61

Odp: CASE Magnum

7dych

62

Odp: CASE Magnum

Znajomy ma dokładnie ten model od ponad 10 lat i jest zadowolony bo jak twierdzi w tej kasie [też wtedy dał ok. 70 zeta ale w Niemczech ] nic tak twardego by nie kupił a pole ma glina i góry ponad 200ha.   
Gratulacje i do roboty.

63

Odp: CASE Magnum

Piękna maszyna Marku gratulacje

64

Odp: CASE Magnum

mpopis  szczerze mówiąc piękna maszyna ale te 9tys mtg to trochę mało ... na te latka .. jak na takiego byka to przynajmniej 2 z przodu smile) ale chodził i dzielnie znosił baty nadal będzie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

65

Odp: CASE Magnum

Gratuluję,ładnie wygląda.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

66

Odp: CASE Magnum

Kawał ciągnika niech dobrze służy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

67

Odp: CASE Magnum

wojtas napisał/a:

mpopis  szczerze mówiąc piękna maszyna ale te 9tys mtg to trochę mało ... na te latka .. jak na takiego byka to przynajmniej 2 z przodu smile) ale chodził i dzielnie znosił baty nadal będzie

u mnie kolega ma nh 7040 10lat od nowości spore gospodarstwo i ma 3500mt tyle że chodził w szerokich maszynach to godzin nie na robił ale hektarów przerzucił .Marku gratuluję zakupu niech służy

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

68

Odp: CASE Magnum

Zapoznajcie się z tekstem jaka potęga stare traktory

http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/ … 57479.html

69

Odp: CASE Magnum

Kiedyś robili maszyny. Sąsiad ma MX 175 i ma prawie 30tyś mtg od nowości i dopiero teraz zaczyna się skarbonka. Silinik oleju nie bierze! W silniku tylko wtryski i pompa była robiona z winy naszego zj.... paliwa + pompka zasilająca. Chodzi jak ta k... Fajnie wymyślili z przebiegiem. Ktoś jak się nie zna to powie, że ma 9800MTG ale ma 29800Mtg bo każde pęknięte 10tysi MTG jest oznaczone małą kreską i liczone jest od nowa.

70

Odp: CASE Magnum

Panowie co myślicie o tym ciągniku , jakieś opinie , sugestje  http://olx.pl/oferta/case-international … 7c4043b714  .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

71

Odp: CASE Magnum

Jestem ciekawy przy ilu w nim zeruje się licznik bo w renault to przy 10000MTG i czasami czy to jego drugie 10.000.

72

Odp: CASE Magnum

lepszym wyborem jest seria 72**, sa troche drozsze, ale jesli stan jest dobry to czemy nie. Licznik eruje sie po 10 000.

73

Odp: CASE Magnum

nie znam marki ale wydaje mi się że zamiast oryginalnych wieszaków ktoś wsadził zwykłe łączniki centralne...

74

Odp: CASE Magnum

To znaczy że u wszystkich producentów zeruja się liczniki na 10.000 ?

75

Odp: CASE Magnum

pawelg napisał/a:

Panowie co myślicie o tym ciągniku , jakieś opinie , sugestje  http://olx.pl/oferta/case-international … 7c4043b714  .

koledzy mają 3 sztuki pracownicy je katują i 3 rok zabić ich nie moga , uważam że to bardzo dobre i wytrzymałe maszyny .już kiedys pisałem .na serwisie CASE u OSATKOWSKICH na naprawę skrzyni biegów a na  przebieg miał 44 000 godzin u pierwszego własciciela i po naprawie drogiej nie myślał go sprzedawać,

Leszek   dla kolegów'

76

Odp: CASE Magnum

w łowickim to mieszkają oszuści 2 razy dałem się nabrać 3 razu nie będzie.

77

Odp: CASE Magnum

Pietia wrzucił artykuł o case7250 i na koniec było że wadą ciągnika jest  mały zbiornik paliwo mianowicie 360l i że nie starcza na 12godzin pracy. Jakby była to prawda to jest to ciągnik tylko na duże areały.
Panowie może ktoś mi wytłumaczyć jak działa skrzynia w tych ciągnikach. Przeczytałem ten wątek i raz było, że biegi są na linkę, a raz że dźwignia od tego powershiftu.
Ogólnie wymieramy grypę i później używamy dźwigni powershft do jazdy, a jak z rewersem w tych ciągnikach? Kabiny chyba wszystkie serie 7xxxmiały takie same w środku.

78

Odp: CASE Magnum

jak dożyję do wieczora to wrzucę fotki całego pulpitu bocznego 3 lata pracowałem na takim traktorze 7240..... skrzynia to jest bajka linka do zmiany biegów pasuje po małych modyfikacjach od komarka od sprzęgła cool

79

Odp: CASE Magnum

Bo tam chyba w środku wszystkie z serii 7xxx miały tak samo w środku? Ciekawi mnie budowa, bo od tego zależy koszt ewentualnej naprawy, bo nie wiadomo co się trafi. No i trzeb wiedzieć choć trochę co do czego..

80

Odp: CASE Magnum

osobiście bardziej mi się podoba NH G170(8670)-G240(8970). Gabarytowo i mocowo to samo - nie wiem jak z wytrzymałością.

gg 5118068