Temat: Sworznie zawieszenia przód

Czy ktoś z kolegów ogarniał sworznie z tulejemi przód z silnikiem na miejscu- ja miałem taką przyjemność jak silnik był wyciągnięty, a teraz w drugim muszę to ogarnąć a od strony silnika to mało miejsca jest

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

2

Odp: Sworznie zawieszenia przód

Do zamknięcia

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

Odp: Sworznie zawieszenia przód

Odkręcałeś cały przód od ramy?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2018-08-23 06:37:40)

Odp: Sworznie zawieszenia przód

Jeszcze nie ale tak trzeba zrobić- odkręcić od ramy, od strony silnika miejsca brak, jeszcze ja mam andorie to w ogóle jest ciasno, na razie szykuje sie do urodzinek dzieciaków, balet się kroi w sobotę, nad jeziorkiem się było, bo na to też czasu zawsze brakowało,
A do tego przodu to się wezmę jak do roboty wrócę, będe musiał kogoś złapać do pomocy bo samemu ciężko będzie- koledzy wypoczęci któryś pomorze, tuleje i sworznie mi kolega przywiózł, oryginalne tuleje chyba są mosiężne-mi wytoczył z brązu, jak robilem w tym drugim to wtedy przy okazji wymiany sprzęgła motoru nie było i robota poszła w godzinkę i pomocy nie trzeba było

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile