61

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Andrzeju nic nie mów bo ja dwa tongue U siebie muszę szczupaka wytępić bo na blachę łapią się takie po ok 50 cm i większe.

62

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Paweł wydrę wpuść wink Swojego poprzedniego postu i pierwszego zdania z Twojego ostatniego już nie pamiętam.

63

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Laszek napisał/a:

Lunetę pewnie wymienisz za jakiś czas. Żonka teraz kupiła sobie tikke t3 forest też 308 w drewnie. Przynajmniej ma mały odrzut. Optykę ma hawke 3-12/56. Ta sama liga co delta a parę stówek tańsza. Też stały montaż. Amunicja lapua

Też miałem tike brac ale sauer jakoś mi lepiej  do skladu leżał...

64 Ostatnio edytowany przez Laszek (2018-12-08 21:28:02)

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Taki sztucer jak kupiony nowy to już praktycznie dożywotnio będzie służyć. Brachol kupił rok temu używkę boka po takim dziadku za 300zl i stan też ok. Co do wyjazdów na kuter to mam takie złe skojarzenie bo kilka lat temu pliku znajomych z mojej okolicy z czego jeden to wójta mojej żony pojechali też na dorsze, w drodze powrotnej wszyscy zginęli w wypadku samochodowym. Odtąd mam z tym takie skojarzenie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

65

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Nie miła sytuacja, ale moim zdaniem co ma być to będzie i czy w domu czy na ulicy to los każdego znajdzie. A ja lubię adrenalinę i skakałem już ze spadochronem,  na bungee, tyrolki itp, i  tylko raz na nartach  złamałem rękę, a używacie tego NASADKA NOKTOWIZYJNA PARD NV-007 (NV-850 PATRONUS v.3) znajomy ma fajna sprawa

66

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Jak się przełamałeś do skoku ze spadochronem?

67

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Jak się pobyć byczków ze stawu bez wyciągania wody i odmulania? Kolega  wpuścił kilka lat temu 3 sztuki, teraz jest już pewnie z 30000, praktycznie nie ma żadnej innej ryby oprócz byczków i karasi. Karpie i amury dziwnie zniknęły bez śladu.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

68

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Grzegorz89 napisał/a:

Jak się przełamałeś do skoku ze spadochronem?

Płonące skrzydło samolotu przekonało go wink

Dla mnie najtrudniejsze w skoku z spadochronem  to by było przekonać do wyłożenia tego tysiąca dalej już by było łatwo smile

69

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

KASZA napisał/a:

Jak się pobyć byczków ze stawu bez wyciągania wody i odmulania? Kolega  wpuścił kilka lat temu 3 sztuki, teraz jest już pewnie z 30000, praktycznie nie ma żadnej innej ryby oprócz byczków i karasi. Karpie i amury dziwnie zniknęły bez śladu.

Dwa worki wapna i po sprawie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

70

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Rur3k napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:

Jak się przełamałeś do skoku ze spadochronem?

Płonące skrzydło samolotu przekonało go wink

Dla mnie najtrudniejsze w skoku z spadochronem  to by było przekonać do wyłożenia tego tysiąca dalej już by było łatwo smile

Jak kolega mówi najgorsze to wydać tysiąc zł bo się nie wie czy warto ale moim zdaniem warto jak ktoś lubi takie rzeczy smile

71

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

KASZA napisał/a:

Jak się pobyć byczków ze stawu bez wyciągania wody i odmulania? Kolega  wpuścił kilka lat temu 3 sztuki, teraz jest już pewnie z 30000, praktycznie nie ma żadnej innej ryby oprócz byczków i karasi. Karpie i amury dziwnie zniknęły bez śladu.

odłów je włóka http://nova-net.com.pl/oferta/gotowe-sieci-rybackie/
a jak już ich będzie mało to wtedy szczupak czy sum powinien regulować populacje

72

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Po ciemku po lasach i krzakach chodzę i się nie boję ale skoki na gumie i spadochronie to bym się nie odważył ....

73

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Niemal do wszystkiego był czas przywyknąć. Ludzi się tylko obawiam. Przyroda ożywiona jak i nieożywiona oraz rozsądnie ogarnięta technika życiu i zdrowiu nie zagraża.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

74

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

z tym się zgodzę ze tylko ludzi się trzeba obawiać,
koseś ja też się bałem nie zapomnę nigdy jak pierwszy raz w zakopanym skakałem, ale w tym właśnie chodzi o to żeby zrobić coś nie naturalnego i przełamać ten strach, a wtedy czujesz się   wolny, nie pożałujesz na pewno to gwarantuje i chyba nikt kto to zrobił nie powie inaczej, a adrenaliny będziesz miał na miesiąc wink

75

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

Ale wczoraj mieliśmy zbiorówkę. Królem został dziadek 70 lat. W jednym pędzeniu machnął byka, dwie łanie i cielaka. Skomentował krotko: uczcie się chłopcy bo wiecznie żyć nie będę

E 516 na części
Telefon 695 076 269

76

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

W nagance chodziłeś ? Bo ja zmokłem i zmarzłem jak cholera a chłopaki z naganki jak przeszły jedno bagno to przez wodery się nalało ....
A dziadek jednym słowem fachowiec , no i łowisko macie zasobne , a u nas na bagnach dziki kwiczą jak świnie w chlewni a dojść do nich się nie da  i na pokocie łania , sarna i 3 dziki oraz lis na 30 myśliwych .

77

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

U nas wczoraj polowalo 22 to były 3 byki, 2 łanie, 2 cielaka, 4 dziki i lis. W sumie widzieliśmy 4 wilki. W nagance nie chodziłem. Zawsze z kimś na stanowisku sobie stanąłem.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

78

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

ja w środę jadę na pierwszy w tym roku meeting karpiowy może uda się zając dobre miejsce jak szczęście  w losowaniu dopisze smile

79

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

A u Nas były zawody spławikowe i nikt nic nie złapał tongue

Siły na zamiary zmierz....

80

Odp: Czy ktoś z Was wędkuje mniej lub więcej ?

hehe to wszyscy byli pierwsi smile mam nadzieje że tu tak nie będzie bo samych kulek mam ponad 40 kg, pogoda będzie różna to myślę że rybki będą głodne smile