Temat: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

w moim forszu wolno nabija ciśnienie hydrauliki. w czym może być problem czy może jest to normalne gdyż podnośnik podnośni idealnie

2

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

A po polsku?

3 Ostatnio edytowany przez pinio615 (2016-03-26 22:51:39)

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

gdy chciałem sprawdzić ciśnienie w ukł.hydrauliki siłowej i podpiąłem zegar pod wyjście ciśnienie bardzo wolno się zwiększało długo wzrastało

4

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Zapowietrzony układ, odpowietrz i zareaguje natychmiast.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Lecz na drugiej sekcji reaguje normalnie

6

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Wadliwa szybkozłączka .........

7

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Witam.
Jeżeli ktoś możecie to prosiłbym o odpowiedź... Czy w waszych zt 323 można na postoju lekko obracać kierownicą i skręcać kołami? U mnie podczas jazdy kierownicą kręci się lekko, ale na postoju zachowuje się tak jakby wspomagania nie było wiec zastanawiam się czy pada pompka, zapowietrzony układ, czy może tak ma być...

8

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Musi się obracać zawsze.

9

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

od pompy trzeba zacząć czyli zmierzyć ciśnienie ,po wyżej 100bar tak do 160bar pompa powinna dać

10

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Dziękuję za odpowiedz.

11

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Mam pytanie odnośnie hydrauliki zewnętrzej forsza otuż zakupilem w zeszłym roku agregat z hydropakiem i strasznie szybko podnosi i tak samo opada gwałtownie co powoduje zniszczenia w jedną jak i drugą stronę, , Siłownik w hydropaku jest dwustronnego działania powkładałem blaszki z małą dziurką na łaczeniach węzy ale niestety nie spowolniło go na tyle, Co polecacie na spowolnienie tego siłownika

12

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Zawór hydrauliczny regulowany, coś takiego jak ma Poulm w forszu przy rozdzielaczu.

13

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

można jakiś link przykladowy czego szukać

14

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

coś takiego https://www.google.pl/search?q=zaw%C3%B … UDS1esM%3A

15

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Fujitsu97 napisał/a:

Mam pytanie odnośnie hydrauliki zewnętrzej forsza otuż zakupilem w zeszłym roku agregat z hydropakiem i strasznie szybko podnosi i tak samo opada gwałtownie co powoduje zniszczenia w jedną jak i drugą stronę, , Siłownik w hydropaku jest dwustronnego działania powkładałem blaszki z małą dziurką na łaczeniach węzy ale niestety nie spowolniło go na tyle, Co polecacie na spowolnienie tego siłownika

ja zakładam podkładki z jednego grosza i punktuje go czymś ostrym tak aby dziurka miała 0,05 mm i jest dobrze

16

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Tomek dokładnie taki dławiki mam w siłowniku który zakładam do mtz-ta zamiast jednego wieszaka i tak poziomuje opryskiwacz w polu. Zdaje to egzamin kapitalnie, otworek dziobnięty delikatnie końcówką wtryskiwacza, tak że patrzeć trzeba pod światło czy tam jest. Siłownik hydropaka wykonuje sporo większą pracę i może taki dławik być zbyt delikatny.

17 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2016-07-30 22:07:25)

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

podobał mi się ten patent z siłownikiem od wieszaka ,czasem myślę czy w ciapku tak nie zrobić smile

18

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Witam Panowie jakie maksymalne cisnienie może być na wyjsciu na przyczepy,ale podkreslam maksymalnie,dziękuje i pozdrawiam

19

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

160 już wystarczy

20

Odp: ciśnienie hydraulika fortschritt 323

Mam 210 na wolnych obrotach przy zimnym silniku,czy mogą powstac od tego uszkodzenia,narazie sprawdzalem tylko na złaczu pompa jest wymieniona po regeneracji,zreszta bodajze 3cia przed podłozeniem podkladek nie mial sily podniesc a i cisnienie bylo w granicach max 120