121

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Jesli maja duzy obrot i wgl to tylko i wylacznie miec na wlasnosc wage.. Bo przy duzych ilosciach moga ukrecic na masie...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

122

Odp: Pomysł na biznes na wsi

wystarczy zakupić płyty najazdowe takie jakie ma ITD, i auto zważysz nawet na polu...

123

Odp: Pomysł na biznes na wsi

i co z tego, że zważą, jeśli waga bez legalizacji, i placki najazdowe ważą tylko oś to suma pomiarów osi daje bardzo duży błąd. potrzebna jest długa waga na cały skład. wagi staniały i za 60-tonową z płytą 14metrów trzeba zapłacić 36 netto + fundament

124

Odp: Pomysł na biznes na wsi

widziałeś jak krokodyle ważą tira? a legalizację zrobi każda firma zajmująca się tym tematem...

125

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Jak by było kilku chętnych to już warto właśnie taką stacjonarną na tira. Rok temu dzwonił gościu że chciał by wysuszyć kukurydzę bo tu to tam się trochę wysypało z tira i na początek z 20 ton by było... Takie to skur...yny z tych kierowców...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

126

Odp: Pomysł na biznes na wsi

laszek ,lepszy numer ci powiem, jak to koleś z  tira sypnoł łyche piachu na dno łudki,która była potem  załadowana rzepakiem, dodam tylko że była to łycha fadromy,(może nawet dwie) a jaki przy tym kwas w skupie wypłynoł...

127

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Ja mam zamiar robic usługi rolne swoim sprzętem,zobacze jak to sie powiedzie...

128

Odp: Pomysł na biznes na wsi

M.in: co masz zamiar robic? wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

129

Odp: Pomysł na biznes na wsi

orka ,prasowanie,koszenie łąk i pastwisk,siew,talerzowaniezwózka bel z pola,owijanie kiszonki,i różne uprawy w3iosenne i pożniwne tj.gruberowanie itp. smile

130

Odp: Pomysł na biznes na wsi

To musisz na niezly teren wyskoczyc wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

131

Odp: Pomysł na biznes na wsi

u nas na szczęście terenu nie brakuje,tylko ciągnika smile

132

Odp: Pomysł na biznes na wsi

To kupuj tego forszaja.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

133

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Spokojnie,jak znajde okazje to kupie

134

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Popek, a co z opodatkowaniem, nie dawno byłem na szkoleniu ODR i nie wyglądało to różowo...

135

Odp: Pomysł na biznes na wsi

dawno nie było różowo i sie nie zapowiada,tak czy siak coś trzeba robić.

136

Odp: Pomysł na biznes na wsi

mam pomysł zeby kupic cos takiego http://olx.pl/oferta/silos-zbozowy-150t … 7;promoted do tego wage najazdowa i zacząć handlowac zbozem. Jakby sie jeszcze udała podłapac kontakt z jakąś wieksza firma i za prowizja np 10zł/t handlowac pod nich

Rolnik z powołania:-)

137

Odp: Pomysł na biznes na wsi

10zł/tone to te silosy by ci sie zwracały conajmoej 10lat. A gdzie zarobek? Też o tym myślałem ale pdpuścłem bo z ceną tp teraz lotto.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

138

Odp: Pomysł na biznes na wsi

gdyby kupił we zniwa mysle ze  550 za pszenice to teraz za 600 sprzedałby więc 50 mozna spokojnie zrobic, ale jak piszesz loteria z cenami.
Tam gdzie woziłem ostatnio wujkowi to skup ma miejscowy ale pod marka PMN ciekawe ile mu prowizji daja?

Rolnik z powołania:-)

139

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Trzeba mieć dryg do handlu, żeby się jeszcze wepchać w ten rynek. Kolega z klasy w TR który wszedł w ten biznes na początku lat 90-tych, obecnie potentat. Zaczynał jednak małymi kroczkami.

140

Odp: Pomysł na biznes na wsi

androl napisał/a:

Trzeba mieć dryg do handlu, żeby się jeszcze wepchać w ten rynek. Kolega z klasy w TR który wszedł w ten biznes na początku lat 90-tych, obecnie potentat. Zaczynał jednak małymi kroczkami.

Dryg i kasę