1

Temat: Moje maszyny

Mój nowy nabytek Hesston smile ,sorry za jakość zdj.
http://www.bankfotek.pl/thumb/2104750.jpeg

2

Odp: Moje maszyny

Niech służy

3

Odp: Moje maszyny

Docisk pasa na oleju czy sprężyna?

4

Odp: Moje maszyny

Sprężyna

5

Odp: Moje maszyny

U nas we wsi jeden przez właśnie taką hestonke popadł w alkoholizm

E 516 na części
Telefon 695 076 269

6

Odp: Moje maszyny

czemu?

mdw

7

Odp: Moje maszyny

Laszek to żeś mnie pocieszył hmm . Ale mam nadzieję ,że dam z nią radę.

8

Odp: Moje maszyny

Na początku szła mu dobrze a pasy latały jak guma od gaci. Z czasem jak pasy się pozrywaly to zrobił tak jak powinno być i na konkretnych zlaczach ale już nie chciała współpracować. Z wałkiem rozpoczynającym też kombinował bez rezultatu. Teraz widziałem że kupił jakąś KR

E 516 na części
Telefon 695 076 269

9

Odp: Moje maszyny

Gość od którego ją kupiłem prasował nią  sianokiszonke i słomę ,sprzedał gdyż zlikwidował krowy ,no cóż zobaczę jak nadejdzie sezon jak będzie ze mną współpracować.

10

Odp: Moje maszyny

Jakie są różnice w porównaniu do 5670 ??
Dalszy sąsiad ma chyba taki model  trochę ponad rok i widziałem że całkiem nieźle mu to chodzi tyle że wolno ale nie wiem czy to wina prasy czy C 360 nie daje rady ale zbija ładnie jak na sprężynowy docisk. Dał za to chyba 5 tyś plus 800 na drugi podbieracz.

11

Odp: Moje maszyny

c 360 do takiej prasy to trochę za mało i docisk na sprężynie to nie najlepsze rozwiązanie.

12 Ostatnio edytowany przez Massey (2018-06-18 17:01:05)

Odp: Moje maszyny

Rur3k ,nie wiem dokładnie jakie są różnice w porównaniu do 5670 bo na żywo tego modelu nie widziałem ,ale patrząc po fotkach w necie wydaje się ,że jest trochę wyższa więc może wyższe bele robi. Moja robi max 140 cm wysokie.