61

Odp: MDW 525H kilka pytań

Tak. Mam Volvo. Filtry pasują HiFi. Niedrogie a dobre

Siły na zamiary zmierz....

62

Odp: MDW 525H kilka pytań

A jakie masz obroty ustawione? Ja mam 2000 jak gas na Maxa wydaje mi się że za mało...

63

Odp: MDW 525H kilka pytań

Tego nie podpowiem bo akurat ten czujnik mam padnięty. Ale uruchomię to i powiem smile

Siły na zamiary zmierz....

64

Odp: MDW 525H kilka pytań

Oglądałem filmiki na YouTube to kosili na niecałych 2200, ale nie wiem jakie silniki. Zapomniałem że mam do niego instrukcje obsługi zobaczę może tam coś mądrego pisze🙂

65

Odp: MDW 525H kilka pytań

Jak masz instrukcje to tam w zasadzie większość jest napisana. Nawet rozmiary pasów i opis kontrolek i błedów

Siły na zamiary zmierz....

66

Odp: MDW 525H kilka pytań

Jutro ja przejrzę bo została w kombajnie...

67

Odp: MDW 525H kilka pytań

Hydrostat ładnie wyrywa do przodu Tobie ? smile  mój to solidnie idzie

Siły na zamiary zmierz....

68

Odp: MDW 525H kilka pytań

Nie mam porównania ale wydaje się że jest wszystko ok ładnie przyspiesza.... No i wygoda nie myślałem że będzie taka różnica do zwykłej skrzyni.🙂

69 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2019-02-06 09:42:42)

Odp: MDW 525H kilka pytań

ja  na rzepak zakładam otworowe okrągłe, obroty mam 2200.

mdw

70

Odp: MDW 525H kilka pytań

Kosiłeś Yoko na żaluzji rzepak ? Czy od początku na stałym otworowym ? Bo mój to tak sobie na żaluzji czysci. Zboże w porządku ale rzepak mógłby lepiej dlatego mówiłem, że sito będę robić bądź szukać.
I w ogóle powiesz mi jak to dolne wyciągnąć ? big_smile

Siły na zamiary zmierz....

71

Odp: MDW 525H kilka pytań

no dojscie jest paskudne, odkrecasz gorne i luzujesz z klamr, podwieszasz je do góry i odrkecasz dolne , luzujesz prowadznice sita, przywiązujesz sznurek i ciągniesz smile na otworowym niby czysciej...

mdw

72

Odp: MDW 525H kilka pytań

Tez mi się tak wydaje. 512 czyściła rzepak lepiej ale trudno mówić o czyszczeniu jak brak wydajności był... kombajn Nie równomiernie obciążony. Im lepiej do zbiornika lecialo tym czyściej. Ale powiedziałem sobie ze będzie sito extra do rzepaku.

Siły na zamiary zmierz....

73

Odp: MDW 525H kilka pytań

Też tak myślałem że 2200 obrotów. Gość ostatnio kosil ostropest może dlatego obniżył obroty zeby zejść na mlocarni...

74

Odp: MDW 525H kilka pytań

raczej coś z linką masz nie tak, ja musze u siebie w tym roku wariator od wiatru wymienić bo juz skonczony mam

mdw

75

Odp: MDW 525H kilka pytań

Linka się nieraz blokuje więc może o nią chodź... W 524 tez mialem problem z linka

76

Odp: MDW 525H kilka pytań

To ja Wam się przyznam, że nie wiedziałem jak zgasić mdw xD przyjechaliśmy sobie o 21 w grudniu na podwórko. Kombajn został schowany pod dach. I długi czas się zastanawialiśmy jak go zgasić.  Nikomu nie przyszło do głowy żeby kluczyk na 0 dać. Dziś wstyd o tym mówić. Ale tak było. Moja linka od gazu też w jednym miejscu złamana bo ją poprzednikowi pas złapał jak spadl i "klinuje".

Siły na zamiary zmierz....