Temat: Silnik do c330

Słuchajcie mam pytanie biorę się za remoncik silnika w c 330 i znalazłem w miejscowosci Zwoleń taki silnik po remoncie na wymiane,
Tylko zastanawia mnie  bo cena 2200 na wymiane starego a ja naliczyłem 1600zl za graty nie licząc wymiany wału i tulejek korbowodów
Konkretnie chodzi mi co myślicie o takich silnikach bo remont mam robić sam i zaoszczędziłbym troche czasu, ale czy jest to warte

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

2

Odp: Silnik do c330

a ten silnik po remoncie co znalazłeś jest po remoncie u prywaciarza czy w firmie specjalizującej się regeneracją?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3

Odp: Silnik do c330

w zwoleniu jest gość co na firme robi wszystko i dość tanio, moe u niego

Rolnik z powołania:-)

4

Odp: Silnik do c330

Pisze że firma robi te remonty wystawia na olx jutro zadzwonie zapytam trochę tanio się wydaje ale może co by z tego było, troche mi sie nie chce grzebać w taką pogode i czasu mało więc kombinuję

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

5

Odp: Silnik do c330

jeżeli dadzą tobie dobrą gwarancje na ten silnik i bedzie dobrze zrobiony to bierz bo jak rozgrzebiesz obecny silnik to zawsze wyjdzie więcej jak się myśli i liczy bo zawsze cos dojdzie i robota czyściejsza i czasowo lepiej wyjdziesz

Nie ma to jak FORTSCHRITT

6

Odp: Silnik do c330

ja bym się nie brał za taki silnik bo wiem że wał będzie po 4 szlifie ,tuleje najtańsze,głowica ostatnie planowanie i się modlić żeby nie był spawany.

7

Odp: Silnik do c330

To jest firma, sprawdzę co o niej w necie piszą

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

8

Odp: Silnik do c330

Miałem kilka silników u siebie w warsztacie co były robione w Zwoleniu te silniki robione są po najniższej linii oporu gwarancje wytrzymają ale nie zawsze ,Co morze być zrobione dobrze  jak same części wynoszą więcej jak w Zwoleniu cały remont.

9

Odp: Silnik do c330

Jak zrobisz sam to wiesz co masz! Jak nie wiesz jak to zawołaj szpeca co się nim zaopiekuje!

10

Odp: Silnik do c330

Na imię Jan ten człowiek chyba ma mamy od niego silnik 3p po remoncie, jako że ojciec nie chciał sam się męczyć a teraz trzeba się męczyć z silnikiem bo też padaka.Ciśnienie słabe a silnik po generalnym remoncie cokolwiek to oznacza. Nie polecam, silnik robiony na sztukę i tylko to co potrzebne jest wymienione, aby przez okres gwarancji przechodził.

11

Odp: Silnik do c330

Ja powiem tylko tak. Raz brałem silnik z wielkiego państwowego zakładu i był taki kibel, że już nigdy więcej!

12

Odp: Silnik do c330

Biorę sie sam u mnie tez bedzie roboty bo ojciec na nic nie patrzył tylko jechać

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

13

Odp: Silnik do c330

A dupa tam roboty, rozebrać, pomyć, wał i korbowody, głowica do szlifierza, pompa wtryski do pompiarza, tysiak na zakupy najlepiej przez internet i dzień mycia, przedmuchiwania i składania. Satysfakcja gwarantowana, a miejsc gdzie się można pomylić nie ma. Na przyzwoitych klamotach to w 1500 się zmieścisz a ile satysfakcji.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

14

Odp: Silnik do c330

I co musicie c330 w polu robić? bo fortszrot cały czas *** leży w stodole sLomom zasypany bo korbowody po drodze zgubił ,śmiech na sali.

15

Odp: Silnik do c330

zenek25 weź nie gadaj pierdół jak się nie znasz zarejestrowałeś sie wczoraj i same negatywne posty walisz nie masz nic sensownego do gadania to nie gadaj a nie ludzi drażnisz

Nie ma to jak FORTSCHRITT

16 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2015-01-19 14:28:34)

Odp: Silnik do c330

Mój forsz jak dobrze zrozumiałem nie leży w stodole bo nie mam takiego czegoś tylko zapierdala jak gitara dzieciaku i przejeździ  na pewno twoje graty a 30-stkę robię nie poto żeby *** w polu tylko służy mi do jeżdzenia do gsu na zimnego browarka a że pare lat ma to trzeba ją podreperować
A co do roboty to stanąłem na tym że wymienię motor w zwoleniu kolega tam wziął do 60-tki i lata 3 rok a dostaje u niego w dupę a u mnie to te traktory za bardzo nie mają co robić

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

17

Odp: Silnik do c330

u mnie znajomy kupił silnik po regeneracji do C-360 fakt faktem od prywaciarza a bynajmniej prywaciarski remont i jak na razie dobrze mu służy założył silnik po docierał chyba jakieś 30 mtg i do kosiarki poszedł i ładnie pracuje nie narzeka jak na razie a i estetyka wykonania jest ok tylko wiadomo jak wyjdzie za jakiś czas może udany remont albo nie udany się okaże.

Nie ma to jak FORTSCHRITT

18

Odp: Silnik do c330

Zrobiłem kompletne sprzęgło w lipcu mój tatuś podpiął kosiarkę żeby wykosić łąke bo sąsiad nie chciał zarył tą kosiarką w rów, nie było mnie przy tym ale dziś wyciągnąłem silnik, sprzęgło
Tarcza drugiego stopnia SPALONA, ma dopiero kilka miesięcy, dobry dzień mojej roboty w błoto

Morał taki ze po prostu nie chce mi się tego robić tego silnika bo i tak to poszanowane nie będzie
A motor pada bo też go tatuś przegrzał bo na zegary nie patrzy a wąż od wody pękł.
Dobrze że go fo forsza nie wpuszczam bo też by co wyczarował

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

19

Odp: Silnik do c330

Tak to jest jak nie zrobi remontu to nie poszanuje! Jakby sam ubabrał się tydzień w smarach i naprawił na tip top a ty byś po 2 dniach go zajeździł to wtedy by zrozumiał!

20

Odp: Silnik do c330

Zenek a czemu nie napisałeś gdzie mieszkasz? Może ziomkiem jesteś powiedz!