61 Ostatnio edytowany przez marcin (2010-08-12 17:46:11)

Odp: problem z rozdzielaczem

Jutro popatrzea podnosnik działa ale dzieje się to na szybko złączach . Dziś sprawdzałem co tam się dzieje niby wszystko chodzi tak jak powinno ramiona podnosi a jak rozbiera się ten rozdzielacz

62

Odp: problem z rozdzielaczem

Witam, leci mi olej z rozdzielacza. Czy jak odkręcę śruby zaznaczone na zdjęciu cyfrą 1,
to górna część zejdzie bez problemu, czy może coś wypadnie?

http://www.fotoload.pl/index.php?id=39b … 7a4ccd1811

63

Odp: problem z rozdzielaczem

marcin napisał/a:

Jutro popatrzea podnosnik działa ale dzieje się to na szybko złączach . Dziś sprawdzałem co tam się dzieje niby wszystko chodzi tak jak powinno ramiona podnosi a jak rozbiera się ten rozdzielacz

Witam. Jśli jest to tależówka hydrauliczna i nie opószcza tłok w maszynie a szybko złącza masz zwykłe to zmień na tak zwane euro łącze i powinno być po sprawie.

64 Ostatnio edytowany przez maxi900 (2011-05-13 16:22:39)

Odp: problem z rozdzielaczem

enzo napisał/a:

Witam, leci mi olej z rozdzielacza. Czy jak odkręcę śruby zaznaczone na zdjęciu cyfrą 1,
to górna część zejdzie bez problemu, czy może coś wypadnie?

http://www.fotoload.pl/index.php?id=39b … 7a4ccd1811

Jeżeli wszystko jest sprawne to nic ci nie powinno wypaść... ale lepiej demontaż wykonywać przy zgaszonym ciągniku tongue

Poza tym z tego co pamiętam to tam pod obudową nie powinno być ciśnienia (uszczelka nie jest ciśnieniowa) i raczej poleciał głębiej oring od tego króćca co wystaje i się go wajchą wciska.... ale mogę się mylić...

65

Odp: problem z rozdzielaczem

Dzięki. Postaram się to w najbliższym czasie rozebrać. Dzięki, plus dla Ciebie.

66

Odp: problem z rozdzielaczem

Witam.
panowie mam mały problem z rozdzielaczem (nie wiem dokładnie) a mianowicie gdy opuszczam pług na wolnych obrotach (do 1000) to mi przerywa rozdzielacz tak opuści przerwie opuści przerwie. Gdy dodam gazu i opuszczam to opuści płynnie bez żadnych szarpanek. smile Może to wina zaworu.
Pomocy bo orka czeka tongue

67

Odp: problem z rozdzielaczem

A masz dosyć oleju w układzie???

68

Odp: problem z rozdzielaczem

oleju mam 1 cm ponizej stanu.

69

Odp: problem z rozdzielaczem

To może warto dolać bo zazwyczaj braknie, ja do 60 zawsze leje troche ponad stan bo inaczej nie wywróci autosanki d 47

70

Odp: problem z rozdzielaczem

radek zt 323A u mnie to samo jak ma za ciężko to przerywa i to jest wina sekcji,naprawić to raczej niema tam co więc pomyśl o zamianie sekcji albo jej wymianie.

71

Odp: problem z rozdzielaczem

gdzie mozna najtaniej kupic ta sekcje i ile tam pracy trzeba poswiecic zeby ja wymontowac i zamontowac??

72

Odp: problem z rozdzielaczem

panowie mam sekcje tylko mały problem że na tej sekcji jest ta mała dźwigienka i nie można jej odkręcić  chyba że ona może być zgięta przy rozdzielaczu? a jak nie to ja obetnę przy samej d... i założe żeby była jak wyprostowana i będzie dobrze smile

73

Odp: problem z rozdzielaczem

Jak Ci nie przeszkadza to ją zostaw może się kiedyś przydac.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

74

Odp: problem z rozdzielaczem

Ta dzwigienka nie będzie ci przeszkadzać nawet lepiej bo będziesz miał swobodny spływ.

75

Odp: problem z rozdzielaczem

wymieniłem sekcje ale jeszcze pługa nie podpinałem ale mam wrażenie że zaczął mi szybciej opuszczać;) chyba że mi się wydaje.
Na wieczór napisze czy jest dobrze pod ciężarem czy nie tongue

76

Odp: problem z rozdzielaczem

czyli będzie lepiej jak będzie zgięta??

77

Odp: problem z rozdzielaczem

Tak ,to jest bardzo wygodne bo wystarczy bujnąć dzwigienką i pług sam opadnie a i tak możesz go później dociążyć.

78

Odp: problem z rozdzielaczem

panowie mam sekcje tylko mały problem że na tej sekcji jest ta mała dźwigienka i nie można jej odkręcić  chyba że ona może być zgięta przy rozdzielaczu?

Ja do swojego specjalnie zakładałem , fakt że musiałem obciąć bo pochodziła z 303 i nie mieściła się pod blachą, ale jest potrzebna czy do pługa czy do agregatu podorywkowego.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

79

Odp: problem z rozdzielaczem

a jak ta mała dźwigienka ma być ustawiona do pługa?

80

Odp: problem z rozdzielaczem

nie! ta mala dźwigienka to jest po to gdy ruszysz minimalnie wajchą na opuszczanie to opuści sam ( trochę wolniej ) tongue