121

Odp: ZAGROŻENIA

Kto jest twoim idolem ? kaczyński ,macierewicz, szydło ?  Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ? Bo ja napisałem że" są narody " i nie miałem na myśli Polski . I powiedz że się mylę ale kaczyński wszelkimi sposobami dąży do tego aby być "naszym" putinem !! A tego zdecydowanie bym nie chciał . Piszesz że "się określiłem " to mi przypomina zwrot "gorszy sort"    czyli co mam przestać sympatyzować z lewicą  aby być poprawnym według prezia , dudy , sarasta ?

122

Odp: ZAGROŻENIA

Sarast co innego wakacje a co innego praca w trójmieście. Ja tam trochę popracowałem i wiem jak wyglądają bogate dzielnice i slamsy gdzie strach wyjść po zachodzie słońca...
Ale tu spieramy się o to czy Putin to dobra głowa państwa. 
Ja uważam że tak.  Rosja to nie Polska. Gdyby w Rosji spróbować takich rządów jak mamy w Polsce to prawdopodobnie graniczylibyśmy z Chinami a nie obwodem kaliningradzkim.

123

Odp: ZAGROŻENIA

koseś napisał/a:

Kto jest twoim idolem ? kaczyński ,macierewicz, szydło ?  Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ? Bo ja napisałem że" są narody " i nie miałem na myśli Polski . I powiedz że się mylę ale kaczyński wszelkimi sposobami dąży do tego aby być "naszym" putinem !! A tego zdecydowanie bym nie chciał . Piszesz że "się określiłem " to mi przypomina zwrot "gorszy sort"    czyli co mam przestać sympatyzować z lewicą  aby być poprawnym według prezia , dudy , sarasta ?

to już nie wiem czy ten kacap ci pasuje czy nie, sympatyzuj z kim chcesz . demokracje mamy ,

Leszek   dla kolegów'

124

Odp: ZAGROŻENIA

Krzysiek napisał/a:

Sarast co innego wakacje a co innego praca w trójmieście. Ja tam trochę popracowałem i wiem jak wyglądają bogate dzielnice i slamsy gdzie strach wyjść po zachodzie słońca...
Ale tu spieramy się o to czy Putin to dobra głowa państwa. 
Ja uważam że tak.  Rosja to nie Polska. Gdyby w Rosji spróbować takich rządów jak mamy w Polsce to prawdopodobnie graniczylibyśmy z Chinami a nie obwodem kaliningradzkim.

.                                                                                                                                    to był by problem ??? sąsiad  kiepski a tak by odeszły  koszty transportu morskiego z chin , to by było dobre, życie bez .h...,      a co do Gdańska to Wójek był komendantem na  GDAŃSK -Orunia a to dzielnica ze złą sławą i dla mnie to  w powiatowych miastach nic lepiej, a że bogatych jest no niestety albo stety dużo !!! uroki dużych miast,

Leszek   dla kolegów'

125

Odp: ZAGROŻENIA

Nie mamy danych źródłowych. Wszystko co do nas dociera, to papka medialna, sprecyzowana na wywołanie określonego efektu. Socjotechnika.
Bazując na tych niepewnych danych, trzeba włączyć myślenie. Co się komu opłaca ?
Gdyby Austria, Czech, Słowacja chciały zaanektować nasze terytorium - rozumiem, dostęp do morza. Rosii Polskie terytorium do niczego jest potrzebne. Minerały mają własne, dostęp do oceanów, *** powierzchnia. Po co im Polska ? I ten wkurwiający naród ?!
Niemcy, to inna bajka. Niby pokolenie III Rzeszy wymiera, ale idee zostają. Cały czas stoimy im na drodze poszerzenia przestrzeni życiowej. Na zachód nie mają szans, pozostaje im kierunek wschodni, czyli my. Stąd akceptacja milionów uchodźców. Nic nie dzieje się przypadkowo, nie w tej skali. Stąd porozumienia dwustronne między Niemcami a Rosją. Osłabić Polskę jak tylko się da. Słaba będzie łatwiejszym kąskiem do połknięcia.
USA - potentat na arenie międzynarodowej. Ktoś powiedział "nie ma wiecznych przyjaciół czy wrogów. Są wieczne interesy." USA o swoje interesy dba. Obawiam się, że my jesteśmy narzędziem w ich (USA) rękach. Hegemonia przechodzi w ręce Chin. Światowy nadzorca nie może sobie na to pozwolić. Trzeba zniechęcić, poróżnić, Rosję z Chinami. Żeby za jakiś czas Rosja była sprzymierzeńcem USA w wojnie z Chinami. Świetnym pretekstem do tych działań może być konflikt  Europie. Konkretnie u nas.
Moim zdaniem ostatnim patriotą przywódcą był Piłsudski. Po Nim sami popaprańcy. To już sto lat mija. Kur.a, naród 34 miliony, nie ma skąd wziąć jednego faceta z jajami. Jarosław nie będzie Putinem.

126 Ostatnio edytowany przez androl (2016-06-08 20:35:33)

Odp: ZAGROŻENIA

Mam nadzieję że Jarek błędu z 2007 r nie powtórzy, zresztą obecnie ma wszystkie lejce w swoich rekach, wiec nic nie musi. Trzyma za mordy tych którzy liczyli że po wyborach X 2015 r znowu własne konta dopasą, wyprzedażą Polskiego mienia tym zza Odry. Wnuk pacyfikatora niezłomnych jest przy Jarku karzełkiem.

127

Odp: ZAGROŻENIA

sławek 42 napisał/a:

Nie mamy danych źródłowych. Wszystko co do nas dociera, to papka medialna, sprecyzowana na wywołanie określonego efektu. Socjotechnika.
Bazując na tych niepewnych danych, trzeba włączyć myślenie. ....
Moim zdaniem ostatnim patriotą przywódcą był Piłsudski. Po Nim sami popaprańcy. To już sto lat mija. Kur.a, naród 34 miliony, nie ma skąd wziąć jednego faceta z jajami. Jarosław nie będzie Putinem.

Papka medialna :brawo::brawo::brawo::brawo:
:beer:

128

Odp: ZAGROŻENIA

z Kaczyńskiego się nie śmiejcie bo wielki strateg i gdyby platforma tak mocno nie zniszczyła mu opinii to na pewno byłby prezydentem ,ja go szanuje bo idzie w kierunku narodowym i trzeba odbudować godność i dumę bycia Polakiem która zostało zniszczona przez okupację sowiecką a postkomuna tylko pogorszyła sprawę i multikulti promowane przez platformę to całkowite dno.

129

Odp: ZAGROŻENIA

Trzeba przyznać że strateg z niego nie byle jaki. Cały czas mu robią pod górkę a ten idzie do przodu....

130

Odp: ZAGROŻENIA

sławek 42 napisał/a:

.
Moim zdaniem ostatnim patriotą przywódcą był Piłsudski.

przy okazji był także agentem japońskiego i austriackiego wywiadu. Polecam książkę pt "lodowa ściana "

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

131

Odp: ZAGROŻENIA

Andrew89 napisał/a:
sławek 42 napisał/a:

.
Moim zdaniem ostatnim patriotą przywódcą był Piłsudski.

przy okazji był także agentem japońskiego i austriackiego wywiadu. Polecam książkę pt "lodowa ściana "

.                                                                                                    bzdury jakiś pismaków szukajacych sensacji !!!!  w nosie mam czyim był agentem !!!! nie ma to żadnego znaczenia bo tej skali przywódcy polska nie miała i długo mieć nie będzie.
miałem przyjemność jako młody chłopak znać człowieka który był w legionach i takiego szacunku prostego żołnierza do marszałka można tylko zazdroscić. to co dziś prezentują elity to żenada...

Leszek   dla kolegów'

132

Odp: ZAGROŻENIA

Andrew89 napisał/a:
sławek 42 napisał/a:

.
Moim zdaniem ostatnim patriotą przywódcą był Piłsudski.

przy okazji był także agentem japońskiego i austriackiego wywiadu. Polecam książkę pt "lodowa ściana "

uważaj co piszesz bo nawet jak się szkolił w tych krajach to był prawdziwym patriotą !!!

133

Odp: ZAGROŻENIA

tak i odmówił przeniesienia zakładów Skoda do Polski.
założył koncentraka w Berezie Kartuzkiej, dokonał zamachu stanu na legalnie wybrany rząd, zmienił wiarę aby ponownie się ożenić.
No po prostu wzór moralny.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

134

Odp: ZAGROŻENIA

mi pasuje smile

135

Odp: ZAGROŻENIA

Ciężko rządzić naszym Narodem, kto by nie rządził jest beznadziejny. Niemcy popierają każdą władzę.
Hindenburg też uszanował wynik wyborów i mianował hitlera na kanclerza.

136

Odp: ZAGROŻENIA

Fenol napisał/a:

tak i odmówił przeniesienia zakładów Skoda do Polski.
założył koncentraka w Berezie Kartuzkiej, dokonał zamachu stanu na legalnie wybrany rząd, zmienił wiarę aby ponownie się ożenić.
No po prostu wzór moralny.

co do skody to nie wiem o czym piszesz , najpierw to zrobił przewrót bo brali się do rządzenia w stylu podobnym do dzisiejszego czyli gówno wartego!!!! a bereza to jeden ze sposobów na opozycję szkodzącą narodowi, a co do ślubu to miał jaja bo poszedł na przekór kosciołowi. który był jedyną instytucją udzielającymi rozwodu. dziś to nie problem.   dla mnie Wódz i basta!!!!

Leszek   dla kolegów'

137

Odp: ZAGROŻENIA

Fenol ty chyba nie dawno ostro broniłeś żydów czy teraz też po tym jak chcą obalić rząd ?

138 Ostatnio edytowany przez Fenol (2016-06-14 09:50:50)

Odp: ZAGROŻENIA

sarast pisałeś
co do skody to nie wiem o czym piszesz , najpierw to zrobił przewrót bo brali się do rządzenia w stylu podobnym do dzisiejszego czyli gówno wartego!!!! a bereza to jeden ze sposobów na opozycję szkodzącą narodowi, a co do ślubu to miał jaja bo poszedł na przekór kosciołowi. który był jedyną instytucją udzielającymi rozwodu. dziś to nie problem.   dla mnie Wódz i basta!!!!


Skoda chciała przenieść zakłady do nas, byłyby miejsca pracy, i kolejna narodowa marka, Skoda jest FSO nie istnieje.  Nie zgodził się.

Zauważ że zawsze Niemcy są wskazywani jako ci którzy mają na sumieniu koncentraki, my nie byliśmy lepsi. 
Mi nie odpowiada dzisiejsza władza, krytykuję ją. Czy z tego powodu ktoś może mnie zapuszkować? To nie byłoby moralne. To tylko oznaka słabości.Władzy skoncentrowanej na sile.
Mniejsza z tym, Bereza to wstyd.
Miała działać jeden rok a funkcjonowała do 1939r. O obozie co nieco pisze Cat- Mackiewicz. tsza poczytać potem się wypowiadać.

Tak masz rację Piłsudski miał na pieńku z kościołem, aby móc ponownie się ożenić stał się protestantem. Tylko po co taka szopka. Wciąż tkwił w religijnym schemacie. Zrobił kościół w jajo kilka razy, ciekawie wyszło z pomnikiem Bema. jest na filarach i na środku stawu z konkretnych przyczyn.
Czyż to nie jest antypolska postawa kościoła?

Wolę demokrację nawet kulawą niż "wodza",



Fenol napisał/a:

tak i odmówił przeniesienia zakładów Skoda do Polski.
założył koncentraka w Berezie Kartuzkiej, dokonał zamachu stanu na legalnie wybrany rząd, zmienił wiarę aby ponownie się ożenić.
No po prostu wzór moralny.

tomek1974 napisał/a:

mi pasuje smile

Tobie jak by Piłsudski Nasrał na twarz to też by Ci pasowało.


tomek1974 napisał/a:

Fenol ty chyba nie dawno ostro broniłeś żydów czy teraz też po tym jak chcą obalić rząd ?

Chcą zrobić zamach tak jak Piłsudski??? Chryste toż to z miłości do ojczyzny. Na pewno z Jego ekscelencji maraszłka biorą przykład.

Może nowa Beraza będzie? czas otwierać szampana.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

139

Odp: ZAGROŻENIA

Tak to czytam i  się zastanawiam i jedynym największym zagrożeniem jak tu  widzę jesteśmy my sami .... zobaczcie jak wy się kłócicie ... sprzeczacie ....  o wyższości  jednym nad drugim ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

140

Odp: ZAGROŻENIA

pardon, ja nigdy nie pisałem że zabiłbym kogoś.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]