161

Odp: problem z rozdzielaczem

Albo zamień gniazda na sekcji.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

162

Odp: problem z rozdzielaczem

A w zaworze cisnieniowym czyli ta "szklanka" na rozdzielaczu macie tylko sprezyne czy cos jeszcze bo u mnie jest sprezyna i z 3 podkladki i czwarta jeszcze z 3mm i cisnienie 150bar na wyjsciu. Nowa pompa zssr i wyrzucilem wszystkie podkladki bo nowa pompa a tu zonk wszystkie musialem wrzucic z powrotem i tak podnosnik dziala super ale z obrotem pluga jest problem na malym cisnieniu... i zastanawiam sie czy nowej sprezyny nie kupic

163

Odp: problem z rozdzielaczem

Jak zawór wykiełtany to i nowa sprężyna nie pomoże.

164

Odp: problem z rozdzielaczem

Co masz na mysli wykielatany? Odkrecalem tylko ta szklanke to jest kulka grzybek i sprezyna i stos podkladek. Tam glebiej w zaworze jest cos co sie jeszcze moze popsuc?

165

Odp: problem z rozdzielaczem

wieczne nic nie jest, jak masz wydarty od oleju zawór, to choćbyś założył sprężynę mocniejsza i kilo podkładek to i tak nic nie da. musisz rozebrac i przyjrzeć się.

166

Odp: problem z rozdzielaczem

A idzie gdzieś dostać nowy bo ja mam ten problem, że zawór skończył żywota

167

Odp: problem z rozdzielaczem

Witajcie ja u siebie w rozdzielaczu mam taki problem odwrotnie niż większość hydraulika zewnętrzna działa bez zarzutu ale podnośnik już nie. Pompę mam zmieniona na 'ruska" ciśnienie ok 175 bar na wyjściu ale podnośnik ma problem unieść zestaw upr siew pusty już nie mówię pełny. Nawet na złożonym hydropaku. Kiper hydropak nawet maszt od wózka widłowego nie ma problemu. Zajrzałem dziś do zaworu wyczyściłem go ale dalej efekt taki sam gdzie jeszcze szukać przyczyny?

168

Odp: problem z rozdzielaczem

wytarte uszczelniacze siłownika w plecaku albo ci pod plecakiem łączenia puściły i ciśnienie ucieka bokiem ale raczej to będą wytarte uszczelnienia siłownika jak reszta hydrauliki działa

Nie ma to jak FORTSCHRITT

169

Odp: problem z rozdzielaczem

A podniesioną maszynę trzyma czy opuszcza ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

170

Odp: problem z rozdzielaczem

Na ten przykład w moim knurze podniesiona maszyna opada, im cieplejszy olej tym szybciej. Próbuję się zebrać w sobie, żeby to ogarnąć, ale zawsze któryś klamot wymaga ważniejszej interwencji. Tym bardziej, że o wiele ważniejszą interwencją jest wymiana pompy hydrauliki.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

171

Odp: problem z rozdzielaczem

Podniesiona trzyma nic nie puszcza ostatnio stał 2 tyg z podniesiona maszyna i nawet na cm nie opadł

172

Odp: problem z rozdzielaczem

to uszczelniacze trzymają
a zauważyliście że jak są same ramiona to opadają a jak jest coś zaczepione to już nie opadnie ani grama

Nie ma to jak FORTSCHRITT

173

Odp: problem z rozdzielaczem

U siebie zastanawiałem się podłączyć sekcje od podnośnika pod drugą ale nie uda się to że zgledu że do podnośnika są rurki a nie węże...

174

Odp: problem z rozdzielaczem

Podkręć mu ciśnienie na 200 bar. Pompa ruska jaką jest ta na większe ciśnienie do 200 bar?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

175

Odp: problem z rozdzielaczem

tomek 323 napisał/a:

to uszczelniacze trzymają
a zauważyliście że jak są same ramiona to opadają a jak jest coś zaczepione to już nie opadnie ani grama

Zapewne zamki hydrauliczne lepiej trzymają gdy jest parcie oleju.

176

Odp: problem z rozdzielaczem

Tylko pytanie czy skoro zewnętrzna działa to zwiększenie pomoże dla podnośnika?

177

Odp: problem z rozdzielaczem

androl napisał/a:
tomek 323 napisał/a:

to uszczelniacze trzymają
a zauważyliście że jak są same ramiona to opadają a jak jest coś zaczepione to już nie opadnie ani grama

Zapewne zamki hydrauliczne lepiej trzymają gdy jest parcie oleju.

no też tak myślałem

Nie ma to jak FORTSCHRITT

178

Odp: problem z rozdzielaczem

Patryk3802 napisał/a:

Tylko pytanie czy skoro zewnętrzna działa to zwiększenie pomoże dla podnośnika?

Sprawdź to sie przekonasz

E 516 na części
Telefon 695 076 269

179

Odp: problem z rozdzielaczem

pewnie sworzeń się wysuną u mnie cały plecak rozwaliło i 350 zł poszło się je.......

180

Odp: problem z rozdzielaczem

Oringi na zaworach u dołu lub sekcja padła