21

Odp: prowadza na boki

Panie a co ma miska olejowa do układu kierowniczego? A układ albo jest odpowietrzony, albo zapowietrzony. Zobacz czy wąs od serwa nie rozkręcił Ci się na wieloklinie.

22

Odp: prowadza na boki

właśnie też miałem pytać co ma miska do kierownicy? wymieniałeś olej w silniku a kierownica nie działa? dla mnie trochę dziwne

Nie ma to jak FORTSCHRITT

23

Odp: prowadza na boki

Miskę musiałem ściągnąć bo była pęknięta i trzeba było pospawać a możecie powiedzieć jak ten układ odpowietrzyć?

24

Odp: prowadza na boki

nie wiem czy w 303d jest tak samo jak w 323a ale jeśli tak to odkręcasz przewód po prawej stronie i czekasz aż się pojawi olej jak się pojawi to zakręcaj i gotowe ja tak w 323 ostatnio robiłem http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php … 03#p153103 a tu masz jak te przewody wyglądają tylko z tym że trójnik na przewodzie to już mój wymysł oryginalnie jest tam tylko łączka przewodów

Nie ma to jak FORTSCHRITT

25

Odp: prowadza na boki

W 303 jest inaczej hmm

Odp: prowadza na boki

Lej ten olej smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

27

Odp: prowadza na boki

Zauważyłem że mam już wyrobiony wieloklin w wąsie hmm pomoże ktoś co z tym fantem zrobić lub skąd można załatwić nowy wąs?

28 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2016-05-25 06:47:47)

Odp: prowadza na boki

Nowy to tylko ze sklepu. Tam jest stożek podłóż pod nakrętkę podkładek i powinno się uszczelnić.

29

Odp: prowadza na boki

Zauważyłem że mam już wyrobiony wieloklin w wąsie img/smilies/hmm pomoże ktoś co z tym fantem zrobić lub skąd można załatwić nowy wąs?

Stary czy nowy typ wspomagania? Bo mam przedłużany wąs.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

30

Odp: prowadza na boki

A czym się różni stary typ wspomagania od nowego?