101

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Serws-kop  tam kupuję do jcb to i do mańki też dostaniesz .

102

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

no 523

103

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Niestety z tego co widziałem do mańki mają mało

104

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

mam od 7 lat i jedyna awaria to wymiana alternatora i przewrotka ale nic się nie stało tylko trochę się pogniotła

105 Ostatnio edytowany przez Roberto323 (2016-08-20 14:22:07)

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

mam nadzieję, że moja 932 też będzie taka bezawaryjna i nie zaliczę wywrotki

106

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Panowie mam mały problem. Kupiłem ładowarkę Manitou MLT 628, na placu wszystko było ok. W domu okazało się, że silnik (Perkins Turbo) nie wchodzi na wysokie obroty. Rozkręca się (i to nawet bez dużego zamulania) mniej więcej do połowy zakresu pod butem. Pali dobrze, nie dymi, nie kopci, turbina nie świszcze.

Gdzie szukać problemu przy takich objawach? Przytkany układ paliwowy? W baku było mało ON, może zassało jakiś syf przy załadunku/rozładunku.. Czy może pompa wtryskowa? Walnięta turbina? Podpowiecie od czego zacząć? Ta sytuacja nieco psuje radość z nowego nabytku hmm

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

107

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

brakuje mu paliwa ,,,  lub powietrza  ale jak by brakowało mu powietrza to  by dymił

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

108

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

jaką masz pompkę zasilającą elektryczna czy mechaniczna kolega w jcb miał podobny problem do pompki były uszkodzone kable oraz wymiana pompki pomogła

Nie ma to jak FORTSCHRITT

109

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Pompka mechaniczna przy bloku. Czyli pewnie przytkane przewody paliwowe? Albo jakieś sitka po drodze..
Filtry powietrza przejrzałem, nawet nie były bardzo zapylone.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

110

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Kiedyś pompką zasilającą z busa spuszczałem paliwo i po jakimś czasie coraz wolniej dawała, aż w końcu przestała. Przyczyna- sitko na wlocie do pompki przytkane.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

111

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

A pompka ma membranę sprawną? o ile jest taka membranowa....

112

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Nie mam pojęcia co tam siedzi. Jutro zrobię przegląd układu paliwowego. Dam znać jakie będą efekty. Dzięki za podpowiedzi, przynajmniej wiem od czego zacząć poszukiwania.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

113

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

KIedyś mi oleju przybywało, a okazało się że membrana puściła, może u Ciebie nie pompuje jak należy, a wiadomo, że nie robiłeś sporo to wszystko dopiero wyjdzie.

114 Ostatnio edytowany przez Maryush (2017-11-08 18:33:59)

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Problem rozwiązany. Musiała zassać jakiś syf przy załadunku albo rozładunku.
Przedmuchałem wąż paliwowy, wyczyściłem osadnik (było z 15mm mułu), wymieniłem filtr paliwa. Przy okazji sprawdziłem, że pompka dość szybko napełniała osadnik, więc musi być ok.

Po odpowietrzeniu silnik ożył big_smile I radość z zakupu wróciła big_smile

Dzięki za wskazówki!

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

115 Ostatnio edytowany przez przemo (2017-11-08 18:41:48)

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Nie zapomniałeś opić? big_smile

116

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Dopiero wczoraj przyjechała. Jak opijać to dokładnie, a żeby dokładnie to trzeba weekendu😉

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

117

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Jesli szukasz ładowarek teleskopowych, to dobrze na początku zastanowić się do czego ich potrzebujesz i od tego uzależnić swój wybór. Głupio kupić tani sprzęt, czy nawet drogi i markowy, tyle że zupełnie nieprzydatny. Tutaj maasz fajny artykuł o zastosowaniach ładowarek - zerknij w wolnym czasie wink

118

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Witam,zastanawiam się nad kupnem czegoś do wypychania obornika,mini ładowarka widemann.A czy ktoś próbował może ciągniczek czeski ogrodniczy z turem do takiej pracy,czy się nie nadaje,bo różnica w cenie duża ,proszę o wypowiedzi pozdrawiam.

119

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

Na niewielką skalę da radę.

120

Odp: Ładowarki teleskopowe rodzaje, wady, zalety, osprzęt.

https://naforum.zapodaj.net/d5df69555b2c.jpg.html
https://naforum.zapodaj.net/3fdc87fd0827.jpg.html
W końcu zawitała i u mnie ładowarka. Trafiła się niedaleko i nawet z zapasem udźwigu i podnoszenia. Co najlepsze jeszcze nie nie dojechała do domu a już mam chętnych do wynajęcia na usługę.