141

Odp: przystawka przedniego napędu

żeby nie było tak daleko to bym ci to ogarnął bo to nic trudnego ale niestety odległość spora

Nie ma to jak FORTSCHRITT

142

Odp: przystawka przedniego napędu

Dam Ci darmowe zakwaterowanie:D

143

Odp: przystawka przedniego napędu

propozycja fajna ale teraz już czasowo ciężko bo wracam do pracy w lesie i jestem tak na wyrywki do stycznia brany a potem już ciągłość żebyś mieszkał bliżej to bym przyjechał ale tak to mi nie bardzo

Nie ma to jak FORTSCHRITT

144

Odp: przystawka przedniego napędu

Patryk jak za bardzo cię wk... ia to pozbyj się go w diabły i szukaj coś innego. To tylko stary klamot z którym w końcu nie wiążesz się na całe życie jak z żoną. Szkoda nerwów

E 516 na części
Telefon 695 076 269

145 Ostatnio edytowany przez Patryk3802 (2017-09-28 22:34:22)

Odp: przystawka przedniego napędu

No Laszek raczej tak będzie. Jakość i cena częsci jest zabójcza. I czasu mało do napraw bo ziemi dużo teraz 323 obrabia razem z 3P który teoretycznie tylko sieje nawozy i pryska + przy zwierzętach 120 ornego. Ursus drogi w kupnie ale jednak w każdej agromie są części. Ale jak miałem kupić za 15tys 912 czy tam 385 to wolałem kupić 323 bo jednak z napędem... I silniejszy
Dodam tylko to że niby przestawiłem dziś ULS na stan "wyłączony" żeby się sam nie załaczał lub nie chaczył zablokowałem go i jednak dalej słychać ten jazgot. Z górki nic pod górkę troszkę wiecej jak jesnachylony ciągnik w lewą strone to też mniej troche. wolno jade słychać szybciej jakby troszkę mniej.Do h... ja nie wiem co to tam gra nasr...ałem póki co na to robie nim dziś jeżdziłem 15km od domu na pola i talerzował 15ha po 2x przejechane i wrócił do domu szczęśliwie

146

Odp: przystawka przedniego napędu

słuchaj jak przelatał cały dzień to jutro sobie też do niego wsiądź jak masz radio to sobie podgłoś i do puki nie stanie jak wryty albo przegłuszy radio to pracuj jeżeli sprawdziłeś te miejsca i dalej nic to samo się odezwie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

147

Odp: przystawka przedniego napędu

dziś cały dzień siewów minął bez jakiejkolwiek awarii pracował z broną aktywną ale dystans miedzy gosp a polami krótszy bo tylko 4km

148

Odp: przystawka przedniego napędu

będzie jeździł

Nie ma to jak FORTSCHRITT

149

Odp: przystawka przedniego napędu

Witam wszystkich. Czy wałek, który wychodzi ze skrzyni do przystawki przedniego napędu będzie pasował od  zt 303 do zt 323

150

Odp: przystawka przedniego napędu

Głupie pytanie. Jest możliwość włożyć wałki do przystawki ze złej strony? Uszczelniałem ją i o jakiegoś czasu dziwnie blokuje mi się przy cofaniu, nie załącza się często napęd. Druga sprawa, to że zalałem ją olejem przekładniowym i on trochę gęsty jest. Może wałki się przyklejają/?

151

Odp: przystawka przedniego napędu

Wydaje mi się że gęsty olej może być przyczyną. Wałki wyciągałeś?

152

Odp: przystawka przedniego napędu

Załżenie odwrotnie wałków  spowoduje ,że napęd będzie załączał się automatycznie przy jeździe do tyłu, a nie do przodu.Chyba?.

153

Odp: przystawka przedniego napędu

Na 100% za gęsty olej, miałem to samo, ale wlałem litr ropy i po sprawie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

154

Odp: przystawka przedniego napędu

Wałki zostawiłem, tylko właśnie nie wiem czy można je założyć ze złej strony tryba... Olej gęsty spróbuję zmienić, bo tylko taki wtedy miałem nowy to zalałem.

155

Odp: przystawka przedniego napędu

witam czy któryś z kolegów z forum pamięta może jaki jest rozmiar uszczelniacza przychodzi na skręcenie przystawki przedniego napędu ze skrzynią biegów ?   bo ja mam taki 60x85x10 i zewnętrzna strona pasuję idealnie ale wewnętrzna  jest sporo za duża nawet nie dotyka tego wałka wychodzącego ze skrzyni biegów i na mój chłopski rozum  to chyba nie jest tak jak powinno być chyba że się mylę to mnie poprawcie smile

156

Odp: przystawka przedniego napędu

PAtrzałem w moim katalogu no i tej strony nie ma. Ale mam stronę z wałkiem i z tego co widzę na wałku powinna być tulejka. Może gdzieś ją wywiało i Ci nie pasuje.
Z  tego co pamiętam to wszystkie uszczelniacze przy przystawce miały taki rozmiar jak piszesz.

157

Odp: przystawka przedniego napędu

przemek123 napisał/a:

witam czy któryś z kolegów z forum pamięta może jaki jest rozmiar uszczelniacza przychodzi na skręcenie przystawki przedniego napędu ze skrzynią biegów ?   bo ja mam taki 60x85x10 i zewnętrzna strona pasuję idealnie ale wewnętrzna  jest sporo za duża nawet nie dotyka tego wałka wychodzącego ze skrzyni biegów i na mój chłopski rozum  to chyba nie jest tak jak powinno być chyba że się mylę to mnie poprawcie smile

najlepiej weź suwmiarke pomierz sobie i dopasuj ja tak robiłem, teraz kupisz każdy rozmiar

158

Odp: przystawka przedniego napędu

kolego Krzysiek właśnie ja też mam katalog niemiecki ale nie bardzo go rozumiem  gamoń zemnie smile a tulejki właśnie żadnej nie ma 
kolego tekila256  też o tym myślałem ale  zastanawiałem się czy fezy z wałka nie poszarpią uszczelniacza  bo tego zatoczenia gładkiego na tym wałku jest nie wiele
i bardzo wam dziękuje za pomoc

159

Odp: przystawka przedniego napędu

tam ma być tulejka na tym wałku ale popatrz jeżeli uszczelniacz ci siądzie na tym gładkim to nie kombinuj, ja tak dopasowałem, bo też nie miałem tej tulejki

160

Odp: przystawka przedniego napędu

tak zrobię z tym uszczelniaczem a powiedz mi jeszcze kupię gdzieś uszczelki do tej przystawki czy muszę samemu dorobić ? każdy  mówi żeby złożyć to na czerwony sylikon a ja tak średnio jestem przekonany . a i gdzie mogę dostać przewody te co doprowadzają powietrze od zaworu do przystawki i blokady napędu