Temat: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

mam pytanie jak podłączyć dodatkowy rozdzielacz w zt 323

2

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

Ile potrzebujesz dodatkowych sekcji?
jeśli max 2 sekcje to można zrobić taki patent. poszukaj oryginalnego rozdzielacza do forsza i z niego wymontuj 2 sekcje ktore dołożysz do oryginalnego rozdzielacza w ciagniku. Tylko że szpilki którymi skreca sie caly rozdzielacz muszą być twarde czyli minimum klasa 10.9
Ja tak właśnie zrobiłem ale ciagnik jest jeszcze nie poskładany i nie mam jak przetestować tego

3

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

zawór dwudzielny.

4

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

Zasilanie dokładanego rozdzielacza dołączasz w miejsce gdzie ma spływ rozdzielacz z forsza, a spływ z dokładanego dołączasz do spływu w dowolne miejsce np do rury którą odkręciłeś od spływu rozdzielacza z forsza. Innymi słowy łączysz rozdzielacze szeregowo, wylot z forsza podłączasz do zasilania dokładanego rozdzielacza, a spływ z dokładanego w dowolne miejsce do skrzyni oczywiście lol

5

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

ten sposób ujbana odpada ponieważ już mam dołożoną sekcję a potrzebuję jeszcze dwóch

6

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

Możesz dołożyć więcej sekcji.Gościu z tyłu forsza zamontował hds-a na potrzeby prac leśnych,zasilał go rozdzielaczem z dołożonymi sekcjami. W sumie miał ich osiem więc chyba można.

7

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

korner2 napisał/a:

...Gościu z tyłu forsza zamontował hds-a na potrzeby prac leśnych,zasilał go rozdzielaczem z dołożonymi sekcjami. W sumie miał ich osiem więc chyba można.

Masz może zdjęcia tego egzemplarza? albo jakiegoś linka do zdjęć?

8

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

Też chętnie zobaczyłbym tego forsza z hds-em z tyłu?

9

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

ja mam założone 3 dodatkowe sekcje - 2 działające w obie stronę i jedną tylko w jedną stronę - do podnoszenia. Zrobiłem tak - za pompą przed starym rozdzielaczem ma zawór trójdrożny. Z zawodu jedna droga idzie na stary rozdzielacz a druga na nowy. Z oby spływ na stary spływ. I teraz jeśli chcę używać podnośnika i stary rozdzielacz to zawór w jedna stronę a jeśli drugi - to zawór w drugą stronę. I tyle. smile

10

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

Daj jakieś foto tego wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

11

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

Helmut napisał/a:

Zasilanie dokładanego rozdzielacza dołączasz w miejsce gdzie ma spływ rozdzielacz z forsza, a spływ z dokładanego dołączasz do spływu w dowolne miejsce np do rury którą odkręciłeś od spływu rozdzielacza z forsza. Innymi słowy łączysz rozdzielacze szeregowo, wylot z forsza podłączasz do zasilania dokładanego rozdzielacza, a spływ z dokładanego w dowolne miejsce do skrzyni oczywiście lol

Zdaje egzamin takie podłączenie, nie wpłynęło to negatywnie na pracę oryginalnego, nie dzieją się jakieś cyrki z operowaniem dźwignią podnośnika, olej się nie grzeje ???
proszę o odpowiedź :beer:

12

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

Helmut rzadko zagląda na FF to i odpowiedzi szybkiej nie dostanę. Może któryś z kolegów ma też doświadczenie z podłączaniem dodatkowego rozdzielacza ? forsz ma specyficzny rozdzielacz i nie chcę narozrabiać w hydraulice.

13

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

A nie lepiej dołożyć kolejną oryginalną sekcję? Kiedyś tak zaglądałem i jak bym potrzebował więcej sekcji to wywaliłbym rozdzielacz hamulców bo on jest potrzebny jak k...ie dziecko i jest pole manewru nawet na dwie trzy sekcje dodatkowe. Nawet wala się u mnie kilka rozdzielaczy to by coś wybrał.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

14

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

:stu: nie pomyślałem że można by wywalić to ustrojstwo od hamulców, no i miejsce by było. Rozdzielacz bułgarski na allegro zamówiłem rano :stu:

15

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

ja też mam zamiar skasowac ten roździelacz bo tylko się hamulce psują od niego wiecznie sie zapowietrzają

Nie ma to jak FORTSCHRITT

16

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

ja już dawno to wywaliłem i też mam zamiar dołożyć sekcje do tuza

17

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

tomek a jak podłączyłes hamulce sorry nie ten temat ale tylko jedna odpowiedź mile widziane foto i nie drąże tematu hamulcy tutaj

Nie ma to jak FORTSCHRITT

18

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

jutro zobaczę

19

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

z góry wielkie dzieki

Nie ma to jak FORTSCHRITT

20

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

jak patrzyłem to po prostu przewody co szły na dzielnik dałem do pompki hamulcowej tylko tam jest zaworek na przednie koła żebyś go ostawił.