21

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

http://allegro.pl/stol-do-rzepaku-biso- … 00370.html
tu masz heder inny ale 6,1 to nie jest zły nawet jak będziesz miał 5,4 czy 4,8 to i tak będziesz go musiał składać bo po drogach tym jechać to ciężko , znajomy ma 6,1 przy MDW 525 to jedzie z nim jak głupi

22

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

witam, ma ktoś może katalog kombajnu zbożowego case 525?, Jak ktoś ma prosiłbym o info

23

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

cięzka sprawa , do mdw troche inny, a taki mam. Ile dałeś za maszynke? Może jakieś foto wrzuć.

mdw

24

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Witam mam jedno krótkie pytanie dlatego pisze tu i nie zakładam nowego tematu wink Jak to jest że jeźdżąc po sprzedających i oglądając MDW 525 H widzę że sprzęgła nie mają a ostatnio oglądając jednego takiego zauważyłem że ma sprzęgło . Jak to z tym jest ??

25

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

To może ten jeden co miał sprzęgło to była zwykła wersja bez hydrostatu...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

26

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Jak ma literkę H to jest hydro i bez sprzęgła a bez tej litery ma zwykłą skrzynię ze sprzęgłem

27

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Obydwa MDW 525 H , tak pisało na boku kombajnu , czyli to jakiś pic ? H nie powinien mieć sprzęgła co ?

28

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Może po prostu ktoś wymienił wcześniej tę blachę z napisem albo po prostu dostał takie naklejki. Ważne co kombajn ma w środku smile

29 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-04-07 20:52:36)

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Nie powinien, z h to tylko hydro , ktoś se nakleił zeby lepszą kase wziąść. HYdro to wygoda , ale też drogie w ewentualnej naprawie no i grzeje sie hydrtaulika bardziej i silnik wiecej w dupe dostaj, a mechaniczna jak to mechaniczna , delikatnie z wyczuciem i tez pochodzi.

mdw

30

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Z tym grzaniem hydrauliki to mit jeśli wszystko jest sprawne i chłodnice czyste. Czy silnik bardziej w dupe dostaje to też nie do końca.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

31

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Miałem do czynienia z hydro , no i8własnie tak jest, ale z chłodnicami to wiadomo .

mdw

32

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

u mnie w 516 nie widzę negatywnego wpływu hydrostatu a jazda jest bez porównania

E 516 na części
Telefon 695 076 269

33

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

w 16 nie było z tym problemu,

mdw

34

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

hydro to najlepsze co wymyślono do kombajnu .. raz że tanie w obsłudze  2 że bezproblemowe ... jeśli tylko jest stan oleju  to  chodzi wiecznie ... a z grzaniem się to  jak pracuje to musi się zagrzać ... z tym ze silnik w dupe dostaje to bujda jak ich mało ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

35

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

yokoslaw napisał/a:

, delikatnie z wyczuciem i tez pochodzi.

Największy problem to wariator i pas jazdy, bo jak padnie oryginalne słoneczko od docisku wariatora to nasze rzemiosło zamęczy nie jednego, czeskie pasy płoną w oczach, a rzemieślnicze dociski to chyba trzeba by było założyć 4 a nie dwa, Optibelt trochę wytrzymywał, ale jak przyszły górki to katastrofa. Dlatego polecam Hydro, bo ten sprzęt lata świetności ma już za sobą, a hydraulika Orsta jest OK .

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

36

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Ale to jest na tej samej zasadzie co w 514, ale fakt że to słaba strona a i ośki też lubią pęknąc od wariatora jezdnego. Ale to możemy raz w jedna razw drugą strone wymieniać sie zaletami i wadami obu rozwiązań. Mimo ze mam mechaniczną bo na hydro nie było nic konkretnego doostępne , to potwierdzam że mechaniczny napęd sie chowa jeśli chodzi o wygode.

mdw

37

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

A co powiecie na to że Bizon BS Z110 jest w hydrostacie i ma sprzęgło ? Jak to jest że jeden hydrostat ma a drugi nie ?

38

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Nie wiem jak jest dokładnie w BS ale może być tak że to sprzęgło służy do rozłączania pompy hydrostatu, to by było nie głupie zwłaszcza przy zbiorze kukurydzy już o zimnej porze bo rozrusznik miałby jeden opór mniej-pompę hydrostatu. Ale jak ako i rozrusznik w porządku to pali bez problemu, ja nie miałem problemu z tym a kosiłem na mrozie i z rana musiałem najpierw wodę nosić big_smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

39

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

kolego yokoslaw, jeszcze nie kupiłem ale prawdopodobnie w sobote będzie maszyna na podwórku, wtedy wstawię fotki i konkretną cene napisze, mdw 525 i case 525 praktycznie są podobne do siebie, także mógłby  być katalog od mdw 525, a to masz go w wersji elektronicznej?, mógłbyś go udostępnić?, mój email winfwol@o2.pl

40

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

co do BS  stwożyli podróbkę rotorów i  pseudo hydrostat ...   (nie wiem nie jechałem ) ale skoro ma sprzęgło to i ma zwykła skrzynię ..  a jak ma dżoja to pewnie  pełni role przyspieszacza  i tyle niczym MDW   i dalej nic to nie wnosi do sprawy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile