrozumiałe, tym bardziej jak sie pisze w pośpiechu,, albo po .. paru głębszych.

48

Odp: cena forschnita

Pisz lepiej Forszaj
smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

49

Odp: cena forschnita

Mam takie pytanie do kolegów, mam na oku ZT323 z zajechanym silnikiem za 8500 zł. Pytanie dotyczy napędów, jak myślicie czy wytrzymają przy silnku z tatry V8 180 KM,bo taki miałbym w planie wstawić, jest krótszy niż 6-ka rzędowa to wejdzie,śmigałby u mnie z pługiem 5-ką wahadłową na glebach średnich

50

Odp: cena forschnita

kuba ale ambicje to masz fajnie jak by Ci się udało coś takiego wsadzić trzymam kciuki

51

Odp: cena forschnita

Jak to mówią dla chcącego nic trudnego, ale podstawa to wytrzymałość podzespołów czy to aby da rade przy takim serduchu

52

Odp: cena forschnita

Czwórkę cienko widzę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

53

Odp: cena forschnita

a no i  oczywiście opony przy takiej mocy to przynajmniej 520 albo 580 nawet bo bruzda po tym pługu jest na tyle szeroka

54

Odp: cena forschnita

Czy to nie czasami ten ?
http://allegro.pl/ciagnik-fortschritt-z … 67871.html

55

Odp: cena forschnita

Myślę że trzeba łagonie ruszać i nie wolno dociążać, wszystko powinno wytrzymać.

56

Odp: cena forschnita

Ten, jest niedaleko mnie ok 10km

57

Odp: cena forschnita

jak bym na twoim miejscu go kupił to wstawiłbym jednak oryginalny silnik...

58

Odp: cena forschnita

A co poszło w tym silniku ?

59

Odp: cena forschnita

Z tego co mówił to zaczął mocno stukać prawdopodobnie panewka obrócona, całkiem możliwe bo kupiłem e514 ztym samym defektem że niby stukać zaczął,jak rozebrałem silnik to jedna panewka obrócona reszta wytopiona, wał przegrzany, no ale kupiłem silnik

60

Odp: cena forschnita

to jak kupisz ten ciągnik to kup sobie oryginalny silnik po pierwsze łatwy i szybki montaż ( nie trzeba nic przerabiać) no i po drugie masz pewność ,że z powodu silnika nic się nie rozleci