41

Odp: Wytrząsacze

A czy taki pasek musi być na całej długości wytrząsacza? Jakoś nie mogę sobie przegryźć tego, no i pewnie faktycznie hałasuje.

42

Odp: Wytrząsacze

Jak te paski wyglądają  i jak to się montuje ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

43

Odp: Wytrząsacze

zwykły pasek klinowy przecięty, najlepiej żeby był tak długi  jaka jest długość spodu klawisza, przykręcony jest na końcu klawisza do jego dolnej części, poprostu przewiercić go i przykręcić śrubą M6 albo M8. Hałasu nie ma bo to przecież guma. Znajomy mówił że jak kosił kukurydze to na sicie miał przykręcone łańcuszki żeby je oczyszczały no to tam był wtedy hałas...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

44

Odp: Wytrząsacze

Też to mam . Podobno nie zapychają się przez to bo pasek pracuje w środku i oczyszcza.

45

Odp: Wytrząsacze

A ja powiem inaczej jak wytrząsacz na spodzie ma farbę zamiast rdzy i jest gładki to takie wynalazki są zbędne w innych przypadkach pas pomaga ale i napier....

46

Odp: Wytrząsacze

Ja w bizonie to czyszczę jak mi nawbija ości jęczmiennych, ale u ojca w 512 nie ma nic i nigdy mu nie zapchało. Tyle że ja nie mam tych grzebieni na górze wytrząsaczy a on ma. Może z nimi lepiej słoma jest przemieszczana?

47

Odp: Wytrząsacze

Ja w moim NH 1530 jeszcze nigdy nie czyściłem wytrząsaczy a mam identyczne jak w bizonie

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

48

Odp: Wytrząsacze

Mam jednego wytrząsacza takiego lichego i teraz go wyspawuje (jedyna rzecz w kombajnie która jest w słabym stanie). Jak dzwoniłem o nowy to chłopina powiedział mi 1350zł- rozbój w biały dzień! A do bizona 440 zł. Kupę taniej wyszłoby założyć cały zestaw od bizona tylko rozstaw wałów musiałby pasować do mocowań jakie są w forszu. Najgorsze jest to że te wytrząsacze do bizona i forsza najczęściej robione są w tym samym zakładzie a jaka różnica ceny

E 516 na części
Telefon 695 076 269

49

Odp: Wytrząsacze

Przywilej części do zachodniego sprzętu smile

50

Odp: Wytrząsacze

Laszek napisał/a:

Mam jednego wytrząsacza takiego lichego i teraz go wyspawuje (jedyna rzecz w kombajnie która jest w słabym stanie). Jak dzwoniłem o nowy to chłopina powiedział mi 1350zł- rozbój w biały dzień! A do bizona 440 zł. Kupę taniej wyszłoby założyć cały zestaw od bizona tylko rozstaw wałów musiałby pasować do mocowań jakie są w forszu. Najgorsze jest to że te wytrząsacze do bizona i forsza najczęściej robione są w tym samym zakładzie a jaka różnica ceny

Dwa lata temu kupowałem używany w niezłym stanie za 200, a za 300 to widziałem jak nowe.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

51

Odp: Wytrząsacze

Marku jak za te pieniądze to warto było by jechać w Twoje strony i komplet takich wziąć, ale to jedynie jak już będzie po robocie i trochę czasu by było

E 516 na części
Telefon 695 076 269

52

Odp: Wytrząsacze

Laszek, klawiszami częstował mnie w tamtym roku koleś mający części w Szerominku.

Chciał chyba 350 PLN za sztukę, a było w czym wybierać.

...jak mawiał Sofronow.

53

Odp: Wytrząsacze

Przed Płońskiem na złomie stoją dwie 512 , jedna oszabrowana druga jeszcze w całości.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

54

Odp: Wytrząsacze

Żeby było coś bliżej mnie... Do jednego złomiarza dzwoniłem to mówił że ma takiego w średnim stanie i  chce za niego 650 a takie w słabym stanie co sam mam to 450... Ale po sezonie jak będe miał czas to na spokojnie coś się może poszuka

E 516 na części
Telefon 695 076 269

55

Odp: Wytrząsacze

Panowie- ja może bedę miał dwa wytrząsacze w bardzo dobrym stanie. Cena za sztukę 450zł do oddania.

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

56

Odp: Wytrząsacze

Kamilo16 napisał/a:

Panowie- ja może bedę miał dwa wytrząsacze w bardzo dobrym stanie. Cena za sztukę 450zł do oddania.

Kamilo16 a nie masz może u siebie tej dolnej osłony w której są te ślimaki w poprzek kombajnu od zboża i na powrót co są połączone z podajnikami?
Jak byś mógł to podaj mi swój nr albo skontaktuj się ze mną pod nr 503477136.
Z góry dzięki

57

Odp: Wytrząsacze

Mam ale jest już skorodowana od dołu

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

58

Odp: Wytrząsacze

Dzięki Kamil to ja dziś do ciebie dzwoniłem rano.

59

Odp: Wytrząsacze

Mam pytanie czy do 524 będzie pasował wytrząsacz ??

60

Odp: Wytrząsacze

od 514 pasuje do 524 ponoć
512 nie wiem