21 Ostatnio edytowany przez jano323 (2017-03-14 19:55:51)

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

używki z importu pirelli 60/70 R 20 mają się zgrywać

360/70 R 20

22

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Krzysiek napisał/a:

Wow!

Porządna robota zawsze mi się podoba wink

23

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

A co to jest takie okrągłe pod zbiornikiem paliwa? Jakiś wentylator?

24

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

303 tak mają, mój po remoncie został w garażu.

25

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

To będzie wentylator od nagrzewnicy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

26

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

witam   może ktoś wie albo pamięta jak była uszczelniona podłoga między błotnikiem a rozdzielaczem w 303 , bo mija się z celem uruchomienie ogrzewania kabiny , można tam zawsze jakieś szmaty ale po co jak jest sucho

27

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

patrząc w katalog wydaje mi się ,że była tam odpowiednio profilowana guma , podobnie jak pod kierownicą na zbiorniku oleju. Ja u siebie w 300 też robiłem ostatnio wykładzinę na podłogę ale na rozdzielacz dalej jest dziura bo nie miałem czasu ani pomysłu jak to ładnie zakryć.

28

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

https://zapodaj.net/0da988a7f3a69.jpg.html
jakie błotniki ? myślę o plastiku .

29

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Rób na oryginał. Fajnie zrobiony

30

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

ciągniczek elegancki a błotniki moze takie jak mam w 323
https://images70.fotosik.pl/317/ddea50b267c9153emed.jpg

Nie ma to jak FORTSCHRITT

31

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

osobiście to wolał bym mniej wymłotkawane, jak nie znajdę jakiejś wyginarki to ponoć ładne są od białego rusa (plastik), mam oryginalne ale już są wymłotkowane no i za wąskie do tych opon

32

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Ja bym zrobił oryginał

33

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Tomek czy mi się wydaje, czy masz w forszaju oponę polepioną na śruby? Strach stać koło takiego koła.
Jeśli o błotniki chodzi, to jeśli forsz wygląda jak oryginał to warto dać błotniki jak oryginał.

34

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Grzegorz89 napisał/a:

Tomek czy mi się wydaje, czy masz w forszaju oponę polepioną na śruby? Strach stać koło takiego koła.
Jeśli o błotniki chodzi, to jeśli forsz wygląda jak oryginał to warto dać błotniki jak oryginał.

była to było zrobione na szybko aby robote w polu dokończyć teraz mam zmienioną te opone a to zdjecie ma jakies dwa lata już więc ta opona jest nieaktualna a od środka opony był dany płaskownik wraz z grubą gumą aby detka nie  tarła ale ta opona już dawno poszła na śmietnik

Nie ma to jak FORTSCHRITT

35

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

jano323 napisał/a:

osobiście to wolał bym mniej wymłotkawane, jak nie znajdę jakiejś wyginarki to ponoć ładne są od białego rusa (plastik), mam oryginalne ale już są wymłotkowane no i za wąskie do tych opon

one wyglądają na wymłotkowane ale były robione jakies 12 lat temu tato je sam robił i od tamtej pory nie mogą się doczekac dopieszczenia i pomalowania nawet myslę aby je delikatnie wyszpachlować aby były gładkie i nie było widać tych wymłotkowań a co najśmieszniejsze to to ze one powstały z oryginalnych błotników

Nie ma to jak FORTSCHRITT

36

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Mam oryginalne od 323 a i do zgody łatwo ze mną dojść...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

37

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Witam wszystkich Kolegów i od razu przepraszam za zaśmiecanie forum , straciłem wszystkie kontakty na telefonie  i proszę o kontakt wszystkich kolegów którzy mają nr do mnie aby sie odezwali .  Pozdrawiam I czekam Kamil .

GG 16238418

38

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Ja kupiłem nadkole plastikowe od ciężarówki na bliźniaka, przeciąłem na pół i skróciłem po długości tak że od strony wewnętrznej nie ma rantu ale fajnie wygląda i koszt nadkola 50zł

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

39 Ostatnio edytowany przez jano323 (2017-04-26 10:56:41)

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

jeszcze tylko dorobić błotniki i wyjdzie ok. 19 tyś a dałem 9,
https://zapodaj.net/0a794aaf21a75.jpg.html
ale martwią mnie drgania w kabinie czy to tak w każdym 303 ?
może sprzęgło bije bo silnik to raczej równo pracuje bo  doszło jeszcze do remontu głowic i pompy wtryskowej
dodam że przetaczałem tą płytę i zdziwiło mnie że nie było na koszu sprzęgła żadnego ciężarka od wyważania, jak sprawdzić czy sprzęgło bije ? ja myślę rozpiąć silnik na kapeluszach i spiąć z tyłu wałkiem wom do zetorka i zakręcić przez wsteczny bieg w zetorze przez WOM jest to możliwe ?

40

Odp: 1 remont kapitalny zt 303 i ostatni

Jano masz ode mnie wielkiego plusa.  Gdzie nie popatrzeć u siebie to super łady wszędzie. To się chwali! U mnie jeszcze sporo do zrobienia, tak na spokojnie myślę ze 2-3lata...
A u nas w 303 też wszystko drży a silnika to na pewno wina nie jest bo ma ledwo ponad 1000mth.... i chodzi równiutko.