561

Odp: ZAGROŻENIA

Oj tam.
Byle zdrowie było. Aczkolwiek tak jak było, już nie będzie.

562

Odp: ZAGROŻENIA

W piecach gazowych i pompach ciepła chrustem nie napali.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

563

Odp: ZAGROŻENIA

To nie moje myślenie, jak do tej pory zawsze znajdowałem sposoby na problemy.

564

Odp: ZAGROŻENIA

Palić czym zawsze się znajdzie ...  tylko   czy będzie nas stać zapłacić za opał i podstawowe produkty ??  Patrząc na to co się dzieje  nie napawa optymizmem ,,,  pieniądz gówno warty ... zwykłe zakupy  w biedrze 300zł spokojnie na raz ...  zatankować auto 400zł  kredyty z opłatami  2000   zacznie brakować zwykłemu kowalskiemu i to za chwilę ...  i co wtedy ?? znów dodrukują ??   

Cieszymy się jako rolniczy  nieliczni co trzymają zboże że zarobimy ...  niestety ...  sprzedamy po 2 tys pszenice  fajnie ale nasze koszty  będą 3 razy tyle większe niż w tamtym roku ...  wg mnie  ten rok zweryfikuje  dużo z naszego kręgu ...  nie jeden się podda

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

565 Ostatnio edytowany przez Rur3k (2022-03-06 14:34:16)

Odp: ZAGROŻENIA

Krzysiek napisał/a:

Dobrze to nie będzie.
Dziś paliłem to co grabie w ogrodzie zgarnęły i się zastanawiałem czy dobrze robię czy czasem nie odstawić tego do pieca...

Mogę Cię poratować foliami po kiszonce i bańkami po olejach jak nie będziesz miał czym palić wink

Andrew89 napisał/a:

W piecach gazowych i pompach ciepła chrustem nie napali.

W jednorodzinnym domu to jeszcze coś wyrzeźbi gorzej gdy ktoś np w bloku czy szeregowce mieszka.
Ze sprzęgłem hydraulicznym czy buforem można podpiąć druge źródło ciepła czasem trzeba będzie tylko z kominem pokombinować we wspólnocie nicnie zrobi.

566

Odp: ZAGROŻENIA

Pamiętam jak za gówniarza to zgrabione ładowałem w worki i woda do mycia na tym się grzała....

567

Odp: ZAGROŻENIA

Rur3k napisał/a:
Krzysiek napisał/a:

Dobrze to nie będzie.
Dziś paliłem to co grabie w ogrodzie zgarnęły i się zastanawiałem czy dobrze robię czy czasem nie odstawić tego do pieca...

Mogę Cię poratować foliami po kiszonce i bańkami po olejach jak nie będziesz miał czym palić wink

A Ty czym będziesz palił?

568 Ostatnio edytowany przez Rur3k (2022-03-06 14:37:13)

Odp: ZAGROŻENIA

Lasu mam ponad 2ha. I dwie działki na których olchy rosną z tym że te działki to tak z dokładnością do 10m wiem gdzie są

569 Ostatnio edytowany przez Massey (2022-03-09 01:17:32)

Odp: ZAGROŻENIA

Powiniem spać bo rano trzeba wstać do dojenia ale nie daje mi spokoju informacja na temat przekazania myśliwców Ukrainie. Myślę, że Rosja może to wziąć za bezpośrednie zaangażowanie się w konflikt a wiadomo jakie niesie to skutki... Mam nadzieję, że jednak te migi nie opuszczą granic naszego kraju , że jest wśród tych rządowych cymbałów ktoś racjonalnie myślący. A Wy jakie macie zdanie w tej sprawie?

570

Odp: ZAGROŻENIA

Jaka kolwiek ingerencja w konflikt Ukraina Rosja naruszy porządek traktatowy, dając taką samą możliwość na zerwanie traktatów że strony Rosyjskiej. Z innej beczki , co takiego załatwiają sobie żydzi u Putina? Ostatnio nader często do niego na pogaduchy latają.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

571

Odp: ZAGROŻENIA

Żydzi chcą kawałek  Ukrainy. Mniej więcej 1/3 nad morzem czarnym. Jest o tym wywód na YT. Nagranie z 2017 czy 2018. Ktoś nawet książkę napisał...

572 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2022-03-11 09:58:29)

Odp: ZAGROŻENIA

Putin, Zełenski, Morawiecki, to górale ze Wzgórz Golan. Duda tylko żonę ma stamtąd albo precyzyjnych danych na jego temat nie mam. Proszę sprawdzić samemu.
Wszyscy oni rozgrywają jakąś grę. Widać, że przykładają się do roboty. Nasi pożal się Boże "politycy" wciągają nas w tą wojnę jak pająk muchę za szafę - a my nic, jak ta martwa mucha. Źle to się skończy.
Zgadzam się z Krzyśkiem w 100 %. W tym temacie leży drugie nam nie znane dno.

573

Odp: ZAGROŻENIA

Sławek, z całym szacunkiem. Jednak mając takie podejście, żeby Ci nie przyszło czasem do głowy zrobić sobie test na pochodzenie etniczne.

574

Odp: ZAGROŻENIA

Putin dostanie łomot. Może nie zdąży nacisnąć guzika, może rakieta nie wystartuje. W każdym razie Ukraina będzie zniszczona i będzie wymaga masy $$$$ na odbudowę... No i drugie dno nagle wyjdzie na wierzch.

575

Odp: ZAGROŻENIA

Chwała Ukrainie!!!!

mdw

576

Odp: ZAGROŻENIA

Za co?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

577

Odp: ZAGROŻENIA

Andrew89 napisał/a:

Za co?

Przemyśl jeszcze raz ten wpis ! Stoisz po stronie agresora ludobójcy ?

578

Odp: ZAGROŻENIA

O nie , tylko nie to ....  Skąd tak daleko idące wnioski? Pamiętam słowa mojej śp babci. Nic więcej. Pytanie tak proste że wystarczy podać jeden argument.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

579

Odp: ZAGROŻENIA

Mi babcia też opowiadała, 3/4 mojej rodziny z tamtych stron pochodzi.Dzisiaj oni jutro my jak tego nie powstrzymają dlatego im chwała!

mdw

580

Odp: ZAGROŻENIA

Dlatego dopóki nie wyrzekną się bandery i nie spalą ich flag, nie mogą być traktowani jak bracia. Z drugiej strony ciekawy jestem jak długo będą potulni jak baranki w naszym kraju?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38