461

Odp: ZAGROŻENIA

Nie słowa lecz czyny się liczą.  A USA najpierw wprowadzili 447 a teraz nawołują do tego żeby oddawać mienie państwowe jakiejś organizacji....  A minister moze i jest mocny ale nie ruszy tematu bo wybory itd itp

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

462

Odp: ZAGROŻENIA

Obawiam się patrząc po objawach, że mamy problem większy niż nam się wydaje.
Polska nie była , nie jest i nie będzie mocarstwem z wielu powodów. Pozwalamy sobą rozgrywać jak pionem na szachownicy. W rozgrywce jest wygrany i przegrany ale najpierw trzeba grać i przegrać można, w przyzwoitym stylu. Od kilku lat relacje z żydami są dla nas poniżające, uwłaczające godności narodu wcale nie małego, podobno niepodległego i w środku Europy.
Duda ma córkę, żonę i teścia żydów. Trump córkę i zięcia. Jaki przypadek ! Zmasowany atak żydów na Polskę za ich kadencji to też przypadek ?
Czekali 70 lat. Umacniali przyczółki, wchodzili w newralgiczne miejsca krwioobiegu, zgodnie z powiedzeniem jeden w rządzie drugi w sądzie, po co więcej ? Wykorzystali rusofobię "elit" rządzących Polską od 30 lat, paniczny strach przed zbrojną napaścią ze strony Rosji do zacieśnienia "stosunków" za wszelką cenę z USA. Swoją drogą biedny kraj. Amerykanie pewnie nie wiedzą że ich kraju już nie ma, zostało tylko logo "USA". Żydowska fałszywa flaga, bo jakby co to nie Izrael napada tylko USA. Mądry pasożyt, żywiciela od razu nie zabija, dopiero jak wszystkie zamierzone zadania wykona. Między innymi spowodowali, że ta a nie inna opcja rządzi w Polsce. Teraz można mówić i robić co się chce bez obawy o konsekwencje. Jakiś żyd Daniels twierdzi, że nawet gdyby 40 mln polaków podpisało petycję w sprawie ekshumacji w Jedwabnem i tak jej nie będzie, obóz koncentracyjny Oświęcim - Brzezinka jest eksterytorialny. Pewnie się czuje ! Widocznie ma podstawy. Ambasadorka żydowska, ich premier, czują się u nas świetnie. Gdyby komuś z nich się wymsknęło Polacy wypierda..ć, też by pewnie reakcji nie było. Spotkanie grupy Wyszehradzkiej w Jerozolimie, a gdzie jak nie w ośrodku decyzyjnym ? Międzymorze jest świetnym miejscem na ewakuację żydów jak się Arabowie wkurw.ą. Przedtem trzeba narody ze sobą skłócić, niech się wyrżną nawzajem, nad tym od dawna żydzi pracują. Bo trzeba wiedzieć, USA z przyczyn naturalnych lub innych będą zajęte swoimi poważnymi wewnętrznymi problemami i Izraela w ciągu roku nie ma.  Wszystko przed nami.
Nie zwariowałem, chyba. Nie potrafię milczeć jak widzę to co widzę.
Co można zrobić żeby nasze dzieci i wnuki żyły w swoim kraju ?
Wybory. To nasze pięć minut raz na kilka lat. Kukiz oszust obiecał przeforsować JOWy. Kupili go a od tego trzeba zacząć. Głosować na człowieka a nie partię. Chociaż w wyborach prezydenckich głosuje się na człowieka, dane na temat jego pochodzenia czy najbliższej rodziny są skrzętnie ukrywane. Kto z Was przed wyborami wiedział o rodzinie Dudy ? Czyli JOW plus pełne dane na temat kandydata na dwa pokolenia wstecz. Nie interesuje mnie że to nie poprawne politycznie. Żonę sobie miej jaką chcesz, nawet żydówkę. Twój wybór, nic mi do tego ale wtedy od zarządzania nawet sołectwem won. Nie ma ciurkotania, to nasze być albo nie być.
Zastanawiam się gdyby teraz były wybory, na kogo bym głosował ? Nie wiem.
Najważniejszą dla nas władzą jest ustawodawcza, parlament, więc i wybory do niego. Proponuję wreszcie zapoznać się z programami, w którym jest plan wprowadzenia JOW. Może się trafić, że nie będzie w żadnym i co wtedy ? Wg mojego kryterium zostają narodowcy bez względu na sondaże przedwyborcze.

463

Odp: ZAGROŻENIA

Do puki naród nie wybierze Jowów będziemy siedzieli w tym gównie...
Kukiz niestety ma za mało głosów by coś zdziałać.  Nie zanosi się na to by miał większe poparcie.... 
Na kogo zagłosuje? Raczej na Kukiza on sam jest słaby ale ma kilku mądrych ludzi.  No i generalnie jego ekipa nas najmniej kosztuje. Nie biorą dotacji dla partii bo nie są partią....

464

Odp: ZAGROŻENIA

Z całym szacunkiem ale Jowy nic nie zmienią.... poczytajcie sobie o jowach w Wielkiej Brytanii.  Tam partia typu Ciastek czy Ruch Narodowy miała około 20% poparcia w sondażach i by miała przykładowo 15 reprezentantów w tamtejszym parlamencie , dzięki systemu Jednoobwodowych okręgów wyborczych nie dostali ani jednego.  Korwin to powiedział na debacie prezydenckiej . https://www.prawo.pl/samorzad/gerrymand … 14825.html

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

465 Ostatnio edytowany przez androl (2019-02-17 11:06:29)

Odp: ZAGROŻENIA

Doszliśmy już do takiego stanu że to gospodarka i kapitał ma większy wpływ na politykę, niż na odwrót. Kto ten kapitał trzyma w garści to możemy się jedynie domyślać. Czyli mamy kapitalizm, póki co w wersji najdzikszej.

466

Odp: ZAGROŻENIA

Dzięki Balcerowiczowi. Jeszcze za życia powinien trafić gdzie jego miejsce. Gdzie, nie mogę napisać ze względu na ściganie mowy nienawiści z urzędu. Prywatnie mogę go nienawidzić co też czynię, natomiast nie mogę do mojego uczucia namawiać innych. Osądzić hu.a za życia. Po co następne pokolenia będą szukać jego grobu, wywlekać ścierwo, ciągać po ulicach, topić w rzece ? Historia zna takie przypadki.

467

Odp: ZAGROŻENIA

Andrew89 napisał/a:

Z całym szacunkiem ale Jowy nic nie zmienią.... poczytajcie sobie o jowach w Wielkiej Brytanii.  Tam partia typu Ciastek czy Ruch Narodowy miała około 20% poparcia w sondażach i by miała przykładowo 15 reprezentantów w tamtejszym parlamencie , dzięki systemu Jednoobwodowych okręgów wyborczych nie dostali ani jednego.  Korwin to powiedział na debacie prezydenckiej . https://www.prawo.pl/samorzad/gerrymand … 14825.html

Nic? To zaproponuj inne lekarstwo na obecną sytuację. Oglądamy te same mordy od 25 lat. W chwili obecnej mamy ich po dziurki w nosie i nie ma na kogo głosować.  Nie ma alternatywy.
Ludzie nie świadomi idą głosować. Rozkładają ogromne listy z kandydatami i szukają tego który miał najładniejszy bilbord a do sejmu wchodzi ten któremu na to pozwoli wynik wyborczy partii oraz prezes czy przewodniczący bo to oni ustalają ostateczną listę.

Jeden powiat jeden poseł

A ciasteczkowy potwór doskonale zdaje sobie sprawę z tego że jak będą jowy to do sejmu może nie wejść. I trudno są lepsi.

468 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2019-02-17 22:02:02)

Odp: ZAGROŻENIA

Znieść próg wyborczy i prawo głosu dać tylko posiadacza jakiegoś majątku . A co do powiatu to ręczę Ci że kolesia którego wystawia partia czy sam wystartuje nie będziesz znał. Wg mnie powinno się głosować na program,  a gwarantem trzymania się programu jest prezes który trzyma wszystko w garści.  KUKIZ'15 nie miał wodza i głosowali jak chcieli , z reguły połowa za połowa przeciw,  tym samym tak jakby nie istnieli,  co z resztą widać teraz

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

469

Odp: ZAGROŻENIA

Głosowanie jakiekolwiek powinno się odbywać jak w spółkach akcyjnych. Wg posiadanego majątku 1zł to 1 głos. Za sam PESEL 1 głos

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

470

Odp: ZAGROŻENIA

Czas przenajświętszej IV rzeczypospolitej zbiega się jak raz z moim stażem małżeńskim. Startowaliśmy w 1989 roku. I podobnie się rozwijamy. Czy ktoś oprócz mnie pamięta realia tamtego pamiętnego roku ? Kilku moich znajomych się powiesiło., Znajomych, znałem ich po prostu. Balcerowicz powinien zakończyć tak jak jego ofiary. Dla pewności mogę za nogi pociągnąć. Przerwał inflację, wyprowadził kraj na prostą, bohater. Wprowadził niewidzialną rękę wolnego rynku do naszego systemu gospodarczego.  Rozwiązanie stosowane do kolonii przez państwa kolonialne. Uczeń Sorosa,  poddany MFW. Obecnie doradca rządu Gruzji. Współczuję Gruzji. Cytując Leppera "Balcerowicz musi odejść", parafrazuję "Balcerowicz musi wisieć". W lipcu 1989 roku stopy procentowe wynosiły 87 w stosunku miesięcznym. Muszę wziąć kalkulator i policzyć. Nie pomyliłem się, 87 % na miesiąc.  Bierzesz 1000 zł kredytu, za miesiąc masz do spłaty 1870 zł. W następnym miesiącu masz do spłaty 3496,9 zł, za kwartał masz 6539, 03 zł. Trzy miesiące przy przykładowym tysiącu. I z takiej kurwy robi się bohatera. Rozłożył całą gospodarkę.

471

Odp: ZAGROŻENIA

Sławek jesteś moderatorem. Twoje oburzenie rozumiem choć w 89 miałem 9 lat.
Z wieszaniem i innymi mocnymi słowami przesadzasz. Osobiście uważam że od kary śmierci lepsza jest kara dożywotniego tyrania w kamieniołomach z dietą ala Auschwitz.

472 Ostatnio edytowany przez sarast (2019-02-18 21:03:04)

Odp: ZAGROŻENIA

JA 1987,08,29. też  zawarłem ,związek udany bo trwa do dziś. pamietam wszystko co związane z Panem Balcerowiczem,!! ale w bilansie strat i zysków to jednak zdecydowany plus. bo patrząc na moich rodziców a byli w moim wieku jak się żeniłem to ich życie było może spokojniejsze ale bardzo biedne, ja jestem zupełnie w innym miejscu i dzieci moje i mojego rodzeństwa pięknie sobie radzą i tylko można zazdrościć że ja takich możliwości nie miałem. nie zapomniałem jak w ciągu jednej nocy udało mi się z bratem spłacić kredyty na ciągniki i  inne pierdoły, kolegom się trochę nie chciało  i może możliwości zabrakło ?, nie ruszyli z kopyta by z tymi odsetkami uciekać i było po nich.. a dziś ten śmieszny bohater B , wali mnie głęboko. i ci  złodzieje z okrągłego stołu, ps. zakład w którym pracowali moi rodzice przez 40 lat  i ja  od 1.09,1981, do 15.05.1996. to kupa gruzu , i to jest pomnik pana Balcerowicza u mnie. i tak całe lubuskie wygląda. w chinach taniej produkują.. i już.

Leszek   dla kolegów'

473

Odp: ZAGROŻENIA

Ale nie rozumiem o co ta dyskusja ?
Zmienicie historię takim gadaniem ?
Lepiej myśleć  o dzieciach , wnukach i ich przyszłości.

474

Odp: ZAGROŻENIA

koseś napisał/a:

Ale nie rozumiem o co ta dyskusja ?
Zmienicie historię takim gadaniem ?
Lepiej myśleć  o dzieciach , wnukach i ich przyszłości.

ja pierdziu!!! co się dzieje? ale masz rację':brawo:

Leszek   dla kolegów'

475

Odp: ZAGROŻENIA

zgadzam się w 100 procentach ze należy planować swoją przyszłość i na tym się skupić ,  ale  na podstawie  historii żeby nie popełniać tych samych błędów, a ja lubię słuchać o przeszłości od ludzi którzy to przeżyli.  a Krzysiek ma racje te same mordy w tej polityce od 25 lat, i dlatego nie chodzę na wybory, na pis i po na pewno nie będę głosował a reszta nie ma szans, ale jak mnie weźmie chęć to bym głosował albo na kukiza albo na biedronia

476

Odp: ZAGROŻENIA

Mam prośbę do Ciebie kol Sarast. Jesteśmy w podobnym wieku. Żyłeś, widziałeś, pamiętasz. Jak się pomylę, albo pamięć zawiedzie, sprowadź mnie na ziemię. W którym miejscu łżę ?
Złodzieja będę nazywał złodziejem, bandytę będę nazywał bandytą. Jeśli za to trafię do więzienia, dla mnie zaszczyt. Śmierć pana prezydenta Pawła Adamowicza, raczej reperkusje po, powodują rykoszetem zamknięcie nam pysków. Nie da rady. Miejsc zabraknie. Będę mówił co mam do powiedzenia.
Mój telefon jest na podsłuchu jak i 9000000 innych w kraju. Jesteśmy inwigilowani, w internecie szczególnie. Teraz aktywuję służby. Nie ma siedzenia i w hu.a walenia. Bomba !

477

Odp: ZAGROŻENIA

Pamiętam doskonale ten 1989 jego realia polityczne i gospodarcze. Odnośnie pana Leszka B, jego plany na 1,01,1990 były powszechnie znane. Większość ludzi niezależnie od profesji spłacała za przysłowiowe jajka zdewaluowane kredyty. Znalazła się jednak garstka w tym również rolników do których to nie docierało. Kredyty brali mówiąc że i nasze produkty pójdą w górę. Sorry ale jakoś mi tych ówczesnych bankrutów nie żal. Tych co znałem byli to cwaniacy pierwszej klasy (tak im się też wydawało). Później larum i narodziła się samoobrona.

478

Odp: ZAGROŻENIA

sławek 42 napisał/a:

Mam prośbę do Ciebie kol Sarast. Jesteśmy w podobnym wieku. Żyłeś, widziałeś, pamiętasz. Jak się pomylę, albo pamięć zawiedzie, sprowadź mnie na ziemię. W którym miejscu łżę ?
Złodzieja będę nazywał złodziejem, bandytę będę nazywał bandytą. Jeśli za to trafię do więzienia, dla mnie zaszczyt. Śmierć pana prezydenta Pawła Adamowicza, raczej reperkusje po, powodują rykoszetem zamknięcie nam pysków. Nie da rady. Miejsc zabraknie. Będę mówił co mam do powiedzenia.
Mój telefon jest na podsłuchu jak i 9000000 innych w kraju. Jesteśmy inwigilowani, w internecie szczególnie. Teraz aktywuję służby. Nie ma siedzenia i w hu.a walenia. Bomba !

czy ja Ci odmawiam głoszenia twoich wizji świata. A  używaj sobie do woli.. Pytałeś to ci napisałem jak ja to widzę i tyle.

Leszek   dla kolegów'

479

Odp: ZAGROŻENIA

koseś napisał/a:

Ale nie rozumiem o co ta dyskusja ?
Zmienicie historię takim gadaniem ?
Lepiej myśleć  o dzieciach , wnukach i ich przyszłości.

Nic dodać nic ująć :brawo:

E 516 na części
Telefon 695 076 269

480

Odp: ZAGROŻENIA

https://www.youtube.com/watch?v=wPcTpRRlOVY