81

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Jak już wcześniej pisałem najbardziej wieżę w sterowanie ręczne, szczególnie przy chemii i nawozach. Miałem już komputer w opryskiwaczu i elektrozawory-miłe wspomnienia dotyczą tylko i wyłącznie pierwszego sezonu.

82

Odp: Opryskiwacz samojezdny

No właśnie też mam podobne zdanie , kuzyn kupił kvernelanda w zeszłym roku na pełnej elektryce , już jest opo kilku serwisach ten sprzęt ogólnie bardzo delikatny, alę i dokładny.

mdw

83

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Tylko wydaje mi się że z tą chemia w kabinie to atestu nie ma szans legalnie zrobić. a nie wyobrażam sobie w dzisiejszych czasach pryskać bez.

84

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Podbije bez problemu, przecież bezpośredniego kontaktu nie ma z chemią , nie takie rzeczy przechodzą..

mdw

85

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Koledzy dziś czytałem fajny artykuł w czasopiśmie ,,Agro Technika" pt. ,,Popisowy opryskiwacz" jak się domyślacie produkt naszego kolegi MPopisa . Jest tu opisany opryskiwacz zbudowany na podzespołach samochodu ciężarowego Praga.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

86

Odp: Opryskiwacz samojezdny

to moze wrzuc jakies skany

Rolnik z powołania:-)

87

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Prawa autorskie ,nie wiem czy mogę.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

88

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Na pw albo na zafira105 małpa wp.pl jak byś mógł ?

89

Odp: Opryskiwacz samojezdny

MPopis a mógłbyś wstawić bardziej szczegółowe zdjęcia belki? Cała wieża z poziomowaniem by mnie interesowała i składanie ramion. Bo składanie jest też hydrauliczne, tak?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

90

Odp: Opryskiwacz samojezdny

MPOPIS czy czasem nie robiłeś opryskiwacza samojezdnego dla Gromulskiego bo identycznym pryskali tylko kabina była od bizona chyba że podpatrzyli u ciebie.

91

Odp: Opryskiwacz samojezdny

to mój wyrób

92

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Nic nie mówiłeś.Czyli jakieś podobieństwo jest tak jak dzieci po jednym ojcu.

93

Odp: Opryskiwacz samojezdny

To może masz Marek jakieś zdjęcia tego wyrobu?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

94

Odp: Opryskiwacz samojezdny

niestety nie zrobiłem

95

Odp: Opryskiwacz samojezdny

To przybliż projekt jaki silnik,ile litrów i z czego rama.

96

Odp: Opryskiwacz samojezdny

praktycznie taki sam jak mój, podwozie , silnik praga, nabudowana tecnoma 300litrów, hydraulika i kabina  bizon,

97

Odp: Opryskiwacz samojezdny

jeśli ktoś potrzebuje, oddam 100sztuk dysz niebieskich płaskostrumieniowych zwykłych. Dysze są nowe i nieużywane.

98

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Marku myślę, albo kupić gotową albo zrobic swoją lance do opryskiwacza tylko hydraulicznie składaną. Mam pytanie czym malowałeś lance i z jakiego materiału zrobiłeś. Interesuje mnie jak to zabezpieczyć żeby nie korodowało..

99

Odp: Opryskiwacz samojezdny

najlepiej farbą proszkową....

100

Odp: Opryskiwacz samojezdny

Grzegorz89 napisał/a:

Marku myślę, albo kupić gotową albo zrobic swoją lance do opryskiwacza tylko hydraulicznie składaną. Mam pytanie czym malowałeś lance i z jakiego materiału zrobiłeś. Interesuje mnie jak to zabezpieczyć żeby nie korodowało..

Podkład tylko epoxyd z NOVOLA a nawierzchnia wedle uznania!