81

Odp: przystawka przedniego napędu

Podziękował panowie smile

82 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-10-22 18:55:09)

Odp: przystawka przedniego napędu

Piotrze mógłbyś mi podać numery łożysk jakie są w przystawce, 4 na wałkach i dwa w mechaniźmie, ktoś wcześniej jeździł na wodzie w przystawce zamiast na oleju wszystko pordzewiało, łożyska do wyrzucenia, dzieki wielkie.

A i jeszcze pytanie czy simering 60/85/10 jest we flanszy od przystawki czy w obudowie skrzyni

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

83 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-10-22 18:07:20)

Odp: przystawka przedniego napędu

W tylnej obudowie nu 209j nu309j
i 6.... tych kulkowych nie pamiętam

84 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-10-24 19:22:40)

Odp: przystawka przedniego napędu

Krzychu dzięki

Łożyska w obudowi przystawki od strony skrzyni,NJ209, NJ309 simering, 60/85/10, oring 112x3
Łożyska w dużym trybie, 6014 -2szt.
W obudowie przystawki od strony wału, 6209, 6309, simering 60/80/10
Może komuś się przyda

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

85

Odp: przystawka przedniego napędu

Czy jest możliwość żeby olej ze skrzyni dostał się do przystawki? Problem polega na tym że dłuższy czas miałem walnięty krzyżak i całkiem ściągłem wał dzisiaj go założyłem i ciągle mam załączony napęd na przód głównie to widać na wstecznym. Przyciskiem u mnie nie da się go załączyć działał wcześniej tylko automatycznie. Czytałem na forum ,że to może być problem zastanych wałków załanczających napęd z braku oleju w przystawce. Postanowiłem więc spuścić olej z przystawki pod kabiną z miejsca gdzie wychodzi wał ku mojemu zdziwieniu leciał i był czysty po spuszczeniu wiadra 10l i braku końca lejącego się oleju zakręciłem korek.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

86

Odp: przystawka przedniego napędu

Jest możliwość jeżeli ktoś nie założył uszczelniacza lub go wypchało

87

Odp: przystawka przedniego napędu

https://zapodaj.net/1619034551145.jpg.html
uszczelniacz ma być tak wbity, u mnie nie było oringa na tym kołnierzu i nie ciekło ale założyłem, a może niema tulei nabitej na wałek po której ślizga uszczelniacz ?

88

Odp: przystawka przedniego napędu

Dzięki dostanę się do tego uszczelniacza od strony przystawki bez konieczności ruszania skrzyni? Ma ktoś może zdjęcie w którym miejscu są te wałki żeby nie włączał się napęd automatycznie. Kiedyś było na forum teraz nie mogę znaleść.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

89

Odp: przystawka przedniego napędu

Tak dostaniesz się. Zlewasz olej zwalasz przystawkę  odkręcasz plecy przystawki bo przystawka schodzi bez pleców! A wałki w środku... nie zaglądałem do nich...

90 Ostatnio edytowany przez jano323 (2017-03-09 21:09:10)

Odp: przystawka przedniego napędu

https://zapodaj.net/0d2606a6509c9.jpg.html
ślady po wałeczkach są widoczne wewnątrz koła , miałem dać do firmy do regeneracji ale gra nie warta (kur......) świeczki może gdzieś kupię sprawną.
musi chodzić za pomocą zaworu.
https://zapodaj.net/244e9baec2450.jpg.html
na walku jest tuleja o której wcześniej pisałem jak wchodzi lekko to trzeba ją wkleić

91

Odp: przystawka przedniego napędu

PiotrzeK powiedz mi czy do wymiany maszetek muszę odkręcić korpus aluminiowy siłownika pneumatycznego czy wysunie się sam tłok po zdemontowaniu segierów i kapsli. jakbyś mógł to podaj tel. do siebie bo mam kilka pytań dot. zt323.

92

Odp: przystawka przedniego napędu

Krzysiek, ktoś twierdzi że stoi wyżej na FF od Ciebie big_smile

93

Odp: przystawka przedniego napędu

androl, jestem nowicjużem na FF. Pytanie o tel. jest niezgodne z reg?

94

Odp: przystawka przedniego napędu

Chodzi o to że jest na FF kolega krzysiek a ty masz KRZYSIEK1A czyli tak jakby następna "nowsza" wersja smile

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

95

Odp: przystawka przedniego napędu

A co z tymi maszetkami? Wymienię je bez zdejmowania przystawki lub zbiornika?

96

Odp: przystawka przedniego napędu

Więcej spostrzegawczości !!! o regulamin tu też chodzi .

97

Odp: przystawka przedniego napędu

Androl, teraz zauważyłem. Ktoś poradzi w kwestii maszetek?

98

Odp: przystawka przedniego napędu

Nie no k..a chyba sobie jaja robisz...

99

Odp: przystawka przedniego napędu

dlaczego jaja?

100

Odp: przystawka przedniego napędu

Najpierw zapraszam tu -> https://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=4&p=117
Napisz parę słów o sobie uzupełnij profil.