41

Odp: MDW 525H kilka pytań

525 fajny w okrągłej kabinie, kuzyn miał i świetnie mu służył

E 516 na części
Telefon 695 076 269

42

Odp: MDW 525H kilka pytań

Jak dla mnie kabina to tylko Kabina. Mam akwarium i nie narzekam. Jest cicho. A jak fundusze pozwolą to klime uruchomie

Siły na zamiary zmierz....

Odp: MDW 525H kilka pytań

Widziałem na żywo niebieskiego Mdw 524H na hydrostacie i silniku ify 6vd turbo więc były na hydrostacie,lecz gość i tak zapłacił za niego 70 tysi.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

44

Odp: MDW 525H kilka pytań

To chyba ewenement na skalę światową tongue albo jakaś przejsciówka lub inwencja twórcza

Siły na zamiary zmierz....

45

Odp: MDW 525H kilka pytań

albo jakaś przeróbka, widziałem takie coś ale to był niebieski 524

mdw

46

Odp: MDW 525H kilka pytań

No i mdw już w domu 7 godzin jazdy🙂

47

Odp: MDW 525H kilka pytań

No to niech Ci służy jak najlepiej. Skąd w ogóle jesteś bo w profilu mało co masz wpisane

E 516 na części
Telefon 695 076 269

48

Odp: MDW 525H kilka pytań

No to gratulacje i pociechy z nowej zabawki smile

mdw

49 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-02-04 22:01:21)

Odp: MDW 525H kilka pytań

Mój jechał 3.5  rok temu:D kierowcy aut zadowoleni nie byli... środkowym palce  pozdrawiali mimo tego, że co miejscowość żeśmy puszczali bo był postój na zatoczce dla rozładowania ruchu.
Masz w swoim ogrzewanie ?
No i po takiej jeździe możesz nam się pochwalić ile pali na godzinę ;P
W ogóle wziąłeś hydrostat czy zwykły ?
Ja też gratuluję zakupu. Dobry przegląd przedżniwny zrób i będzie wymiatać. Ja ze swojego jestem zadowolony.

Siły na zamiary zmierz....

50

Odp: MDW 525H kilka pytań

Dzięki bardzo oby smigal bez awari🙂 jestem z poludnia wlkp okolice Kepna. Kupiłem na hydro z silnikiem volvo heder schumaher. Jest w nim trochę do roboty ale do żniw jest czas.

51

Odp: MDW 525H kilka pytań

Za ile udało się Ci go wyrwać ? wink to zaspokoje moja ciekawość. U Ciebie silnik jest też taki zielony ?

Siły na zamiary zmierz....

52

Odp: MDW 525H kilka pytań

Silnik jest zielony. Dałem 60 ale trochę roboty przy nim...

53 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-02-04 23:52:37)

Odp: MDW 525H kilka pytań

Ja dałem 63. Możesz znaleźć mój wątek i jest tam parę informacji. Jest czas na dłubanie. Do żniw kupa czasu.

Siły na zamiary zmierz....

54

Odp: MDW 525H kilka pytań

Pociechy z nabytku

Odp: MDW 525H kilka pytań

yokoslaw napisał/a:

albo jakaś przeróbka, widziałem takie coś ale to był niebieski 524

Tak to był niebieski,chyba ostatni wypust 524.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

56

Odp: MDW 525H kilka pytań

Piotrek jak byś mógł napisać mniej więcej jak ustawiasz kombajn na rzepak i na zboże i na jakich sitach kosisz? Głównie chodzi mi o wiatr bo w 514 nie ma licznika obrotów ustawia się na czuja...

57 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-02-05 22:14:37)

Odp: MDW 525H kilka pytań

Podaj Maila, wyślę Ci "fabryczne" ustawienia na start. Wiatr pamiętam, że mialem +- 1150 na zboża. I 980 na rzepak. A potem tylko obserwacja jak czysci i ile gubi bo sam się uczę. A sita masz tam żaluzje aczłowiek na ten sezon do rzepaku będę robić normalne dolne otworowe jak było 512.

A na koniec każdego gatunku zboża otwieram na maksa sita i daje na maksa wiatr (1500 wykręca na moim zdechlym pasku). I ino kurzawa za kombajnem a przeważnie pięknie czyste sita się robią.

Siły na zamiary zmierz....

58

Odp: MDW 525H kilka pytań

jasiu.honda@wp.pl to mój email. Dzięki za rady ja mam dolne sita wymienne przez to się pytam jaki wymiar....

59

Odp: MDW 525H kilka pytań

Może Yoko podpowie. Chyba, że też ma żaluzje smile

Siły na zamiary zmierz....

60

Odp: MDW 525H kilka pytań

Będzie podobnie jak w 514 tylko że tam mam fasolkowe a tu okrągłe. A masz silnik Volvo?