21

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

aha pompa jest dwu sekcyjna jeżeli bym wziął odpioł przewody od tego roździelacza i pod jedna sekcje pompy wpiał oba koła tylne łącząc to trójnikiem i przednie tak samo na drugiej sekcji to myślę ze też powinno być ok ?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

22

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

dobrze nie pamiętam ale przednie koła były podłączone pod 1 sekcje.

23

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

aha ok dobra już będe teraz bardziej wiedział jak się wezme za ten roździelacz to wtedy przejde do wątku o hamulcach i tam będzie dyskusja a tutaj dzięki za odpowiedzi

Nie ma to jak FORTSCHRITT

24 Ostatnio edytowany przez Helmut (2016-05-22 19:00:24)

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

androl napisał/a:
Helmut napisał/a:

Zasilanie dokładanego rozdzielacza dołączasz w miejsce gdzie ma spływ rozdzielacz z forsza, a spływ z dokładanego dołączasz do spływu w dowolne miejsce np do rury którą odkręciłeś od spływu rozdzielacza z forsza. Innymi słowy łączysz rozdzielacze szeregowo, wylot z forsza podłączasz do zasilania dokładanego rozdzielacza, a spływ z dokładanego w dowolne miejsce do skrzyni oczywiście lol

Zdaje egzamin takie podłączenie, nie wpłynęło to negatywnie na pracę oryginalnego, nie dzieją się jakieś cyrki z operowaniem dźwignią podnośnika, olej się nie grzeje ???
proszę o odpowiedź :beer:

Ja sam nigdy tego nie podłączałem w forszu bo nie było mi to potrzebne, napisałem tylko jak to zrobić żeby działało.
Jak zrobisz to tak jak napisałem, nie powinno być żadnych problemów z dalszym użytkowaniem rozdzielacza forsza, bo niby dlaczego miałyby być? To po prostu taki sam zabieg jak dołożenie dodatkowych sekcji do ory rozdzielacza, tylko że dajesz inny rozdzielacz zamiast dodatkowych sekcji.
Trzeba jednak pamiętać, żeby dokładany rozdzielacz miał przepływ taki sam lub większy niż ten z forsza, i nic się nie będzie grzało wink
Aa i zawór przelewowy w tym dokładanym musi być ustawiony na ciśnienie równe lub niższe jak w tym z forsza wink

25

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

najlepiej zrobić jak ja, załozyc rozdzielacz bułgarski z funkcja pływająca i tyle sekcji ile się chce, plusy w koncu brak wycieków, super trzyma maszynę, pług obrotowy po podniesieniu stał tydzień opuścił jakieś 5 mm.  Oryginalny rozdzielacz na złom poszedł.

26

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

vistula1 napisał/a:

najlepiej zrobić jak ja, załozyc rozdzielacz bułgarski z funkcja pływająca i tyle sekcji ile się chce, plusy w koncu brak wycieków, super trzyma maszynę, pług obrotowy po podniesieniu stał tydzień opuścił jakieś 5 mm.  Oryginalny rozdzielacz na złom poszedł.

nie gadaj oryginalne rozdzielacze są bardzo dobre przynajmniej ja sobie je chwale.

27

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

nasz roździelacz we forszu też się dobrze spisuje od nowego nie dotykany i działa kiedy tylko potrzebny jest a że ciut zapocony to niczemu nie szkodzi

Nie ma to jak FORTSCHRITT

28

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

Miałby ktoś odsprzedac 1,2 sekcje?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

29

Odp: podłączenie dodatkowego rozdzielacza zt 323a

Karol323 napisał/a:

Miałby ktoś odsprzedac 1,2 sekcje?

Znajdzie się.
695515917

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia