Odp: Bizon Z056/7

Na to pytanie niech sam Krzychu odpowie . Ja za 517 zapłaciłem 35, Androl czy to dobre pieniądze ?:beer:

82

Odp: Bizon Z056/7

A to do ciebie poszła ta 517tka a tak właśnie po filmiku próbowałem zgadnąć co to za miejscowość koło Kostomłot.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

83

Odp: Bizon Z056/7

Tadeuszchelinski napisał/a:

Na to pytanie niech sam Krzychu odpowie . Ja za 517 zapłaciłem 35, Androl czy to dobre pieniądze ?:beer:

No i wyszło że jestem wścibski :stu: Skoro jednak już wiem, uważam że to dobre pieniądze, Krzychu go ładnie ogarnął.

84 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2019-12-05 02:03:08)

Odp: Bizon Z056/7

Tak 517 poszła do mnie, dokładnie to garażuje w Sokolnikach.
E tam wścibski, poprostu ludzka ciekawość która jest dla mnie zrozumiała. Podsiewacz po wymianie sita także , bukownik na kłosowym zregenerowany więc myślę że będzie dawać radę.

85

Odp: Bizon Z056/7

Sokolniki obok Pielaszkowic? Jak tak to przecież rzut beretem ode mnie. Może uda mi się go zobaczyć w akcji smile

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

Odp: Bizon Z056/7

Dokładnie te wink w Sokolnikach garażuje i koszę na usługach bo już nie mam tam pola, jak coś to zapraszam do Jaroszowa obok Strzegomia na akcje Żniwną

87

Odp: Bizon Z056/7

Piotrek1990 napisał/a:

W czym ta w okrągłej kabinie jest lepsza od zwykłej tongue poza rocznikiem.

Kabina wygodniejsza, ciszej jest i nowszy komputer który nie jest tak problemowy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

88

Odp: Bizon Z056/7

Komputer jak komputer. Roznica taka że w nowym kosztuje lekko 8 a stary 4.
W sumie to w 525 bez znaczenia bo i bez kompa pokosi. W 527 już inna bajka.

Siły na zamiary zmierz....