Temat: sprzedaż E512, jest szansa?

Witam, zastanawiam się czy jest jeszcze szansa żeby sprzedać komuś e512, na złom, ewentualnie na części? Rocznik 80. Widzę że takich sprzętów jest coraz mniej. Co o tym sądzicie?

Odp: sprzedaż E512, jest szansa?

Na końcu strony głównej masz dział sprzedam Ogłoś się tam. Na tym forum jest wiele osób którzy użytkują e512 i bardzo je chwalą. Szansa sprzedaży jest duża, tym bardziej jeżeli miałby on pójść na części jako dawca lub w całości na żyletki. Dlaczego chcesz go sprzedać jest w tak złym stanie że nie nadaje się do użytku ?

3

Odp: sprzedaż E512, jest szansa?

ja zastanawiałem się nad kupnem tego fortschritta (jestem z woj podlaskiego) ale mam kilka pytań ? ale to nie ten dział

4

Odp: sprzedaż E512, jest szansa?

Ne ma tak dobitego Fortschritta który nie nadawałby się do dalszego użytku !!!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5

Odp: sprzedaż E512, jest szansa?

ale też nie chcem kupic i potem wszystko wymieniac

6

Odp: sprzedaż E512, jest szansa?

chłopie ty chcesz dobry kombajn na złom wywieźć a u nas gość kupił bizona 40-tke do remontu i się cieszy że ma kombajn. Także na pewno ktoś go kupi i będzie zadowolony.

7

Odp: sprzedaż E512, jest szansa?

no ja bym był zainteresowany tylko wszystko zależy od ceny  i w jakim jest stanie ?