Temat: felga 30

potrzebna mi felga 30 do 303 tylko żeby była skręcana na śruby ,mogę się też zamienić bo mam spawaną(a potrzebna mi skręcana taki pech),jak ma ktoś najlepiej w centrum to niech da znać.

2

Odp: felga 30

U nas leży taka właśnie środek do obręczy skręcany. Mogę zapytać ojca czy nie chciałby sprzedać. A jakie pieniążki chcesz zapłacić za taką felgę? To powiem mu co i jak.. tylko jak z oponami musiałbym dowiedzieć się o kurierze.

3

Odp: felga 30

U mnie też taka leży,
ale to drogie rzeczy

4

Odp: felga 30

więc tak wczoraj patrzyłem na tablicy i są nawet po 50zł zadzwonie i dowiem sie co to towar co do kuriera to odpada szukam blisko żeby autem przywieść

5

Odp: felga 30

Też patrzyłem na tablicy, a znanego klasyka zacytowałem jak i Ty kiedyś w podobnej sytuacji,
żeby było weselej smile

6

Odp: felga 30

ja mam też na złość 3 pełne felgi i jedną skręcaną a potrzebuje dwie skręcane tak żeby można było wykręcić tarcze i wspawać jej pierścień w środek a następnie przewiercić otwory i koła 30 do zetora jak ta lala, te wąskie 38 już tak są zrobione

E 516 na części
Telefon 695 076 269

7

Odp: felga 30

androl i jak z tą felgą wiela chcesz i gdzie mieszkasz?

8 Ostatnio edytowany przez androl (2015-04-27 09:40:09)

Odp: felga 30

1 zł/kg, od strony Wielkopolski to 14 km przed Ciechanowem, chyba trochę daleko jak po felgę, ale zapraszam. Bo kurierem to dla mnie za dużo zachodu.
Aha przypomniało mi się że łańcuch z taśmy rozrzutnika, do zamontowania za siewnikiem też by się znalazł :dance: więc :walka:

9

Odp: felga 30

nie wiem ile waży ale te 50zł co są na tablicy to mogę dać jak pasuje to w środę bym podjechał

10

Odp: felga 30

Ta felga służy jako podstawka pod dorobiony obciążnik do ostrówka, jak masz zwykłą tą ładuj i przyjeżdżaj, zamienimy bezgotówkowo.

11

Odp: felga 30

androl wielki plusior dla ciebie felga super a i łańcuch się przyda.

12

Odp: felga 30

Dzięki, niech Ci służą.

13

Odp: felga 30

panowie a felgi 22,5 na 8 otworów ma ktoś tanio na sprzedaż wzglednie przerabiał z 10 na 8 otworów do rozrzutnika badz przyczepy

14

Odp: felga 30

Kiedyś było tego na alledrogo po 200

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

15

Odp: felga 30

joker-konin napisał/a:

panowie a felgi 22,5 na 8 otworów ma ktoś tanio na sprzedaż wzglednie przerabiał z 10 na 8 otworów do rozrzutnika badz przyczepy

2,5 roku temu zanabyłem nówki po 300 lub 320 zł nie pamiętam dokładnie, ponoć mocno podrożały.