41

Odp: problem z rozdzielaczem

ale mnie chodzi o te pierwsze zdjecia pawilon

42

Odp: problem z rozdzielaczem

przejżałem wszystkie twoje zdjęcia i żadnego rozdzielacza tam nie widzę, jest tylko ten szybkosprzęg. podeslij link jeszcze raz

43

Odp: problem z rozdzielaczem

joker-konin, dałeś dwa razy te same fotki, w jednym poście są one spakowane do katalogu zip na upiku, a kolejnym poście dałeś linki do pojedynczych fotek ale nadal przedstawiają to samo i nie jest to rozdzielacz.

44

Odp: problem z rozdzielaczem

tomek1974 napisał/a:

To bardzo prosta sprawa wystarczy przestawić na dół tą małą dzwigenke albo do góry już dobrze nie pamiętam ale w każdym razie na którymś położeniu powinno być tak że wystarczy górną dzwignią dać lekko na powrót i wtedy przyczepa sama opadnie.

którą małą dźwigienkę? cholera bo nie kumam a mam ten sam problem. Tomku jak możesz to pokaż mi która to. Z góry dziękuję

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

45

Odp: problem z rozdzielaczem

Pewnie chodzi mu o te małe dzwigienki pod obudową rozdzielacza. Ściągnij obudowe i powinny ci się ukazać te dzwigienki

46

Odp: problem z rozdzielaczem

http://www.fotoload.pl/123aa32/693c5137559a12f67e8817f8aaeb71eb2679_min.jpg

47

Odp: problem z rozdzielaczem

plus! dziekuje...tylko ja nie mam tej dźwigienki nie mam tego środkowego segmentu mam tylko  dwa rozdzielacze... sad

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

48

Odp: problem z rozdzielaczem

Poszukaj gdzieś na złomie rozdzielacz i wymień cały segment bo różnią się w środku i do swojego nie założysz tej dźwigienki.

49

Odp: problem z rozdzielaczem

ale dałem ciała sorki a to dobre zdjecia co o tym myslicie
http://www.upik.pl/index.php?id=12169b9 … 98adb5d896

50

Odp: problem z rozdzielaczem

Jest fajny, szary i na dżojstik i tyle o nim można powiedzieć smile

51

Odp: problem z rozdzielaczem

no ale jak to podłączyć na wejście robil już ktoś coś takiego

52

Odp: problem z rozdzielaczem

pawlon  a teraz

53

Odp: problem z rozdzielaczem

joker-konin, ale w czym masz problem ?
Do jednej końcówki musisz podpiąć zasilanie olejem z pompy, do drugiego powrót oleju do zbiornika i wszystko w sumie.

54

Odp: problem z rozdzielaczem

tam sa jeszcze 2 wyjscia z boku

55

Odp: problem z rozdzielaczem

Po bokach masz to chyba zakorkowane, możesz odkręcić z ciekawości i zobaczyć co tam jest, bo albo są potrzebne do rozkładania i składania tego rozdzielacza, albo są jak alternatywa do podłączenia jak od strony linek się nie da. Jeszcze jest taka ewentualność, że Ty teraz to zakorkowałeś, ale dwa oddzielne wejścia i wyjścia to była by jakaś nadgorliwość. Podłącz tak jak jest i wypróbuj czy działa dobrze, wybuchnąć nie wybuchnie smile

56

Odp: problem z rozdzielaczem

to typowy rozdzielacz do ładowacza. o ile się nie mylę to firmy nimco. tak jak dario mówi masz  podłączenia we i wy masz po stronie linek. zasilanie podłączyć musisz pod króciec z oznaczeniem "P" - powinno być na korpusie, powrót do zbiornika pod " T". jeśli będziesz miał kłopoty to podaj co to za rozdzielacz i jakie masz oznaczenia przy tych dwóch króćcach

57

Odp: problem z rozdzielaczem

Panowie nam problem w rozdzielaczem w 323 a mianowicie podnosi do góry talerzowkę i nie chce jej opuścić co tam się stało

58

Odp: problem z rozdzielaczem

Włączyłeś blokadę mechaniczną podnośnika ?

59

Odp: problem z rozdzielaczem

A przy opuszczaniu pompę słychać jak pracuje.

60

Odp: problem z rozdzielaczem

ułamał się grzybek elementu który przesuwasz naciskając dźwignię. tak miałem z pługiem, spuściłem olej rozkręcając rurki następnie wykręciłem uszkodzoną sekcję rozdzielacza z całego modułu bo niestety nie ma innego dojścia. naprawiłem w ten sposób iż przedłużyłe to co naciska na przesuwający się element. u mnie było to tak że podnosił ale opuścić to ani drgnie i ani dźwięku nie wyda, zero reakcji a to po prostu nie działał rozdzielacz.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]