1

Temat: Class Compact 30

Witam.  ma ktoś takie cudo?  Kupiłem w zeszłym roku.  Skosiłem 15 ha .  Ale mam pewne pytania

2

Odp: Class Compact 30

sąsiad ma takiego na kilku hektarowym gospodrstwie

gg 5118068

3

Odp: Class Compact 30

No ja mam 15 ornej,  w zeszłym roku trafił się blisko to kupiłem dałem 9 tys. Jedna awaria urwane mocowanie podsiewacza chyba były śruby luźno i wyrwało

4

Odp: Class Compact 30

Ja miałem claasa comet z hederem 2,2 m, nieco starszy model ale z sieczkarnią, fajny mały i lekki jak się zakopał to nie było problemu.  Bardzo dobrze czyścił i młócił, za to szerokość robocza za mała, kosiłem 10ha w dwa tygodnie nieraz, a 512 wiadomo max dwa dni

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

5

Odp: Class Compact 30

znajomy ma copmpkta 30 od długiego czasu ja jakos tym kosi. pomyka po polu jak mały samochodzik, mnie wyprzedza, tylko w forszaju inna szerokość

Rolnik z powołania:-)

6 Ostatnio edytowany przez TPS (2019-04-28 20:54:16)

Odp: Class Compact 30

KASZA napisał/a:

Ja miałem claasa comet z hederem 2,2 m, nieco starszy model ale z sieczkarnią, fajny mały i lekki jak się zakopał to nie było problemu.  Bardzo dobrze czyścił i młócił, za to szerokość robocza za mała, kosiłem 10ha w dwa tygodnie nieraz, a 512 wiadomo max dwa dni

No mi jako pierwsze kroki na kombajnie średnia wyszła 0,7 ha na godz. Dodam że nigdy wcześniej nie siedziałem za sterami pszenica średnia 5 t/ha a mieszanka 3,5. Też mam sieczkarnie dopiero w tym roku będę używał  i to w zycie