1

Temat: Cześć

Hej, mam na imię Bartek, jestem z lubelskiego. W niedalekiej przyszłości mam zamiar nabyć zt303. Mam nadzieję że pomożecie przy zakupie i odpowiecie na wszystkie nurtujące mnie pytania.

pozdr

2

Odp: Cześć

Cześć.

3

Odp: Cześć

hej.

mdw

4

Odp: Cześć

Cześć Bartek.

5

Odp: Cześć

cześć bartek

Nie ma to jak FORTSCHRITT

6 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2017-11-17 08:45:07)

Odp: Cześć

Hej!

Tam w Waszych stronach są morgi czy hektary? Dużo ich masz?

7

Odp: Cześć

No Witam 😇

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

8

Odp: Cześć

Morgi mówią jedynie starsi, tak to hektary jak wszędzie. Ja mam 7 ale myślę dzierżaw trochę wziąć i podwoić

9

Odp: Cześć

Cześć. Tylko nie bierz za dużo dzierżaw na zasadzie ,że Ty obsiewasz a właściciel bierze dopłaty bo jedyne co będziesz z tego miał to kupe roboty wink.

10

Odp: Cześć

To już nie te czasy żeby od podstaw budować gospodarstwo, życia mało. Praca poza rolnictwem dla nie leniwych jest. W  moich stronach to  "skubanie kur" w firmie Ce***b ja nie bałbym się i takowej.

11

Odp: Cześć

Poza gospodarstwem pracuję także jako grafik 3d smile Nie będę budował od podstaw tylko modernizował gospodarstwo.

12 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2017-11-17 15:15:57)

Odp: Cześć

Andrzeju ostatnio jechałem przez Ciechanów to tam tej firmy to ogrom jest.. Gdzie nie spojrzysz 😋

No i pamiatka mi przyjdzie z tamtych okolic... 😄

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

13

Odp: Cześć

Witam !

Leszek   dla kolegów'

14

Odp: Cześć

kellyq napisał/a:

Poza gospodarstwem pracuję także jako grafik 3d smile Nie będę budował od podstaw tylko modernizował gospodarstwo.

No a dzierżaw szukasz ?, te 7 ha to i ciapkiem w wolnym czasie obrobisz.
Karol, no fakt ta firma stała się największym pracodawcą w okolicy, bezrobotni w moich stronach są nimi z wyboru. Uszczknij  rąbka tajemnicy co i gdzie nabyłeś.

15

Odp: Cześć

Żebym coś nabył to bym sie pochwalił smile Wozilem kolegę do Golub Dobrzyń na szkolenie a później wracalem to jeszcze na Białystok jechałem i takoo smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

16

Odp: Cześć

kellyq napisał/a:

Poza gospodarstwem pracuję także jako grafik 3d smile Nie będę budował od podstaw tylko modernizował gospodarstwo.

Też kiedyś pracowałem w 3D ale to za czasów jak 3Dmax 3 i Autokad 2000 był nowością....

17

Odp: Cześć

Witam  nowych  !
  Bartek  lepiej  mtz-ta  szukaj .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

Odp: Cześć

Witaj kolego.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

19

Odp: Cześć

Witam nowego kolegę:)

20

Odp: Cześć

Ja pracuję w blenderze jest poręczniejszy jeśli chodzi o modelowanie, ma bardziej intuicyjne skróty. 3ds max to zło konieczne i używam tylko gdy robię pączki z modelami.

Co do mtz-a to drogo one stoją nie wiem czy tyle wycisnę z portfela.