141

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

kombajn.89 napisał/a:

To pochwal sie co to za projekt, ja na swojego też miałem ambitny plan ale zbraklo czasu na realizację bo ciagnik byl potrzebny, turbo 360 zaczęła się kończyć i potrzebny byl Hans do ciężkiej pracy. I został nieomal w oryginale

Mam new Hollanda niebieskiego i 3p po kapitalnym z zeskanowanym kolorkiem z new Hollanda z kabiną w plastiku. Na zt303 mam zamysł na całkowitą odbudowę tak jak 3p co do jednej śrubki i oczywiście na niebiesko kolor skan również w samochodówce z przerobioną kabiną, błotnikami i innymi obciążnikami z przodu no i oczywiście elekrtryka to już jak w 3p od podstaw z tęndencją do przekaźników i led. itp. Z tendencją do oryginału a nie wiejski tuning! Myślałem, że właśnie ten będzie idealny bo miał szerokie kapcie z przodu i był z końca wypustu. Wiem, że 323 jest bardziej dopracowany bo sam jeżdżę 14-tką a nie 12-tką. Ale ze mną to jest tak jak ta to nie inna! Żeby tamten facet chciał się dogadać a nie ukrywać po chlewkach jak zapytałem o silnik to co innego! Nie kupię teraz prędko bo jak coś upatrzę to nie prędko. Tak samo było z ostatnim ciapkiem na handel rok szukania i kompletna odbudowa i szybka sprzedaż z uśmiechem!

142

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

pokaż te swoje maszyny...

143

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

https://www.youtube.com/watch?v=qJ6CRnqfIh8 jest jeszcze kultywator ścierniskowy po remoncie i fragment jęczmienia na 6klasie koszonego moją 14-tką oczywiście jak wejdziesz na moje filmy. Jakość kiepska ale zawsze coś!

144

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

No no Stachu 3pek jak ta lala wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

145

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

no no ten 3p jest bardzo ładny +

Nie ma to jak FORTSCHRITT

146

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

A może jest ktoś z forum co ma na handel 303 do projektu, który przedstawiłbym na forum?

147

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

jest taki w moich stronach,Kamienna Góra na Olx. fajna maszyna do projektu, silnik dobry , pompa podnosi, wałek kręci ,brakuje tylnej ściany kabiny tam gdzie jest miejsce dla (nawigatora) ale to się dorabia

148

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

u mnie gdzieś leży

149

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

https://www.olx.pl/rolnictwo/ciagniki/q-303/ Który to?

150

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

wisiał długo , jak szukałeś takiego to go musiałeś widzieć miał zapiętą kosiarkę rotacyjną ,bo tylko to w większości robił , miałem okazję go obejrzeć ale znalazłem bliżej i nawet ma (kwity)