Temat: case puma

mam pytanie czy ktoś z forum użytkuje case puma 150km.chodzi mi o opinie? pytam o nową bo byłem oglądać u dilera http://www.caseih.com/emea/pl-pl/nasze- … s/puma-new

2

Odp: case puma

Jedynie mizerną opinię na temat pumy CVX 230   

ile za to teraz cenią ?? z jaką skrzynią ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3

Odp: case puma

skrzynia pół automat z eko + tuz + hitch 310000+23% cena pewnie przy podpisaniu umowy to jeszcze do małej redukcji

4

Odp: case puma

Ta cena to chyba małej pumy i bez zbytniego wypasu?

5

Odp: case puma

szczerze, to za taką kasę można wyposażyć gospodarstwo w komplet maszyn a nie w tylko kucyka 150 km , gdzie jeśli coś zacznie się dziać to tylko serwis. Zdecydowanie wolałbym jakiegoś konia z lat 2000-2010 dobrze wyposażonego z zapasem mocy.

6

Odp: case puma

używany ciągnik ma dużo mtg nikt nie sprzeda ciągnika który na siebie nie zarobił a kupić za 180tyś używany to bardzo ryzykowne

7

Odp: case puma

Marcino napisał/a:

mam pytanie czy ktoś z forum użytkuje case puma 150km.chodzi mi o opinie? pytam o nową bo byłem oglądać u dilera http://www.caseih.com/emea/pl-pl/nasze- … s/puma-new

Ja mam 130, z mojej rodziny maja 155 wink

8

Odp: case puma

Pawel21990 napisał/a:
Marcino napisał/a:

mam pytanie czy ktoś z forum użytkuje case puma 150km.chodzi mi o opinie? pytam o nową bo byłem oglądać u dilera http://www.caseih.com/emea/pl-pl/nasze- … s/puma-new

Ja mam 130, z mojej rodziny maja 155 wink

jak te maszyny chodzą były jakieś awarie jakie średnie spalanie ogólnie zadowolony z maszyny

9

Odp: case puma

Nic się specjalnego nie dzieje, wadą były wycieki oleju spod powrotu od sprężarki ale to sam jutro ogarnę. Ja nie liczę spalania, zależy wszystko od gleby, jak daleko pola i ich kształt. Tylko robota idzie w miarę szybko i przyjemnie wink

10

Odp: case puma

czym puma  plusuje do john deere 6155m  to że ma tylko adblue  a jd ma jeszcze DPF + adblue który dusi silnik porównując do jd to 20tyś tańszy

11

Odp: case puma

Case jak i NH  maja tą samą przypadłość lubią paliwo .  po za tym OK.   jak to mówią w serwisie MF drogi w zakupie tani w robocie , to akurat prawda.jak będzie kiedyś okazja na jeszcze zakup nowego to raczej MF.

Leszek   dla kolegów'

12

Odp: case puma

MF w zakupie to to samo cenowo co case

13

Odp: case puma

pamietajcie ze zuzycie paliwa to nie najwazniejsza cecha przy wyborze

Rolnik z powołania:-)

14

Odp: case puma

To podpowiem  coś o Swoim MX
silnik niby 110 kucyków ... goście z servisu od świecącej kontrolki (wada czujnika)  bo wg zegarów wszystko ok   z tą przyczepą co mam śmiga że jej nie czuje  co było dla mnie dziwne ....  ale chłopaki mi wszystko wyjaśnili   i zobrazowali że Niemiaszek skręcił en silnik na około 140-150 koni  a z zapytaniem jakim cudem to porównali pompy wtryskowe oryginał z tą co mam  i wyszło że tyle będzie miał
Jak będę miał możliwość to sprawdzę na hamowni  bo często tu takową widzę
W zeszłym miesiącu ciągnik zrobił  lekko ponad 200 mtg  i wcale te maszyny tak wiele nie palą ...  brat wozi tym i nie przekracza tych 1800obr to spalanie wyszło  w granicach 5l na mtg  co jest  dla mnie dość przyzwoitym spalaniem ... co prawda w polu przy sianiu uprawowo siewnym ale deptając ponad 2 tys wyszło 10l na ha
patrząc na przestrzeń lat i  wygody w tej maszynie  to  nie zdecydował bym się na zakup nowego ciągnika za ponad 300tys  bo w normalnych warunkach    by to nie było opłacalne dla mojego gospodarstwa ....

i popieram mpopisa  lepiej wymienić cały park maszynowy  na prawie nowy niż na nowy ciągnik ze starymi  rumpolami  do pola ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

15

Odp: case puma

maszyny to większość mam potrzebuje min 150km do rozrzutnika to i tak mały ciągnik i do horscha terrano 3 metrowy a planuje zakup na modrenizacje złożyłem + pług i paszowóz

16

Odp: case puma

aa czyli znów ruszają projekty unijne ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

17

Odp: case puma

Już ruszyły... PROW oraz MR... Od 31.03 do 29.04 ..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

18

Odp: case puma

Marcino jaki paszowóz ?

19

Odp: case puma

metaltech 10m albo dafagro

20

Odp: case puma

Ja nie przekraczając 2 tys obrotów też nie widzę wiru w baku. Z reguły to pracuję na ok 1600 obrotach i śmiga aż miło