Temat: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Od pewnego czasu coraz bardziej opuszcza podnośnik hydrauliczny w ZT 323A.Co może być powodem tej awarii??Proszę o poradę.

2

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Pompa do regeneracji i będzie ok sam to kiedyś miałem

3

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Mioim zdaniem to rozdzielacz

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

a jak masz ciagnik zgaszony to opuszcz jesli tak to rozdzielacz

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

5

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

najpredzej to manszety na tłoku i wyjechana tulej

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

6

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

No opuszcza nawet brony to już zaczyna nas denerwować i będzie trzeba coś z tym zrobić.Opuszcza nawet na zgaszonym ciągniku.

7

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

sadze ze to rozdzielacz bo jak w moim padla pompa to agregat 1,2t + siewnik wisialy 3 dni w powietrzu

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

8

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Zdecydowanie wine ponoszą uszczelnienia siłownika podnośnika, zużyte manszety, rozdzielacz w Forszajku jest tzw. typu przekaźnikowego (bardziej kumaci znawcy elektryki będą wiedzieli o co chodzi), więc raczej nie ma możliwości nawet na zużytym rozdzielaczu, aby olej mógł przez niego przepłynąć w czasie spoczynku (niepracującej pompy).

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

9

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Strasznie opuszcza mi podnośnik raz opuszcza raz trzyma dęba! Co może być przyczyną

10

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Zacinający się zawór pod małą dźwigienką ?

11

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Już rozbierałem i wszystko dobrze

12

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Zawór jest dobry a on nadal opuszcza ze nie moge zdążyć obrócić pług bo opuści podnośnik

13

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Przy dłuższej dźwigience tej, którą podnosisz i opuszczasz np. pług jest taka mała, którą jak położysz to podnośnik nie będzie trzymać tylko swobodnie pod ciężarem pług będzie opadać. Ta dźwigienka steruje zaworem który może się zaciąć, jak podniesiesz do końca pług to poruszaj tą małą, powinno się zablokować i pług nie opadnie.

14

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Właśnie próbowałem i nic nie pomaga, nawet go wykręciłem i z zaworem wszystko dobrze a jak opuszczał tak opuszcza. I co może być? Bo ten zawór działa dobrze

15

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Masz 323 czy 303 ?

16

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Obejrzyj sobie przekrój tam kilka zaworów i nie tylko .

17

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

mam 300 ale przecież rozdzielacze są takie same

18 Ostatnio edytowany przez Dario (2009-12-10 10:36:26)

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Takie same tylko, że w 32x ta mała dźwignia jest ukryta pod obudową rozdzielacza. U Ciebie nie ma tej osłony, jesli zawór pod tą małą dźwignią jest OK, to możliwe że zacina się zawór na obrazku oznaczony VR 2 lub wszystko co pod ten kanał olejowy jeszcze podłączone. Tutaj masz obrazek >> http://www.fotoload.pl/index.php?id=dfe … 7f86624118

19

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Dzięki za wszystko dziś cały dzień spędziłem przy remoncje i okazało się ze siłownik padł uszczelnienia się wydarły. dzięki za wszysko i pozdrawiam

20

Odp: Strasznie opuszcza podnośnik w ZT 323A

Witam, posiadam zt323a od pewnego czasu podnośnik nie chce podnosić ramion do samego końca (brakuje paru centymetrów do max). Czym to może być spowodowane??