101

Odp: ZAGROŻENIA

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/amery … eb-2016-05
https://www.youtube.com/watch?v=xIdDzeX-yT4

102

Odp: ZAGROŻENIA

Już dawno wiedziałem że takiego przywódcy jak Putin w Polsce też potrzeba ,ale nie ma się co łudzić Jarek nim nie będzie .

103

Odp: ZAGROŻENIA

Moja żona jest w nim zakochana....

104

Odp: ZAGROŻENIA

w jarku?

105

Odp: ZAGROŻENIA

Jarek już zajęty przecież

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

106 Ostatnio edytowany przez mpopis (2016-06-05 14:13:14)

Odp: ZAGROŻENIA

Pawłowicz? czy inna laska...:nooo:

107

Odp: ZAGROŻENIA

Andrew89 napisał/a:

Jarek już zajęty przecież

Jarek powiedział, że się nie ożeni bo św pamięci Lech wyrwał najlepszą dupę ze wsi :uuuu:

108

Odp: ZAGROŻENIA

Jarku?? A w nim można się zakochać?
Ja mówię o Putinie!

109

Odp: ZAGROŻENIA

koseś napisał/a:

Już dawno wiedziałem że takiego przywódcy jak Putin w Polsce też potrzeba ,ale nie ma się co łudzić Jarek nim nie będzie .

Marian Kowalski to prawdziwy lider http://www.google.pl/search?q=narodowcy … h+narodowy

110

Odp: ZAGROŻENIA

w ostródzie 1 targi proobronne na arenie

111

Odp: ZAGROŻENIA

tomek1974 napisał/a:
koseś napisał/a:

Już dawno wiedziałem że takiego przywódcy jak Putin w Polsce też potrzeba ,ale nie ma się co łudzić Jarek nim nie będzie .

Marian Kowalski to prawdziwy lider http://www.google.pl/search?q=narodowcy … h+narodowy

Pomieszanie Leppera i Macierewicza nic dziwnego że podoba ci się bo to taki typowy z pod kiosku z piwem co na wszystkim się zna '............... Hitler też zaczynał podobnie i jak skończył.

112

Odp: ZAGROŻENIA

Już dawno wiedziałem że takiego przywódcy jak Putin w Polsce też potrzeba ,ale nie ma się co łudzić Jarek nim nie będzie .                                                                                      koseś             mogłeś lepiej poszukać w histori  przywódcy  bardziej odpowiedniego bo ten przykład to do dupy , jeżdzą ludzie na Rosję i opowiadają że  takiego rozwarstwienia społeczeństwa to można szukać w krajach 3 świata . Putin to kolejny tyran rządzący Rosją jak Car ....  ja za takiego dziękuję to jest prawdziwe zagrożenie.!!!!!!

Leszek   dla kolegów'

113

Odp: ZAGROŻENIA

Sarast i tu się mylisz ! bo są narody które trzeba trzymać twardą ręką ! Z niedalekiej historii to na przykład co się stało z jugosławią , jedni drugich wyrzynali .........
Rosja to zlepek narodowości i nacji . Nie chciał bym aby jakieś oszołomy dorwały się do broni nuklearnej ........  A u nas rośnie w siłę mały putin ........ ale to akurat ci pasi ......

114

Odp: ZAGROŻENIA

Sarast jedź na wschód Polski to zobaczysz rozwarstwienie.  Jedź do trójmiasta to zobaczysz rozwarstwienie.  Rosja to nie Luksenburg czy Szwajcaria gdzie da się posprzątać weekend i ubrać wszystkich biedaków w nowe dresy.

115

Odp: ZAGROŻENIA

koseś napisał/a:
tomek1974 napisał/a:
koseś napisał/a:

Już dawno wiedziałem że takiego przywódcy jak Putin w Polsce też potrzeba ,ale nie ma się co łudzić Jarek nim nie będzie .

Marian Kowalski to prawdziwy lider http://www.google.pl/search?q=narodowcy … h+narodowy

Pomieszanie Leppera i Macierewicza nic dziwnego że podoba ci się bo to taki typowy z pod kiosku z piwem co na wszystkim się zna '............... Hitler też zaczynał podobnie i jak skończył.

a tobie podobają się tacy jak Lenin i Stalin ?

116

Odp: ZAGROŻENIA

Krzysiek napisał/a:

Sarast jedź na wschód Polski to zobaczysz rozwarstwienie.  Jedź do trójmiasta to zobaczysz rozwarstwienie.  Rosja to nie Luksenburg czy Szwajcaria gdzie da się posprzątać weekend i ubrać wszystkich biedaków w nowe dresy.

nie porównuj tych rzeczy w rosji jest bogata moskwa a reszta to średniowiecze.

117

Odp: ZAGROŻENIA

A wszyscy Polacy to złodzieje samochodów .............     Siostry mąż co tydzień jest w Rosji , im chyba pasi ten putin bo nawet w samochodach za szybą mają portrety wodza smile

Odp: ZAGROŻENIA

W Mongolskich jurtach cały czas zdjęcie Lenina. W Korei gdzie nie spoirzysz to KIm. ALe czy to oznacza, że są "wielkimi wodzami"?

119 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-06-07 22:06:37)

Odp: ZAGROŻENIA

A czy plemię mieszkające nad amazonką i chodzące w przepasce na tyłku jest dowodem na rozwarstwienie  w Brazyli?


"Rosja to stan umysłu"

120 Ostatnio edytowany przez sarast (2016-06-07 23:22:14)

Odp: ZAGROŻENIA

koseś napisał/a:

Sarast i tu się mylisz ! bo są narody które trzeba trzymać twardą ręką ! Z niedalekiej historii to na przykład co się stało z jugosławią , jedni drugich wyrzynali .........
Rosja to zlepek narodowości i nacji . Nie chciał bym aby jakieś oszołomy dorwały się do broni nuklearnej ........  A u nas rośnie w siłę mały putin ........ ale to akurat ci pasi ......

to bez wzajemnego obrażania każdy z nas pokazuje skąd ma swoich idoli... faktycznie wole kiepski wybór ale krajowy. ty już dawno się określiłeś.     Krzysiek          a co do Trójmiasta to jestem tam co roku na wakacjach a w Petersburgu byłem raz i wystarczy i zapewniam cię że takiego szpanu i szastania forsą to długo jeszcze nasi oligarchowie się będa uczyć...nie ta skala to trzeba zobaczyć ,,,,,,

Leszek   dla kolegów'