1

Temat: deutz-fahr agroplus 100

czy jest na forum jakiś użytkownik takiego ciągnika??co sadzicie o tej marce i tym modelu??
wszelkie opinie sugestie krytyki mile widziane

2

Odp: deutz-fahr agroplus 100

znajomy ma i nie narzeka. w mojej okolicy to DF jest uwazany za jaden z lepszych ciągników chodzi mi o marke

Rolnik z powołania:-)

3

Odp: deutz-fahr agroplus 100

U nas się mówi że te zielone to w krzoki. Mówią tak handlarze co im nie zależy czy to będzie jeździć czy nie, także coś w tym jest . Znam człowieka co kupoił za duże pieniądze, wtopił ze 20tys, i dalej nie jest to co powinno być. Silnik bez termostatu układ czysty a grzeje się, nie mogą dojść ładu. Ale to tylko jeden przypadek,  jeden jest w okolicy.

4

Odp: deutz-fahr agroplus 100

kolega miał df agrotorna k110 sprzedał i zamienił tez na DF jakiegoz ze skrzynia bezstopniowa. w okolicy sporo tego jeżdzi, chodza suchy ze to lepsze niż jelenie

Rolnik z powołania:-)

5

Odp: deutz-fahr agroplus 100

dokładnie chodzi o tego http://otomoto.pl/deutz-fahr-agroplus-100-A488071.html

6

Odp: deutz-fahr agroplus 100

dobre ciągniki ,mają sąsiedzi na dużym gospodarstwie i sobie chwalą.

Leszek   dla kolegów'

7

Odp: deutz-fahr agroplus 100

u mnie jeden gościu napalił się na DF i najpierw kupił K 610 a potem Agrofarma 410. Obecnie chce je sprzedać a ma juz JD 6310 i 6930. DF to taka zabaweczka ale nie do cięzkiej roboty. A JD to właśnie maszyna do konkretnych zadań. Właśnie w mojej okolicy kilka lat temu był duży zachwyt DF ale ostatnio nie ma nowych. Jak ktoś chce mieć traktor do pracy to kupuje JD. Co do mniejszych i tańszych to ostatnio dużo widać Farmtraków

E 516 na części
Telefon 695 076 269

8

Odp: deutz-fahr agroplus 100

DF to taka zabaweczka  niby na 100 koników ale za małe i za dużo napakowane ... jako główny  może być nie za ciekawy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: deutz-fahr agroplus 100

Kolega ma nowego DF 100 KM, pisałem kiedyś o nim, że za dopłatą oddzielny zbiornik na olej hydrauliczny. On jest jego mocą mocno rozczarowany, ponieważ zastąpił mu pronara 1025. Mówi że niby pronar mocniejszy o 5 KM a w robocie wygląda jakby co najmniej 20. Kombinuje obecnie jakąś przewoźną hamownię ściągnąć, żeby zmierzyli mu faktyczną moc i dodali tej brakującej.

10

Odp: deutz-fahr agroplus 100

A w kabinie to jak w cyrku- wszystko kolorowe smile W tych mniejszych to ramiona kierownicy zwyczajnie rażą w oczy swoim jaskrawym kolorem. Niby pierdół...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

11

Odp: deutz-fahr agroplus 100

Laszek napisał/a:

u mnie jeden gościu napalił się na DF i najpierw kupił K 610 a potem Agrofarma 410. Obecnie chce je sprzedać a ma juz JD 6310 i 6930. DF to taka zabaweczka ale nie do cięzkiej roboty. A JD to właśnie maszyna do konkretnych zadań. Właśnie w mojej okolicy kilka lat temu był duży zachwyt DF ale ostatnio nie ma nowych. Jak ktoś chce mieć traktor do pracy to kupuje JD. Co do mniejszych i tańszych to ostatnio dużo widać Farmtraków

o JD było duzo juz pisane ze te nowe to lima a farmtrak... znajomy na po kilku latach uzytkowania silnik padł a tam tulei nie wumieni, musowo cały blok... tego nie chciałbym za darmo

Rolnik z powołania:-)

12

Odp: deutz-fahr agroplus 100

Pajej mówisz  że w farmtracu nie wymienia się tulei ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

13

Odp: deutz-fahr agroplus 100

tak mi to mowił znajomy ze w katalogu cały blok jest jako częśc zamienna. on to od jakiegos fergusona dobrał tuleje i jakos zmienił, ale tak chałpniczo. teraz kupił valtre a farmtraka sprzedaje

Rolnik z powołania:-)

14

Odp: deutz-fahr agroplus 100

androl napisał/a:

Kolega ma nowego DF 100 KM, pisałem kiedyś o nim, że za dopłatą oddzielny zbiornik na olej hydrauliczny. On jest jego mocą mocno rozczarowany, ponieważ zastąpił mu pronara 1025. Mówi że niby pronar mocniejszy o 5 KM a w robocie wygląda jakby co najmniej 20. Kombinuje obecnie jakąś przewoźną hamownię ściągnąć, żeby zmierzyli mu faktyczną moc i dodali tej brakującej.

Kolega po wizycie ekipy z hamownią moc podnieśli do 125 KM a podobnież można w tym modelu do 140 KM. Mówi że to nie ten ciągnik. Jest moc. No i doradzili nie oszczędzać bo te nowe ciągniki to czy pracuje mało, czy dużo, 10 lat max i zacznie się wydziwiać.

15

Odp: deutz-fahr agroplus 100

Znajomy podkręcił DF K610 z 120 na 140 km i problemy ze skrzynią miał. W ten traktor przez kilka lat od nowości już grubo ponad 50 tyś wsadził... Odszedł od DF ale puki ma je na programy to musi trzymać a w między czasie kupił dwa JD- 6310 i 6930. Mówi że z wytrzymałością nie ma porównania. DF jest jak by z plasteliny- tak twierdzi i ma oba sprzęty

E 516 na części
Telefon 695 076 269

16

Odp: deutz-fahr agroplus 100

Te 610 jakies felerne, palą jak smoki i mocy nie mają.

mdw

17

Odp: deutz-fahr agroplus 100

u jednych chodzą u innych nie. A chodził w turze? a jaką miał skrzynie? był ciągnikiem głównych czy skoczkiem do rozsiewacza i opryskiwacza plus obsługa zielonek? Różnie bywa a Niemiec płakał jak sprzedawał.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

18

Odp: deutz-fahr agroplus 100

Ten traktor ma od nowego i do wszystkiego. W końcu jak się bierze nowy to niech robi. A znowu drugi znajomy ma agrotrona K 110 i agrofarma 430 i oba sobie chwali. A są to dwa traktory główne na 70 ha. Też dużo zależy kto i jak je użytkuje

E 516 na części
Telefon 695 076 269