21

Odp: Steyr 4095 multi

Tomek bezawaryjnej eksplantacji życzę,a z tą hydrauliką to racja.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

22

Odp: Steyr 4095 multi

znam temat ma tak samo.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

23

Odp: Steyr 4095 multi

Gratuluje zakupu i bezawaryjnej pracy.
Będzie Pan zadowolony smile

24 Ostatnio edytowany przez damian9871 (2016-11-20 14:44:31)

Odp: Steyr 4095 multi

Na multicontrolerze dużo byłby droższy? O ile była taka opcja

25

Odp: Steyr 4095 multi

Mój jest na multicontrolerze a czy są dostępne bez niego ? nie wiem ?

26

Odp: Steyr 4095 multi

zadzwoniłem sobie dziś do takiego jednego i sobie z nim porozmawiałem, za taką zabawkę usłyszałem cenę 230 tysi, Koseś zrobiłeś interes życia.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

27

Odp: Steyr 4095 multi

Gratuluję nowego sprzętu!  Piękna maszyna ☺

28

Odp: Steyr 4095 multi

Gratulecję!!! Ale jeśli filtr powietrza masz z przodu maski jak w NH to lipa bo podobnie jest ta kratka z wlotem powietrza w nowych NH centralnie nad filtrem i jednemu już wodę filtr zaciągnął podczas pracy w deszcz. Patrząc na dach to też podobny do NH bo Case, New Holland i Steyr to CNH jedna familia tylko nazwa inna i detale.

29

Odp: Steyr 4095 multi

W dzisiejszym świecie tak to jest że kilka marek niczym się nie różnią lecz trzeba przyznać Austriakom że pomimo ich marka została przejęta w 96 roku to potrafili utrzymać nazwę swojej rodzimej niegdyś produkcji STEYR który jest malowany w barwy narodowe i 2 na dziesięć właśnie w takich barwach opuszcza fabrykę na cały świat co więcej 80% pracowników pochodzi z rodzin rolniczych lub prowadzą niewielkie gospodarstwa.W kraju próżno szukać takich tradycji jak zobaczyli trochę $ to sprzedano zakłady i znaki towarowe.

30 Ostatnio edytowany przez koseś (2016-11-27 08:34:41)

Odp: Steyr 4095 multi

Steyr ma już tydzień i można co nieco napisać.
W transporcie po polskich drogach to porażka ..... na ostatnim biegu to tylko na pusto bo obroty są zdławione do 1700ob/min.
Przestawiałem talerzówkę więc pojechałem na próbę zobaczyć te 100KM .......  i po opuszczeniu na max na polu z świeżo rozwiezionym obornikiem szedł powoli 7 k/h i grzebał kołami więc wydaje mi się że to i tak dobrze .
Ma zarąbiście wydaną hydraulikę ,przy wywracaniu trzeba uważać bo w mgnieniu oka siłownik się kończy wink
Fajna sprawa to automatyka, zmiany biegów po uzyskaniu przez silnik odpowiednich obrotów ,oraz możliwość ustawienia dwóch zakresów obrotów silnika .
@Stachu powietrze  faktycznie zasysa z przodu ale tam nie ma możliwości zassania wody , w dodatku steyr multi  nie ma swojego odpowiednika w NH tylko w case farmal u pro a to dlatego że skrzynia biegów z tylnym mostem nie jest z koncernu CNH tylko ZF .

31

Odp: Steyr 4095 multi

case farmal u to to samo co NH td.5

mdw

32

Odp: Steyr 4095 multi

No a farmal u pro jest właśnie składany w Austrii.  Kiedyś właśnie oglądałem takiego to tak właśnie gościu mi mówił

E 516 na części
Telefon 695 076 269

33

Odp: Steyr 4095 multi

yokoslaw napisał/a:

case farmal u to to samo co NH td.5

nie będzie tak wyposażony jak case czy steyr. Inna bryka. Choć będzie bardzo podobny przynajmniej kształtem.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

34 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2016-11-28 21:41:40)

Odp: Steyr 4095 multi

case farmal to to samo co co NH td.5 wiem bo juz miałem proforme na case, siedziałem, jezdziłem w obu to samo, kupiłem NH bo był na wiekszych kapciach i dostałem dobry upust,a  o steyrze nic nie wiem tylko ze  to CNH

mdw

35

Odp: Steyr 4095 multi

wiesz mogę się mylić, ale część wyposażenia jest nie dostępna w nh, casa podniesiesz do poziomu steyr ale nie nh. taka różnica.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

36

Odp: Steyr 4095 multi

koseś napisał/a:

Steyr ma już tydzień i można co nieco napisać.
W transporcie po polskich drogach to porażka ..... na ostatnim biegu to tylko na pusto bo obroty są zdławione do 1700ob/min.
Przestawiałem talerzówkę więc pojechałem na próbę zobaczyć te 100KM .......  i po opuszczeniu na max na polu z świeżo rozwiezionym obornikiem szedł powoli 7 k/h i grzebał kołami więc wydaje mi się że to i tak dobrze .
Ma zarąbiście wydaną hydraulikę ,przy wywracaniu trzeba uważać bo w mgnieniu oka siłownik się kończy wink
Fajna sprawa to automatyka, zmiany biegów po uzyskaniu przez silnik odpowiednich obrotów ,oraz możliwość ustawienia dwóch zakresów obrotów silnika .
@Stachu powietrze  faktycznie zasysa z przodu ale tam nie ma możliwości zassania wody , w dodatku steyr multi  nie ma swojego odpowiednika w NH tylko w case farmal u pro a to dlatego że skrzynia biegów z tylnym mostem nie jest z koncernu CNH tylko ZF .

Jak chcesz poprawić sobie nim komfort pracy i osiągi to upuść mu powietrza bo na pewno jest na radialkach. Apropo części to jak coś pier...e i kupisz oryginał CNH to i tak będzie droższy niż od NH. Apropo części w NH 90% części to zamienniki pakowane w opakowania CNH za które się płaci extra. Przykład łożyska, uszczelniacze, napinacze itp. np. Ina, bosch, corteco itp

37

Odp: Steyr 4095 multi

ale to normalka, fendt nie robi filtrów a kupujesz hengsta w opakowaniu agco a róznica 30% do zamiennika dobrej jakości.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

38

Odp: Steyr 4095 multi

Tak opony radialne  michelin , nie sprawdzałem ciśnienia bo fabryka powinna napompować prawidłowo ....... chyba że była promocja na powietrze Austryjackie i dowalili więcej ......
O części się nie martwię bo psuć się nie będzie ........tak zapewniał sprzedawca wink

39

Odp: Steyr 4095 multi

Nowy nabytek będzie współpracował ze steyrem w wożeniu balotów ,oczywiście po przeróbce wink   https://images81.fotosik.pl/306/8883b8bf73f5389fmed.jpg

40

Odp: Steyr 4095 multi

Gratulację! Na lawecie przyjechała czy sam ją przywlokłeś ? Ja swoją do bel w przyszłym tygodniu przyprowadzam big_smile