241

Odp: Prasy rolujące

Ja niestety takiego wyboru nie miałem z powodu kasy sad bo kupiłem forszaja pług do niego i tą prasę  na moje 30 hektarów na razie wystarczy powymieniałem łożyska dolną taśmę i chodzi ale cieszę się że chociaż to kupiłem bo jak bym kupił planowanego MF3080 to kasy by mi na pług nie starczyło i orał bym 3 od c360  a prasował kostką i woził bym potem  do zimy wink

242

Odp: Prasy rolujące

Ja prasuję kostką i wożę 3-4 dni, a oprócz swojego prasuję jeszcze usługowo.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

243 Ostatnio edytowany przez korner2 (2011-02-11 17:25:47)

Odp: Prasy rolujące

marek ale weż pod uwagę to że do kostek od cholery ludzi a jak nie masz nawet skąd wziąć ludzi do roboty to nie ujedziesz

244

Odp: Prasy rolujące

Chciałbym, aby to był mój jedyny problem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

245

Odp: Prasy rolujące

u mnie nikogo do kostki nie najmiesz jak jeszcze prasowałem to sąsiad żył i jakoś się woziło a teraz pod sklepem pijaki siedzą i żebrzą żeby od ludzi po 15 20 groszy uzbiera wino wypije i siedzi dalej a jak chcesz nająć zapłacić i jeszcze obiad dać to mówi że jest najęty , chory albo z miejsca ataku padaczki dostanie wink

246

Odp: Prasy rolujące

U ojca mówili że palec go boli, lepiej wspominać pgrowskie czasy niż o parę groszy poprawić swój byt. Co do kostki u mnie kostki brak i sporadyczne zapotrzebowanie realizowane jest polską prasą produkującą bardzo słabo zbite kosteczki, nobliwy staruszek ma w 330 zainstalowane radio które ryczy na cały regulator tak iż słuchałem audycji "W Jezioranach" młócąc po przeciwnej stronie drogi pszenicę big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

247

Odp: Prasy rolujące

jak kiedyś chciałem nająć takiego pijaka żeby mi pomugł wyrównać pryzmę wysłodków to powiedział że jest chory ja się pytam co mu jest a on mówi że ma ptasią grypę big_smile ze śmiechu ledzwo do domu dojechałem wink

248

Odp: Prasy rolujące

Ja mam o tyle lepiej, że jak potrzeba to dłużników pozbieram do kupy i się trochę poodrabiają, wypiją, zapalą i do domu, a na drugi dzień od nowa

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

249

Odp: Prasy rolujące

U mnie na wiosce to chłopaki 15-20 lat sami sie pytaja czy niema roboty aby jakis grosik wpadał . Jest u mnie stadnina koni to w sezonie sianokosów właściciel od chłopaków odgonic sie niemoże

250

Odp: Prasy rolujące

Panowie ostatnio naszedł nas pomysł  na  potencjalne kolejne zyski z pola ale potrzeba jest prasa  rolująca najtańsza jest oczywiście Z230 (polska)    na nasza fortschritt znalazł się potencjalny kupiec za 3 tysiaki a taka Z230 idzie kupic  do max 5 tys , a że jest  zainteresowanie  na  słomę  to by się zdało to prasowac  wtedy za większą kasę to idzie ...   w zeszłym roku  skupowali   w tym roku tez będą smile

co wy na ta prasę ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

251

Odp: Prasy rolujące

Poszukaj jakiś filmik z pracy tej maszyny i sam sobie odpowiedz na pytanie "co wy na ta prasę"

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

252

Odp: Prasy rolujące

Jak bym myślał o takim interesie to postawiłbym na dużą kostkę i oprócz swojej słomy zająć się dodatkowo pośrednictwem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

253

Odp: Prasy rolujące

Z 230 to bardzo porządna maszyna, pod pewnymi małymi warunkami. Pierwszy, żeby nią w pole nie wyjeżdżać.

254

Odp: Prasy rolujące

hehehe dobre sławek42  to chciałem usłyszec big_smile   czyli nie warto tego brac za 3 tys big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

255

Odp: Prasy rolujące

Macie racje że z nią to w pole wyjeżdzać xD  Może już lepiej Kup starą Krone 160 ? Albo 120 ? Ta prasa wszystko połyka i nie jest awaryjna wgl.. Po 2 latach urzytkowania KR 160  to tylko w podbieraku zmieniliśmy palce bo były powyginane ale to super prasa. Tylko dla niej trzeba ciągnik pow 60km bo 60-tka z ją w słomie to nieźle pyrkała smile
A kupić to dasz 12tyś i będziesz zadowolony że hej smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

256

Odp: Prasy rolujące

Karol323 w tym wątku nie chodzi o zachwalanie swojego bo KR 160 jest najlepsza to może powiedziec każdy o swojej maszynie, tu raczej doradzamy wybrac optymalny sprzęt do potrzeb a akurat Krone bym nie chciał bo to jest kawał kloca a nie prasa. Wojtek pomyśl nad fiatem albo heston w miarę tanie i też dobre tylko sianokiszonki tym nie zwiniesz, jeszcze RC sa w dobrej cenie ale te prostrze modele.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

257

Odp: Prasy rolujące

Do słomy, za 3 tys warto dać. Nie chodzi o firmę. Każda pasowa ma te same wady i zalety. Wad więcej zalet mniej, no ale cena. Za haniebne pinindze można brać. Łatwiej wtedy kląć.

258

Odp: Prasy rolujące

Nie no was rozumiem smile Zachwalać to naprawdę dobra prasa ale już z 4 lata jej nie mamy bo za duża była smile 
A jak co to może heston bo sąsiad ma i tylko pasy w niej wymienił i chodzi jak ta lala tylko jest słaba do sianokoszonki...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

259

Odp: Prasy rolujące

No właśnie, mówiąc o wadach tą miałem przede wszystkim na myśli - słaby zgniot - chociaż równomierny prawie od zera.

260

Odp: Prasy rolujące

A co powiecie o RC 121, podbieracz 1,40 m pewnie mechanicznie podnoszony, mechaniczny naciąg pasów, jeden sznurek, pasy ok, z hydrauliki to tylko otwieranie klapy, sprzęt za 7 tyś pod nosem? jak z to jest z tym naciągiem pasów? nie przeszkadza że nie hydrauliczny ?