1

Temat: Brona wahadłowa

Panowie jest do oddania za 500zł  Brona wahadłowa polska 3 metrowa warte to coś czy  czy tylko złom ??    nigdy nie widziałem tego na żywo jak to pracuje w polu   ma ktoś to  czy  nie ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2

Odp: Brona wahadłowa

Jak z wałkiem to może być. Budowa prosta nie ma co się psuć, no żeby tylko luzów nie miała.Sam mam taką na sprzedaż tylko 2metry, jeszcze u wuja stoi. http://www.youtube.com/watch?v=MV9gNkgZWV4 Pewnie to taką masz do kupna bo chyba tylko takie wychodziły te polskie.

3

Odp: Brona wahadłowa

Znajomy ma na parę ha i nią ładnie górki z gliną uprawia tak jak pisze Grzegorz nie ma co się zepsuć.

4

Odp: Brona wahadłowa

To zależy jakie masz gleby, na ciężkie się nienadaje zbyt duże bryły zostają, na ciężkie wirnikowa ale kosztuje trochę, ale jak masz lekkie ziemie to bedzie dobra

5

Odp: Brona wahadłowa

lekkich brak ...  mieszanych i  gliniastych

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Brona wahadłowa

jak każda wahadłowa nic ciekawego nie robi sad
polska wahadłowa zapięta u mnie przy 4011 za dobrych czasów wychodziło tyle paliwa na ha co w orce

7

Odp: Brona wahadłowa

jeżeli to to o czym myślę to mieli kiedyś u nas w skr raz ją zapięli i pojechali robić wrócili z pozrywanymi cięgłami w 60-tce i poszła na złom.

8

Odp: Brona wahadłowa

to na pewno to

9

Odp: Brona wahadłowa

Pietia ma wahadłówkę Amazona i chwalił ją sobie, z jednym gościem też gadałem co ma wahadłówkę Amazona i do tego siewnik nadbudowany to mówił że nie chce innego sprzętu do siewu. Ja też mam zamiar kupić właśnie taki sprzęt i nadbuduje na niego Accorda

E 516 na części
Telefon 695 076 269

10

Odp: Brona wahadłowa

ja mam taką polska z dorobionym wałem packera i siewnikiem poznaniak zawieszonym na sztywno.wszystkie bierne agregaty uprawowo-siewne mogą sie schować.

11

Odp: Brona wahadłowa

jak z awaryjnością ? i jak wygląda po tym  jak się raz przejedzie po orce da się posiać czy marne szanse
?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

12

Odp: Brona wahadłowa

chodzi bez zarzutu tylko smarownikow od groma.jade prosto w orkę(orka+wał) i jest ladnie twardo i równo.na glince wolniej na piachu szybciej

13 Ostatnio edytowany przez Fenol (2012-12-01 00:23:24)

Odp: Brona wahadłowa

z czym chodzi?
ile paliwska pójdzie?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

14

Odp: Brona wahadłowa

Panowie powolutku nie porównujcie Amazonki do Polskiego wyrobu powiem tak u nas swego czasu był pęd wszyscy kupowali aktywne i osoby w najbliższym sąsiedztwie, co kupili wahadłowe każdy do dziś to użytkuje jest zadowolony to jest sprzęt do mniejszej mocy traktorów moją amazonkę + D7SS spokojnie daje rade 80 km Belarus to wszystko stawia mniej oporów podczas pracy. Wojtas, co do Twojego pytania czy uprawi powiem tak idzie jechać po orce, ale lepiej pole wygląda jak jest wyrównane włóką lub 1 raz przejechane agregatem wtedy masz równiutko jak na stole. Powiem tak 1025 spokojnie potrafił to pociągnąć na 2 i 3 polowej, ale w tym roku siałem wszystko na 1 i pole jeszcze lepiej wygląda stwierdziłem, że lepiej trochę wolniej. Znam takich, co nawet przed aktywnym jadą jeden raz zwykłym uprawowym zaraz po siewie na cięższych glebach.

15

Odp: Brona wahadłowa

u mnie to chodzi z case5120.jedzie sie leciutko to i paliwo nie ubywa predko.
tez miałem kupić amazone ale z braku kasy jade czym jest.

16

Odp: Brona wahadłowa

gdybyście raz pracowali cyklotilerem to wasze zdanie na temat wahadłówek byłoby inne smile

17

Odp: Brona wahadłowa

aleś wyskoczył.jak kupiłem seicento też zmieniłem zdanie o maluchu;-)

18 Ostatnio edytowany przez Laszek (2012-12-01 19:17:44)

Odp: Brona wahadłowa

cyklotiler nie wszędzie jest potrzebny... na słabszej ziemi tylko zepsuje strukturę... każdy agregat jest dobry na określoną ziemię

E 516 na części
Telefon 695 076 269

19

Odp: Brona wahadłowa

O jakiejś cienkiej maszynie piszecie to jest fajne w rozsądnej cenie i od razu pytanie czy T 150K da sobie z tym radę mając 160 koni. http://moto.allegro.pl/siewnik-zbozowy- … 08981.html

20

Odp: Brona wahadłowa

Nie wiem jakie masz gleby, ale mój sąsiad ma KUHN 4 metry z siewnikiem nadbudowanym i NH TM175 jedzie z włączonym dodatkowym wzmocnieniem na wałek jak to on mówi ok 40 KM więcej idzie na wałek i stąd decyzja o zakupie JD 240KM

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia