141

Odp: Regeneracja pomp

Też mnie to ciekawi i czeka mnie wymiana na ruską albo orgin.

142 Ostatnio edytowany przez Marek323 (2011-01-10 20:45:08)

Odp: Regeneracja pomp

Jak komuś strach nie pozwala na przeróbkę to mam na sprzedaż oryginalną tłoczkową.
A co do przeróbek to należy nabyć pompę ruską 50ka wzmacniana prawa koszt 250zł,niesiemy obie do tokarza on złoży to do kupy montaż ruskiej jest łatwiejszy no i gitara.

143

Odp: Regeneracja pomp

A co zrobiłeś z obwodem hydrauliki 10 litrów? Jak teraz pracuje rozdzielacz to znaczy funkcje podnośnika?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

144

Odp: Regeneracja pomp

Marek323 mógłbyś jakieś zdjęcia wrzucić.

145

Odp: Regeneracja pomp

po prostu zaślepiłem.

146 Ostatnio edytowany przez misiek (2011-01-10 22:47:12)

Odp: Regeneracja pomp

Marek323 tej przeróbki dokonałeś w 303 czy 323? Nie jestem pewny czy pompa zębata zassie olej ze zbiornika w 323

Co do obwodu 10l/min to myślę żeby wstawić zwężkę lub drugą pompę o takiej wydajności. W skrzyni jest ponoć miejsce na jeszcze jedną pompę. O ile się nie mylę nasz administrator w 303 ma taką pompę od wspomagania

147

Odp: Regeneracja pomp

misiek pompę wstawiłem do 303 z turem . misiek dlaczego utrudniasz sobie życie?

148

Odp: Regeneracja pomp

Od początku miałem padnięta pompę. Nowej nie da się kupić, regenerowana kosztuje prawie 2tyś. Wypytuję się tak o to bo mam bardzo mało wolnego czasu żeby to rozbierać, kombinować i szukać

149

Odp: Regeneracja pomp

Więc po co Ci ten dodatkowy obwód jak u mnie pracuje już rok a co do tego obwodu moim zdaniem to tylko dodatkowe smarowanie pompy tłoczkowej.

150

Odp: Regeneracja pomp

Marek323 napisał/a:

Więc po co Ci ten dodatkowy obwód jak u mnie pracuje już rok a co do tego obwodu moim zdaniem to tylko dodatkowe smarowanie pompy tłoczkowej.

To po co idzie do rozdzielacza?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

151

Odp: Regeneracja pomp

Od początku miałem padnięta pompę. Nowej nie da się kupić, regenerowana kosztuje prawie 2tyś. Wypytuję się tak o to bo mam bardzo mało wolnego czasu żeby to rozbierać, kombinować i szukać

Regeneracja pompy w tucholi to 800zł. koszt regenerowanej 1300 w Postolicach , Pankowie , Pszennie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

152

Odp: Regeneracja pomp

1300zł, a 500zł to jest różnica. Przy dzisiejszych realiach pompa zębata dłużej wytrzyma. Tłoczkowe pompy muszą mieć bardzo czysty olej bo są wrażliwe pod tym względem hmm

153

Odp: Regeneracja pomp

Tylko tą ruską pompę zębatą musisz jeszcze prawdopodobnie doprowadzić do stanu używalności, ja jakoś nie kupiłem jeszcze nic ruskiego co by działało bez potrzeby naprawy i dopasować ją do ciągnika i nie wiem czy wyjdzie taniej.

154 Ostatnio edytowany przez piotr_czaplinski (2011-02-05 13:55:10)

Odp: Regeneracja pomp

No to koledzy jest inne rozwiązanie: zawór pierwszeństwa przepływu od bizona - ten od którego idzie zasilanie na układ wspomagania. Tylko nie wiem czy miałby odpowiedni przepływ główny.

155

Odp: Regeneracja pomp

założyłem pompę po regeneracji podniosłem ramiona do góry i pompa pękła czyżby za duże ciśnienie,jak je zmniejszyć.

156

Odp: Regeneracja pomp

pompa pękła ??  co masz na mysli rozpadła się na pół ?? czy co ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

157

Odp: Regeneracja pomp

nie na pół ale są dwie rysy z których cieknie olej

158

Odp: Regeneracja pomp

Wcale się nie dziwie, najpierw wsadza się pompę a następnie wyrzuca podkładki pod zaworem i w tedy uruchamia maszynę.

159

Odp: Regeneracja pomp

a pod ktorym zaworem i gdzie sie on znajduje mozna wiedziec

Fortschritt zt 423 a razy 2

160

Odp: Regeneracja pomp

michu   a sam regenerowałes tą pompę czy  jakas firma ??  może był błąd podczas regenerowania ?? i dlatego ją rozsadziło ...  bo wątpię by zawór przelewowy był winny tej sytuacji

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile