Temat: Opinie John Deere 1085

Chłopaki może ktoś ma lub wie coś o tym kombajnie bo zaciekawił mnie ale chciałbym coś więcej się dowiedzieć

2

Odp: Opinie John Deere 1085

kamil z ciekawości ile masz pod kosę?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3

Odp: Opinie John Deere 1085

30 u siebie i z 100 usługi

4

Odp: Opinie John Deere 1085

był na wiosne gość u mnie i ma własnie jd  tylko 175  to raczej to samo ....  nie wiem strzelam .
mówił że wciąga około 18 l na ha   z sieczkarnią
  ceny cześci go powaliły  i ogólnie chciał zmienić na cos innego  roazglądał sie za claasem i CASE  ... u nas było chyba ze 2 sztuki w okolicy i juz nie ma żadnej ...   czemu ? nie wiem ? koszą Claasami lub nowymi JD z tektóry

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Opinie John Deere 1085

Nowe JD są z tektóry albo kartonu.... potwierdzam. Kuzyn miał nówkę nie che patrzyć w jego stronę po 4 latach. Stary we wsi robi, rocznik 86 na razie 2 sezon poza niespodzianka w silniku chyba ok.

6

Odp: Opinie John Deere 1085

U nas maja Jd 1075 sprowadzili z francj i jest juz u nich 3 sezon i nie narzekaja bo  wczesniej mieli case 1440 i opinie negatywne  robili rotory i narzekali  ze jak na taki kombajn duzo palil. A co sadzicie wgl o jd zeby przystosowac go do kukurydzy

7

Odp: Opinie John Deere 1085

1085 od 1075 jest szerszy o jeden wytrząsacz i mocniejszy silnik ogólnie to trzeba kupić z bardzo zdrowym silnikiem resztę idzie opanować,co do części to na allegro są zamienniki dużo tańsze.

8

Odp: Opinie John Deere 1085

zamienniki  w takich maszynach  to pomyłka ... powiem tyle to się pewnie psuje rzadko  tak jak u mnie class ale jak zdechnie jakis pas to się kuuje oryginał  ... zamiennik pasa kosztuje 1200zł a oryginał 1900  wiadomo jest różnica  ale kupujesz raz i po kłopocie   już 2 razy kupiłem zamienniki raz owy pas który wytrzymał  chwilkę dosłownie a drugi raz łożysko w obudowie ... i  po tym stwierdziłem ze jak oryginał to oryginał i działa  więc trzeba dobrze przekarkulowac a nastepnie działa dobrze ... ale z tymi silnikami to tez mi się o uszy obiło że jakaś wada w nich jest

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Opinie John Deere 1085

Wojtas święte słowa masz umnie +  :beer:

10

Odp: Opinie John Deere 1085

mam presę john deere to tylko na początku raz kupiłem zamiennik do niej, po dniu pracy się rozsypał i jeszcze tylko więcej nadrobił tak więc jak Cie stać na zakup to wypadałoby żeby było stać na utrzymanie w oryginalnych częściach a te w JD do tanich nie należą, osobiście znam kilku co mają kombajny JD ale ten 2064 i 1450CWS czy jakoś tak, i chwalą sobie te sprzęty. Tyle tylko że w przypadku każdego kupują części oryginalne i ogólnie nie oszczędzają, jak coś musi być kupione to kupują bez marudzenia "ojej jakie to drogie"

E 516 na części
Telefon 695 076 269

11

Odp: Opinie John Deere 1085

dzięki Diablo ale jak kupi zachodniaka to musi i być go stać na tą maszynę musi sobie sam na to odpowiedzieć smile) ot  taka to teoria

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

12

Odp: Opinie John Deere 1085

Co do zamienników to też przyznam Ci rację Wojtas. Już niejednokrotnie się przekonałem że lepiej dołożyć niż robić to jeszcze raz i znowu kase wydawać

13

Odp: Opinie John Deere 1085

rozmawiałem kiedys z gościem co kupił 1075 bardzo go sobie chwalił, ale nie wiem z czego sie przesiadł na JD.

Rolnik z powołania:-)

14

Odp: Opinie John Deere 1085

tak tylko jak to mówią  i ludzie postrzegają    a w sumie inaczej   to wszystko chodzi o mętalność  i podejscie do sytuacji ... ale to nie o tym wątek
oglądałeś już jakiegoś ?  jesli chcesz kuku kosic to bym się patrzył na case  nie ważne co gadają ... u nas ma gość case 16XX nie pamietam dalej  i robi rocznie po 70-100ha kukurydzy  i nigdy nie narzekał ...   a nawet kupił kolejnego większego ....  co do spalania to mówi jak robi to spali a jak nie robi to więcej spali ....  bo na darmo ...   tak czy siak poleca

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

15

Odp: Opinie John Deere 1085

Spalanie case 14xx a JD 10XX z tego co czytałem to takie same. No oglądałem wczoraj case 1680 w okolicach golubia dobrzynia i powiem ze nawet ciekawy i  z przystawka do qq i bodajże 63 tys ceni a za Jd jadę w następny weekend możliwe. Z każdym co pogada to mówi że jak do qq to najlepszy case jest.

16

Odp: Opinie John Deere 1085

A gdzie dokładnie byłeś ? smile

17

Odp: Opinie John Deere 1085

Nidźwiedż czy jakoś tak

18

Odp: Opinie John Deere 1085

Kumpel czasami kupi zamiennik i nie narzeka,wszystko zależy jak bardzo źle jest zrobiony.

19

Odp: Opinie John Deere 1085

Kamil a jakies nazwisko tego kolesia co ma tego case  bo moze go znam

20

Odp: Opinie John Deere 1085

koledzy Jeszcze nie mam kasy, ale juz szukam nastepcy mercatora i tu pytanie jakie macie opinie o jd 975 podobno to to samo co 1075 tylko starsze a tańsze o 20tys bo 975 za 40tys kupi w ok stanie

Rolnik z powołania:-)