Temat: znikło ciśnienie

Kupiłem kombajn E-514 wszystko było w porządku ciśnienie miał 4 atmosfery po wymianie oleju i filtra ciśnienie spadło do 1 atmosfery i nie rośnie.Co może być przyczyną.

2

Odp: znikło ciśnienie

Sprawdź czy Ci filtra nie schrupalo....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3

Odp: znikło ciśnienie

tylko filtry od piotra zakładaj

4

Odp: znikło ciśnienie

Dzięki jak sprawdze to dam znać .

5

Odp: znikło ciśnienie

tomek1974 napisał/a:

tylko filtry od piotra zakładaj

Nie koniecznie. Filtrona są naprawdę dobre! Najgorsze jakie miałem to z Pankowa. Najczęstszą przyczyną awarii filtra np. wciąganie jest montaż na sucho. Trzeba zalać olejem potem składać i nie ma prawa się nic dziać. Mi trzyma 5bar i nic się nie dzieje. Filtrona u brata kupuję za 8 złociszy a paliwowego nie mogę znaleźć oznaczenia dla filtrona.

6

Odp: znikło ciśnienie

nigdy nie zakładałem z filtrona i nie założę ale każdy ma wolną wole.

7

Odp: znikło ciśnienie

Najlepszy filtr jaki miałem to oczywiście od Piotra już po samej budowie widać ze dobrej jakości są w porównaniu z krajowymi to lepszy papier więcej listków, jeszcze może być filtr z sedziszowa.Obu tych filtrów nie da sie w dloni zgiąć!! A najgorszy oczywiście filtron papier zadki i gniesie we wszystkie strony!!! Jak ktoś nie wierzy niech spróbuje.

8

Odp: znikło ciśnienie

Filtr filtrona ,to sama cena mówi ze to nie może być coś dobrego,użyłem tych filtrów jak się nie mylę trzy razy i za każdym razem wyjąłem zgnieciony. Sędziszów nie jest zły ,ale nie zawiodłem się na filtrach od PiotraK.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

9

Odp: znikło ciśnienie

Ja przez 6 lat kładę filtrona do 14-tki bo knechta ani Boscha ni ma i nic mi się jeszcze nie zgniotło!

10

Odp: znikło ciśnienie

Mnie też filtron nigdy nie zawiódł i nie zalewam go olejem jak niektórzy doradzają a ciśnienia mam 5.5 (wymiana na czas i but w podłogę )

11 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2016-05-26 12:15:01)

Odp: znikło ciśnienie

stachu i arek powiedzcie ile kosztują wasze filtrony jak zakladacie a niech powiedzą ci wszyscy co zakladają filtry od piotra jaka ich cena i będzie moze porównanie ceny do jakosci

Nie ma to jak FORTSCHRITT

12 Ostatnio edytowany przez arek323 (2016-05-26 14:30:08)

Odp: znikło ciśnienie

Coś 20-25 złociszy a od Piotrka też brałem nawet ostatnio 10sztuk i też są porządku jak i paliwowe i powietrzne . Co do filtrona słyszałem źe ktoś podrabia je i z tad problem . Do aut też tylko u mnie filtron idzie i nie ma problemów tylko to musi na nim pisać że filtron robił bo inaczej bym nie kupił . Każdy ma wybór i jak uważa że są złe to niech bierze od Piotra i sprawa prosta a cena chyba przystępna

13

Odp: znikło ciśnienie

Niestety nie schrupało filtra i trzeba szukać dalej .teraz ciśnienie 0,5 atmosfery i nie rośnie nadal.A może to pompa?

14

Odp: znikło ciśnienie

Może głupie pytanie ale ile masz oleju w silniku ? Sprawdź zawór ciśnieniowy może coś podeszło pod niego

15

Odp: znikło ciśnienie

A jaki masz zegar elektroniczny czy ciśnieniowy?

16

Odp: znikło ciśnienie

zalałem go olejem i filtr nowy odpaliłem poszło na 4 atmosfery i po chwili spadło na 1 atmosfere  jaka moze być przyczyna pompa bo zegar mam ciśnieniowy ?

17

Odp: znikło ciśnienie

dolej oleju

18

Odp: znikło ciśnienie

Tomek ma rację, zatankuj olej. tak 5 cm powyżej uszczelki miski olejowej - ok 30 l. Też to miałem, już z 10 razy opisywałem to na forum.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

19

Odp: znikło ciśnienie

Zalałem olejem ok 30 litrów i nadal to samo ciśnienie spada.

20

Odp: znikło ciśnienie

To zostało Ci tylko zrzucić miskę i sprawdzić czy jeszcze masz rurkę którą pompa ciągnie olej z wymiennika ciepła. może się odkręciła ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38